Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Ankieta
KtĂłra manga najlepsza ???
Love Hina
13%
 13%  [ 4 ]
VGA
3%
 3%  [ 1 ]
GTO
26%
 26%  [ 8 ]
Mars
16%
 16%  [ 5 ]
Paradise Kiss
33%
 33%  [ 10 ]
Hiroshima
6%
 6%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 30


Autor Wiadomość
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 22-09-2004 - 20:20
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

i bardzo dobrze :>
doskonale oddany głoś :>
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Angel_YukariOffline
Temat postu: ^^  PostWysłany: 22-09-2004 - 20:33
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-02-2004

Skąd: z Gorzowa ^^

Status: Offline
heh widze ze mars ma niewielu zwolennikow ^_- nu ale vga wogole nie ma glosow ^^" i w sumie nie ma się czemu dziwic ^^" jakos nie chce mi sie kupowac 10 tomu ^^" strasznie nudne i ten Yota to kretyn ==
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-09-2004 - 22:54
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Tez wybrałam parakiss. GTO jest dobre, ale długie, wiec mnie pewnie znudzi Wink. Mars wymięka z powodu paru dłużyzn, które nam autorka zafundowała. VGA nie lubię w ogóle, bo jest głupawe i infantylne.
Kindaichi - nie mój typ fabuły i nie lubię takich okragłych buziek.
Love hina - poziom VGA, nie lubię. A hiroshima - dałam rade to przeczytać tylko 2 razy, czyli w sumie odpadło.

Para kiss jest naj Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
zandamOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-09-2004 - 11:14
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 21-06-2004

Skąd: Wronki

Status: Offline
Hmm dla mnie naj naj był Kindaichi tegotytułu tak szybko nie wybaczę Waneko. Hmm ale z tych powyzszych tytułów jak dla mnie najlepsza jest Hiroshima szkoda,że chcą wydać 2 tomy<drugi minus Waneko>Eh PK też jest fajne zresztą z wszytkich tytułów Waneko najbarzdiej nudne jest VGA<a tak fajnie się zapowiadało>no cóż ale ostatni tomik na pewno kupię.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
EvangelineOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-09-2004 - 20:38
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 25-08-2004

Skąd: KrakĂłw

Status: Offline
Nio co do GTO z Didą się zgadzam kreska razi a Mars ma trochę dłużyz i niby opowiada o dojrzałym związku a oboje zachowują się jak głupie nastolatki szkoda nawet gadać Sad
LHnie spodobało mi sie no cóz
Co do VGA to macie całkowitą rację panienki idiotki a faceci jeszcze gorsi ale ostatni tom i tak przeczytam może będzi w miare dobry
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Angel_YukariOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-09-2004 - 20:44
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-02-2004

Skąd: z Gorzowa ^^

Status: Offline
Evangeline napisał/a:
a Mars ma trochę dłużyz i niby opowiada o dojrzałym związku a oboje zachowują się jak głupie nastolatki szkoda nawet gadać Sad


hm niech zgadne, czytalas 3-5 tomow ^^" a tych nowszych nie, prawda?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
zandamOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-09-2004 - 11:02
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 21-06-2004

Skąd: Wronki

Status: Offline
Cytat:
hm niech zgadne, czytalas 3-5 tomow ^^" a tych nowszych nie, prawda?

No tak racja hmm te tomy były strasznie nudne Confused ale ostatni był fajniusi Twisted Evil Już chciałam rezygnować ze zbierania Marsa ale coś się rozkręciło i teraz jest nawet fajne^^Ktoś wie co będzie w następnym tomie??
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NachebetOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-09-2004 - 12:57
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 06-07-2004

Skąd: Poznań

Status: Offline
Przede wszystkim Paradise Kiss. Może i to jest manga dla dziewczyn (sory Chobi Wink), ale i tak podoba się znacznej większości (czyli facetom także) przede wszystkim za orginalną fabułę i ładną kreskę i, co podkreślają wszyscy, ciekawy imicz głównych bohaterów Cool
Hm... mimo, że przeczytałam tylko 2 pierwsze tomy GTO, to jestem skłonna stwierdzić, że to jednak może być ciekawa manga. Kreska jest zabójcza. Mimo, że jako dziewczyna przepadam za kobiecym stylem rysowania i jeszcze do niedawna twierdziłam, że nie czytałam mangi rysowanej przez faceta, która by mi się podobała [zarówno fabułowo jak i wzrokowo], to zmieniłam zdanie. Te zblirzenia na obrzydliwe gęby mają w sobie to coś Wink. Poza tym podoba mi się poczucie humoru tego autora i jak najbardziej daję mu szansę Smile.
Niestety długo dawałam też szansę Marsowi... tak gdzieś do 5 tomu... Początkowo (tak do 3 tomu) byłam wręcz zachwycona tą mangą i stawiałam ją prawie na równi z Xem, ale niestety im dalej w las, tym bliżej tej mandze do telenoweli brazylijskiej dla wytrwałych zawodniczek (sory, nie spotkałam pana, ktoremu ta manga by sie podobała na dłuższą metę). Pojawia się coraz więcej nowych postaci, które spadają w mangę prawie że z przysłowiowej choinki, choć muszę przyznać, że dość umiejętnie wplatają się później w fabułę. Ale co za dużo to nie zdrowo... 9 tomu jeszcze nie czytałam, ale tak po prawdzie nie interesuje mnie ta manga prawie wcale od szóstej części...
Kindaichi podobał mi się tylko do 3 tomu, potem stawał się tak samo nudny jak Mars w 5 tomie Razz.
Hiroshimy nie czytałam, a VGA i Love Hina to jest totalna porażka... wlaśnie takich mang najbardziej nie lubię -> telenowele brazylijskie dla facetów, bleee...
Zagłosowałam na Parakisa oczywiście Twisted Evil
@Yukari
popieram! Doll była ciekawa (no przynajmniej w tym pierwszym tomie prezentowanym w MM)... no i Gilbert rzecz jasna, hehe :>~~~

_________________
szare gołebie
przynoszą szarym ludziom
skrzydlate myśli

Mariusz Parlicki
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu:   PostWysłany: 24-09-2004 - 15:38
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 08-08-2004

Skąd: 127.0.0.1

KaĹźda na inny gust hehe
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
EvangelineOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-09-2004 - 12:41
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 25-08-2004

Skąd: KrakĂłw

Status: Offline
Angel_Yukari napisał/a:


hm niech zgadne, czytalas 3-5 tomow ^^" a tych nowszych nie, prawda?


No nie akurat czytałam wszystkie i dalej tak uważam Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-09-2004 - 17:32
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
Uważan że najlepszy jest Parakiss za to że ma nietypowe sytuacje i zarąbisty humor Smile Troche zrypana końcówka ale to się wytnie :PPP
Mars ma zmienną formę, pierwsze 2 tomy trzymały wysoki poziom, 3 taki sobie, 4 i 5 duży spadek 6 i 7 duża poprawa a w 8 trochę gościówka przesadza...
Czekam na 9 może znów się poprawi Smile
W GTO nie mogę ścierpieć kreski, jak to cztyam to wydaje mi się że te jego miny są strasznie naciągane...
LH --->poraĹźka =.=
VGA - ciekawe było kilka pierwszych tomów później to już tragedia z facetem-idiotą w środku...
Hiroshima - pozycja ciekawa i godna polecenia chociaż jest kilka spraw żeby się przyczepić.
Cytat:
Doll była ciekawa (no przynajmniej w tym pierwszym tomie prezentowanym w MM)

Doll była telenowelą z ciapowatą i pożałowania godną bohaterką ( to tylko moje skromne zdanie) i jest pozycją jedno tomową Wink

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NachebetOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-09-2004 - 18:13
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 06-07-2004

Skąd: Poznań

Status: Offline
@iola
Możliwe, że jednotomową, nie znam się na tym dokładnie. No w każdym razie chodziło mi o te chaptery wydane w MM ^^;;;
Jeśli o bohaterkę chodzi... jak dla mnie to ona została bardzo ładnie przedstawiona w ostatnim odcinku. Było widać, że jest człowiekiem. Wydaje mi się, że jej charakter zaczął się rozwijać dopiero od tej ostatniej części. Możliwe też, że ta bohaterka podobała mi się dlatego, że mam koleżankę, która zachowuje się dokładnie tak samo [i nawet uwielbia taniec -> chodzi do szkoły baletowej], a czasami wydawało mi się wręcz, że to manga o Mai XDD

_________________
szare gołebie
przynoszą szarym ludziom
skrzydlate myśli

Mariusz Parlicki
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-09-2004 - 21:52
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
W MMixie był wydany cały tomik Smile
Ja w sumie nie lubię takich dziewczyn co tylko potrafią ryczeć dlatego też Muriel nie przypadła mi do gustu, wole jak ludzie mają silne charaktery...

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu:   PostWysłany: 25-09-2004 - 22:49
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 08-08-2004

Skąd: 127.0.0.1

hm silen charaktery mówisz to 3/4 m&a niestosuje sie do tego. Bez uczuć itd niebyłoby niczego. Chciałabyś aby wszyscy byli poważni i zimni ???
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-09-2004 - 10:34
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
Czy silny charakter = zimny i powaĹźny? Rolling Eyes
Podoba mi się np. charakter Kashino, wie czego chce a jednocześnie ma uczucia. No i nie mówię żeby wszyscy tacy byli bo by było nudno, ale taka przesada jaka była w zachowaniu Muriel to mi nie odpowiada... Rolling Eyes

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits