Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
MagnusOffline
Temat postu:   PostWys³any: 01-10-2004 - 23:16
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
małe sprostowanie... z adminem sie nie dyskutuje Wink mod tylko "sprząta"... czemu wszyscy myślą że mod ma cos wiecej do powiedzenia niż zwykły członek forum... każdy ma tutaj ma takie samo prawo wypowiedzi.. od kiedy tu jestem nie było tutaj żadnej jako takiej chierarhi i raczej chyba nie będzie

co do licznika to są złe wspomnienia tutaj... wcześniej był i że tak brzydko napisze "nowi" nabijali posty by stać sie "Elitą" w czasie gdy licznik został schowany nowi nie zwracają uwagi na ilość postów tylko na jakość...

co do kreski to rzecz gustu i upodobań

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWys³any: 02-10-2004 - 11:02
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 29-11-2002



Status: Offline
Bez licznika i kreski jest dużo lepiej...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu:   PostWys³any: 02-10-2004 - 18:06
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 08-08-2004

Sk±d: 127.0.0.1

Sinner napisa³/a:
Bez licznika i kreski jest dużo lepiej...


Wcale nie, licznik służy do nabijania postów prosze bardzo życze miłej zabawy by zostać elitą cza mieć bodajrze 2000 postów no to piszcie 100 postów przez 20 dni to sie każdemu odechce hehehe ew 20 postów przez 100 dni ale tak żeby miało to jako taki związek z tematem.
Niema oczym pisać ja sam pisze max 2-3 na dzień, a niekiedy wogule. A jeśli by sie tacy znalaeźli i by nabile tych postów na tą elite to nikt by ich nieszanował bo pierdoły by pisał.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWys³any: 02-10-2004 - 18:27
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 29-01-2003

Sk±d: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Mam nadzieję, ze chodzi ci o nabicie postów w ciągu czasu o jakim mówisz, bo ludzie tutaj, tacy jak ja, którzy szczycą się statusem "elita" pracowali na to długo, tworzyli to Forum, i pierdół nie pisali.

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWys³any: 02-10-2004 - 18:51
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 29-11-2002



Status: Offline
Yasiu - uwierz mi, bywałem już na wielu forkach i na tych, na których był licznik, było więcej nabijaczy i idiotycznych postów/tematów.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWys³any: 02-10-2004 - 19:47
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
oj nawet tutaj byli kiedys nabijacze ale m(ł)odzi wszystko wywalili... naszczęście interwencje te były owocne na tyle że ludzi stąd pouciekali i juz nie było postów typu takiego byle by były... przy braku licznika obok ava ludzie moga kojażyć gwiazdki za pobyt... poza tym jak ktos chce wiedzieć ile napisał to wchodzi w profil Wink

ale zakończmy ten temat bo jest on juz podjety gdzieś tam kiedys w archiwum z tego co mnie pamięć nie myli

a co do zmian... to u góry jakos ta Kasumcia taka samotna... niby po środku ładnie ale tej wolnej przestrzeni jakos dużo... ale ja jestem przewrażliwony na punkcie niewykorzystywania miejsca no i lubie kombinować Wink ---- zróbmy konkurs na górne logo z użyciem tego obrazka Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWys³any: 02-10-2004 - 22:01
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

zgadzam się, że bez licznika, kreski i wolnego miejsca jest lepiej. o nabijaniu postów gdzieś temat jest - pamiętam jak kiedyś wywaliłam kilkanaście stron samych cytatów cytatów; mówienia sobie dobranoc i ogólnej głupawki po której to czystce kilka osób z młodszej elity stało się pisarzami... wtedy temat ten wypłynął. zgadzam się też z tym, że im bardziej nowe forum przypomina stare tym lepiej - moim zdaniem byłoby idealnie gdyby po połączeniu stronki i forka to mogło wyglądać jak przedtem tylko z szybką odpowiedzią - to bardzo miły dodatek

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWys³any: 02-10-2004 - 22:31
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 29-01-2003

Sk±d: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Szybka odpowiedź owszem, sam bardzo często jej używam. Pamiętam też tą wielką czystkę, mi też spadło sporo postów - ale jeżeli ktoś siedzi tu tylko dla cyferek, to myslę, ze nie tylko mnie przychodzi na myśl określenie "debil"... Tym bardziej, że takie osoby szybko się zazwyczaj zmywają.

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu:   PostWys³any: 03-10-2004 - 14:17
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 08-08-2004

Sk±d: 127.0.0.1

Poruszmy inny temat w katalogu użytkowników jest prawie 250 osób które napisały nie wiecej niż 5 postów w tym ponad 100 ( kompletnie 0). Czy jest sens zaśmiecać ten katalog takimi one shotam. Myslałem że po to osoba rejestruje sie na forum żeby sie udzielać i wypowiadać.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWys³any: 03-10-2004 - 14:25
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
To forum nie jest osobno ze stronka. Na stronie mogea sie rejestrowac osoby ktore niekoniecznie chca sie wypowiadac na forum. Wniosek oddalony.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWys³any: 03-10-2004 - 14:36
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
Niespodzianka Smile Mod urodzinowy powinien dziala. Dla pan cos milego - nie trzeba wpisywac roku Smile Wtedy przy pokazywaniu na forum ze ktos ma lub bedzie obchodzil urodzinki nie bedzie podanego wieku Smile
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Angel_YukariOffline
Temat postu: ^^  PostWys³any: 03-10-2004 - 19:40
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 01-02-2004

Sk±d: z Gorzowa ^^

Status: Offline
Raulik a czemu ty swoich nie podales Razz?
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu: ^^  PostWys³any: 03-10-2004 - 21:08
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 08-08-2004

Sk±d: 127.0.0.1

jak wszyscy to wszyscy !!! co nie ???

Edit:\\ 03-10-04 godzina 21:42
Zgłasz prośbe o powiększenie 3 lub 4 krotnie okienka szybkiej wypowiedzi, jest bardzo wygodne, ale małe, co uniemożliwia pisanie tekstu dłuższego niż 4-5 zdania
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: ^^  PostWys³any: 03-10-2004 - 22:30
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
Nie. Od dluzszych wypowiedzi jest odpowiedz i cytuj.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu: ^^  PostWys³any: 03-10-2004 - 23:27
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 16-02-2004



Status: Offline
A łączenie kolejnych postów tego samego usera da się zrobić? Nie jest to straszliwie potrzebne, ale można wtedy dopisywać coś do swoich postów używając okienka szybkiej odpowiedzi.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits