Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
OtajcioOffline
Temat postu: Otajkon  PostWysłany: 27-09-2004 - 15:50
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 27-06-2004

Skąd: Dziura między Justem a Sączem

Status: Offline
4-6 lutego w trakcie małopolskich ferii odbędzie się w Nowym Sączu (a to nie far far away ani góry), a dokładniej w szkole podstawowej numer osiem konwent połączony z LARPem (dla chetnych). Wejściówka tania, całość najwyżej 15. Atrakcje- Otaj jako main org Razz (no co? to nie wystarczy?!), dwudniowy LARP, zabawy z kisielem, kosplej, karaoke, konkurs na najbardziej orginalny gothic-lolitkowy strój i make-up, panele najróżniejsze, pewnie DDRy i Para Para Dance też się znajdą, wszystkie podstawowe konkursy, projekcje, a poza tym dużo niezbyt normalnych atrakcji (no i oczywiście warto zobaczyć nowosadecką kadre- takich oszołomów jeszcze na zadnym konwencie nie spotkałam). Więcej informacji- kiedy indziej- tzn. po następnej sobocie Smile... Czy ktokolwiek miałby ochotę się zjawić (będziecie mieli niepowtarzalną okazje zobaczyć poraz ostatni niepełnoletniego Otaja ;P)

_________________


Ostatnio zmieniony przez Otajcio dnia 01-10-2004 - 18:01, w całości zmieniany 2 razy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-09-2004 - 20:10
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Chciec a moc to dwie rozne sprawy niestety :( Ja bym chciala zobaczyc Otaja w nie-Edziowym imagu ;P Ale niestety, nie dane mi :(

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-09-2004 - 22:20
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Ojoj, sory Otajku, ale chyba mam wtedy egzaminy Sad...ale może sie coś sie da zrobić, ew. nie będzie mnie pierwszego dnia...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-09-2004 - 09:45
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
buti, dlaczego w te dni ...
sorry ja nie mogę Sad

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Coach
Temat postu:   PostWysłany: 28-09-2004 - 12:48
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 09-04-2004

Skąd: WWFF

Ostrzegam - termin jest kiepski, a reklama na forum to Ĺźadna reklama.

Raz, że sesje, dwa, że pieruńsko zimno i mało komu chce się nos z domu wystawić, a już na pewno nie chce się ruszać dalej niż 5 km od głównych węzłów komunikacyjnych. Syndrom zimy i zadupia mocno stuknął Puchi2 (nie pojawiło się sporo osób które miały w pełni opłacone rezerwacje).

Do tego wypada wspomnieć Michukon, konwent pod Wałbrzychem, którego frekwencja wynosiła 18 osób, pomimo w miarę dobrej pogody.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OtajcioOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-09-2004 - 15:48
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 27-06-2004

Skąd: Dziura między Justem a Sączem

Status: Offline
Coach ==>Nie reklamujemy się tylko na forum, zima zapowiada sie cieplej niz w zeszlym roku, juz raz organizowalam konwent w zimie i jakos bylo... Pozatym jedyna inna mozliwosc to wakacje, ale wtedy sa juz dwa konwenty w Kraku (dojicon 5 zdaje sie i chyba hide2) wiec i tak wtedy nikt z okolicy by nie przyjechal..... Chetnie zrobilabym cos pozniej, ale wyglada na to , ze z tego byloby gowno...
Ale bedzie bardzo ciekawy panel- dlaczego polski fandom, a zwlaszcza stara gwardia GNIJE

Z reszta ja sie nie nastawiam na zyski, a konwent w 18 osob tez moze byc fajny.

To nie jest moj pierwszy konwent wiec sie nie boje- jakos to bedzie- ja z organizacji czerpie wielk przyjemnosc i energie

Nowy Sącz to nie zadupie, a dojazdy s dobre... Ale jak nie chce sie szuka to wystarczy do Kraka dojechac- tam co 15/30 minut jedzie cos do nas

Kiyu ==.>jakby co LARP sie zaczyna dopiero w sobote ;p

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YasiuOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-09-2004 - 17:25
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 25-08-2004



Status: Offline
Witajcie ludziska!

Jak tam Otajcia po Hideconie Wink Proponuje abyśmy połączyli nasze siły. Robimy 14-16 stycznia w Rzeszowie Unikon, ludziom ten termin by pasował, co nie Wink Więcej info wkrótce. Na 100% będzie DDR Room i występ Para Para Dance. Reszta w trakcie ustalania Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OtajcioOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-09-2004 - 18:35
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 27-06-2004

Skąd: Dziura między Justem a Sączem

Status: Offline
Yasiu:

SzczegĂłly mi napisz na privie,ok?

Jak najszybciej, ciu?

Bo ja z mojego Otajkonu nie rezygnuje za nic- bo ludzie z Nowego Sacza powiedzieli mi, ze chca w koncu konwent u nich i ja spelniam po prostu ich zyczenia,ale jestem sklonna na ugody

RzeszĂłw? To ja sie pojawie na 100 % jakby co Razz A co z R-konem ?

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YasiuOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-09-2004 - 20:15
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 25-08-2004



Status: Offline
Otajciu, na R-konie będzie tradycyjnie część m&a, a konwent co robimy - Unikon będzie m&a i dużo o samej Japonii też. Zaraz sobie pogadamy Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
vulcan69Offline
Temat postu: Re: Otajkon  PostWysłany: 29-09-2004 - 23:15
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 14-09-2004

Skąd: Zabrze

Status: Offline
Otajcio napisał/a:
4-6 lutego w trakcie małopolskich ferii odbędzie się w Nowym Sączu (a to nie far far away ani góry), a dokładniej w szkole podstawowej numer osiem konwent połączony z LARPem (dla chetnych). Wejściówka tania, całość najwyżej 20 zeta- chociaż prawdopodobnie mniej. Atrakcje- Otaj jako main org Razz (no co? to nie wystarczy?!), dwudniowy LARP, zabawy z kisielem, kosplej, karaoke, konkurs na najbardziej orginalny gothic-lolitkowy strój i make-up, panele najróżniejsze, pewnie DDRy i Para Para Dance też się znajdą, wszystkie podstawowe konkursy, projekcje, a pozatym dużo niezbyt normalnych atrakcji (no i oczywiście warto zobaczyć nowosadecką kadre- takich oszołomów jeszcze na rzadnym konwencie nie spotkałam). Więcej informacji- kiedy indziej- tzn. po następnej sobocie Smile... Czy ktokolwiek miałby ochotę się zjawić (będziecie mieli niepowtarzalną okazje zobaczyć poraz ostatni niepełnoletniego Otaja ;P)


Mam Cię znowu. Ten sam news co na ACP, z tymi samymi błędami!!! Oj, nieładnie.

_________________
"My rządzimy światem, a nami... manga".
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
vulcan69Offline
Temat postu:   PostWysłany: 29-09-2004 - 23:19
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 14-09-2004

Skąd: Zabrze

Status: Offline
Otajcio napisał/a:
Yasiu:

SzczegĂłly mi napisz na privie,ok?

Jak najszybciej, ciu?

Bo ja z mojego Otajkonu nie rezygnuje za nic- bo ludzie z Nowego Sacza powiedzieli mi, ze chca w koncu konwent u nich i ja spelniam po prostu ich zyczenia,ale jestem sklonna na ugody

RzeszĂłw? To ja sie pojawie na 100 % jakby co Razz A co z R-konem ?


Tak jak w latach siedemdziesiątych, kto chciał ten dostał...województwo!!!

_________________
"My rządzimy światem, a nami... manga".
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YasiuOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-09-2004 - 23:42
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 25-08-2004



Status: Offline
Vulcan69, oso chodzi Wink

Wyjaśnij dokładniej Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
vulcan69Offline
Temat postu:   PostWysłany: 30-09-2004 - 00:00
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 14-09-2004

Skąd: Zabrze

Status: Offline
To był żart. jak zapewne pamiętasz mieliśmy 49 województw. Chodzi o anegdotę, która mówiła, że każdy kto się zgłosił dostał wówczas województwo i nawiązuję do wypowiedzi wyżej, gdzie jest napisane, że kolega z konwentu nie zrezygnuje, gdyż ludzie w Nowym Sączu tego chcą.

_________________
"My rządzimy światem, a nami... manga".
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YasiuOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-09-2004 - 00:17
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 25-08-2004



Status: Offline
Unikon to będzie impreza tworzona przede wszystkim przez ekipy z całego Podkarpacia. Trzon stanowią grupy z Rzeszowa i Stalowej Woli. Oczywiście chętni do współpracy spoza naszego regionu też są mile widziani. Dołożymy wszelkich starań aby ta pierwsza impreza na Podkarpaciu wypadła jak najlepiej. Very Happy

Jak ktoś chętny do pomocy to do mnie albo do Dehiry (ona też macza w tym swoje łapki ^^). Więcej szczegółów już wkrótce (DDR i Para Para Dance zapewnione).
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AlquaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-09-2004 - 12:23
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-08-2003

Skąd: KrakĂłw

Status: Offline
Heh - Otajku nie wiem czy dam rade sie zjawic. Caly UJ ma sesje zimowa w dnaich 29 stycznia do 13 lutego a termin wzielas dokladnie w srodku ... Jesli bede po egzaminach to przyjade...a el zcekaja mnie teraz najwieksze kobyly -Biochemia i Mikrobiologia, z aktore mam punkty do dostania sie na specjalizacje wiec nie moge tego olac bo do konca zycia bede robil nudne rzeczy Sad

_________________
Elen sila lumen omentielvo!
Zapraszamy na DOJIcon7!
11 - 12 sierpnia 2007
www.dojicon.pl
Blog: www.alqua-londe.blog.pl
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits