Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
nika
Temat postu: Propozycje zmian i bÅ‚Ä™dy na stronce i forum  PostWys³any: 18-09-2004 - 22:26
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

Widzę, że nastąpiła zmiana tzn. wszyscy Moderatorzy mogą "działać" w każdym temacie - mam władzę ha, ha, ha! Ale tak serio to wydaje mi się to bardzo dobre, bo zawsze zdarzają się jakieś nagłe przypadki i akurat wtedy dany Mod czy Admin są nieuchwytni - patrz przypadek Marzeny20. Wydaje mi się, że znamy się na tyle dobrze, że nie będzie przypadków nadużyć tzn. nie pójdę robic porządków w dziale należącym do Veg albo ktos mi wykasuje połowę tematów na Nie związane. Wink
Co do propozycji to była mowa o likwidacji działu Strony www - zgadzam się z tym. Primo linki do ciekawych artykułów i dyskusja na ich temat zwykle pojawia się u mnie na Nie związanych. Secundo cały dział można przerobić na jeden temat i wrzucić tez do mnie jako przyklejony - stronki o Japonii, z tapetkami itd. Natomiast cała reszta są to reklamy cudzych stron i forków czy tez linki do stron z subami i skanlacjami, co zdaje mi się tez jest zabronione (aprops warto by było to dopisać w regułach). Jesli już jesteśmy przy temacie reklam - jak to jest: nie wolno dawac linka w poście, ale w podpisie można mieć? Zwykle kasuję wszystkie linki i proszę, że przerzucić je do podpisu, ale czy to ma sens? Wystarczy, że ktoś napisze w poście: "Link do mojej stronki w podpisie..." Trochę to dziwne. Z drugiej strony chciałabym wiedzieć o blogach znajomych z forum czy jakichś ich projektach...
Temat ten jest chyba skierowany głównie do innych Modów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wypowiadali się wszyscy, szczególnie jesli wiedzą jak to jest załatwiane na innych forach. Czekam na Wasze opinie no i ostateczną jakieś wytyczne od Szefa. Wink

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Re: Propozycje i zmiany  PostWys³any: 18-09-2004 - 23:58
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
nika napisa³/a:
Widzę, że nastąpiła zmiana tzn. wszyscy Moderatorzy mogą "działać" w każdym temacie

Nie napisalem tego co zdazywla zauwazyc Nika. Smile
Dziekuje ze mnie uprzedzilas.

Co do dzialu stron to chyba rzeczywiscie jest on nie na miejscu. Jesli chcesz to wrzuce tematy do Nie zwiazane ...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWys³any: 19-09-2004 - 00:46
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 29-11-2002



Status: Offline
Nie wiem, jak wszyscy moderatorzy, ale ja np nie mogę "działać" w tym temacie Rolling Eyes
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWys³any: 19-09-2004 - 01:33
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

Sinner napisa³/a:
Nie wiem, jak wszyscy moderatorzy, ale ja np nie mogę "działać" w tym temacie Rolling Eyes

A próbowałeś?!? #evil No, ale masz rację - ja tez nie mogę niczego zmieniać w tematach mi nie przypisanych... Czyli trzeba najpierw dostać członkostwo w grupie? Buu, a czułam się wszechmocna... Wink No, ale nic straconego... jeszcze... Rolling Eyes
Raul dobrze by było - wszystkie wartościowe linki przekopiować do jednego posta a reszta na stosik... Bracie Sinnerze, zapałeczki poproszę - może byc jakaś malowniczo płonąca wioska Twisted Evil

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWys³any: 20-09-2004 - 07:57
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 14-05-2003

Sk±d: 707

każdy sprząta u siebie, ew. u kogoś, jak trzeba :>
btw mam nieśmiertelnego invalid_session -.-'
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 20-09-2004 - 12:10
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 24-02-2003



Status: Offline
Błehłehłe. Twisted Evil Teraz, jeszcze tylko brakuje osobnego działu dostępnego tylko dla modów. Razz
Mnie ciekawi, co z Liną Inverse. Czy ona jeszcze jest moderatorem? Do grupy nie została dołączona. Think
Kolejna propozycja z cyklu palenie na stosie: zlikwidowanie forum powitań. Twisted Evil Zdaje się, że Nika kiedyś stwierdziła, że wystarczyłby jeden temat w jej dziale. I ja uważam to za dobry pomysł. Very Happy
Na koniec proszę o wyjaśnienie, co złego jest w umieszczaniu linków w postach (jeśli to nie są linki do skanów, innych forków itp.)?

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWys³any: 20-09-2004 - 12:26
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 25-01-2003



Status: Offline
Ja osobiscie zgadzam sie z przedmowczyniami i takze jestem za wykasowniaem dwoch dzialow:

- Forum Powitan
- Srony WWW

Powody sa chyba jasne :)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWys³any: 20-09-2004 - 12:54
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
Zrobione. Smile
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWys³any: 20-09-2004 - 14:12
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

no Szef zadziałał zanim zdążyłam się podpisać obiema łapkami pod sugestiami dziewczyn...
co do linków w postach to nie chodzi o wszystkie linki tylko reklamy cudzych forów i stron internetowych - swoją stronę możesz mieć w swoim podpisie a nie ktos wchodzi i zakłada temat np. "najlepsze forum m&a" i wali linka...
Co do powitań - widzę, że zostały po prostu do mnie przerzucone. Zakładam jeden temat "Powitanie" plus zostawiam kilka najświeższych powitań plus jako historię tych 5 osób, które z nami zostały - jeśli ktoś napisal tylko kilka postów albo nie pojawia się już od miesięcy, wywalam.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Angel_YukariOffline
Temat postu: ^^  PostWys³any: 20-09-2004 - 15:58
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 01-02-2004

Sk±d: z Gorzowa ^^

Status: Offline
powinien być jeszcze temat pożegnań i temat narzekan xD oddzielne forko dla modów jest raczej zbędne bo i tak tu piszą prawie sami modzi xD ja jestem jednym z nielicznych wyjątkow ^_- ale jeśli przeszkadzam to moge pojsc Razz
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gilma[tm]Offline
Temat postu:   PostWys³any: 21-09-2004 - 20:21
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 25-01-2002

Sk±d: Åš-ca

Status: Offline
A mi sie wydaje ze zlikwidowanie powitan nie bylo dobrym pomyslem. Imho teraz zrobil sie balagan, bo miedzy rzeczami do poczytania jest masa wlasnie powitan. Zaczyna sie robic mlyn i ciezko bedzie cokolwik znalezc :(
Skad wlasciwie wzial sie pomysl na likwiadacje? Znaczy czym byl podyktowany (bo nawet jesli to gdzies jest to nie znalazlam/przegapilam)?

_________________
komus psychiatre? http://psychiatra.strona.pl ;D
a może coś dla kota? albo dla psa? http://www.ujadanko.pl :)
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWys³any: 21-09-2004 - 20:42
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 25-01-2003



Status: Offline
Ale przeciez Nika odwala kawal dobrej roboty i sukcesywnie przenosi co wazniejsze powitania do ogloszenia Powitania.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu: Re: ^^  PostWys³any: 22-09-2004 - 18:59
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

co do masy powitań między innymi rzeczami to zostało zaledwie kilka najnowszych, w których ludzie jeszcze piszą to co im będę kasować - każdy lubi troszkę o sobie pogadać. natomiast nie będzie nowych oddzielnych tematów z powitaniami - posty będą kierowane do tematu "Powitania".
z 5 stron zostały 3, więc były naprawdę generalne porządki - nie zostawiłam wszystkich powitań - tylko te, w których dana osoba mówi coś o sobie lub ludzi, którzy udzielają się na forku. były przypadki osob, które napisały tylko jeden post właśnie na przywitanie i nie pojawiły się więcej. w każdym razie sądzę, że tak jest lepiej - wywaliłam całą masę "pustych" postów w stylu "cześć" i "witam" - coś takiego jest miłe, ale po co to składować?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gilma[tm]Offline
Temat postu:   PostWys³any: 22-09-2004 - 20:54
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 25-01-2002

Sk±d: Åš-ca

Status: Offline
Nie no ja nie zarzucam Ci Nika, ze zostawiasz balagan :) Po prostu moim zdaniem lepiej bylo zostawic formum powitan i tam ciac co umrze smiercia naturalna a nie mieszac z innymi watkami, ale pewnie ja sie nie znam ;)

_________________
komus psychiatre? http://psychiatra.strona.pl ;D
a może coś dla kota? albo dla psa? http://www.ujadanko.pl :)
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu:   PostWys³any: 22-09-2004 - 22:47
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 08-08-2004

Sk±d: 127.0.0.1

Nierozumiem, dlaczego został usuniety dział WWW, co do powitań to ok, ale WWW to była moja skarbnica wiedzy i co teraz - null. Prosze o przywrucenie tego działu do życia. Proponuje utworzyć dział o grach japońskich !!!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits