Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
AvantaROffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-09-2004 - 22:22
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 12-07-2002



Status: Offline
Ogolnie konsolowka byla niezla - a, ze malo bylo ludzi moglem spokojne pograc na roznych konsolach Smile Stwierdzilem, ze GameGube to fajna konsolka - kto mi kupi ? Very Happy

_________________
~ WiatroLap ~
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MiraiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-09-2004 - 12:32
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 14-05-2004

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Nic o mnie beze mnie. Czuję się po części wywołana do tablicy ;)

Primo: aż taki mistrz ze mnie nie jest. Fakt, że raz wygrałam z Drirrem czy tan z Dendem, nie znaczy że teraz nie może być inaczej. Ogarnęło mnie lenistwo ;) I nie ćwiczę tak dużo, jak kiedyś. Myślę że wpływ na to ma fakt, że mieszkam w cholernie daleko od miejsca pracy i wracam do domu w okolicach godzin bardzo wieczornych :(

Secundo: w kwestii DDRa oraz gier muzycznych [uwaga dla tych co nie wiedzą: gdy mówię "gra muzyczna" mam na myśli te gry, które wymyśliło Konami - żadnych wynalazków typu EyeToye czy Singstary nie są dla mnie pełnoprawnymi grami myzycznymi; a że Konami do dupy wołowe i nie wprowadziły na rynek wcześniej swoich gier, to niestety tylko nad tym mogę ubolewać] mam bardzo kontrowersyjne poglądy. Stepmania jest dla mnie fajnym rozwiązaniem, nie każdy musi mieć konsole albo automat w domu [hehe], ale uważam że każdy gracz powinien zaczynać od oryginalnych miksów. Cała reszta piosenek powinny być tylko rozszerzeniem. Ale Wy tego nie zrozumiecie, bo wy się na Stepmanii wychowujecie ;P Jakbyście zaczęli od automatów... ;P

Tertio: w sprawie konkursów. Jeśli robię lub biorę udział w takowym - tylko oryginalne miksy. System oceniania i judge - tylko tak JAK NA AUTOMACIE! stad judge w stepmanii na 4 [odpowiada automatowi MAX2] oraz marvelous timing [tak samo]. Poziom piosenek zalezny od uczestnika. Dosc fajny byl pomysl z Makonu, gdzie jesli spotkaly sie w polfinale osoby o roznym poziomie, lepsza tanczyla na wyzszym poziomie trudnosci. Nie jeste to jednak miarodajne. Lepiej rozdzielic na dwie grupy i ustalic czy gramy do 3 zwyciest [na przyklad] czy tez na punkty. Wtedy sami gracze decyduja czy biora sobie wyzszy czy inny poziom [do tego co prawda konieczna jest choc podstawowa znajomosc sposobu liczenia punktow, ale zakladam ze gracze zaawansowani to wiedza].
W trakcie trwania nikt nie wychodzi do opcji i nic nie zmienia. Zreszta na baka mozecie byc baaaardzo zaskoczeni tym, w jaki sposob odbedzie sie konkurs ;>

Chyba póki co tyle, jakby co, to wiecie gdzie mnie szukać ;)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AvantaROffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-09-2004 - 12:41
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 12-07-2002



Status: Offline
Ja zaczynalem od oryginalnych mix'ow jeszcze na DWI Razz Niestety w mojej okolicy o ile sie orietuje nigdy nie bylo i poki co nie ma automatow. Co do sedziowania - niech bedzie ten 4 judge ustawiony, ale niech osoba ktora np. ze mna gra w finale nie mowi, ze chce na standardzie bo sie z motyka na slonce nie porywa. Ale wcale nie uwazam, ze oryginalne mix'y powinny brac udzial w turnieju - wedlug mnie im wiecej utworow tym ciekawiej. Ale to moje skromne zdanie, ja sie nie znam Wink

Pzdr

_________________
~ WiatroLap ~
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MiraiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-09-2004 - 13:01
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 14-05-2004

Skąd: Wrocław

Status: Offline
AvantaR napisał/a:
Co do sedziowania - niech bedzie ten 4 judge ustawiony, ale niech osoba ktora np. ze mna gra w finale nie mowi, ze chce na standardzie bo sie z motyka na slonce nie porywa.


Nie, nie. Mylisz dwie rzeczy: sędziowanie [czyli ten timing] to co innego niż poziom piosenki [light, standard, maniac]. Sędziowanie zawsze powinno być na stałe. A to, czy ktoś sobie weźmie heavy i przegra na punkty z tym co ma na standard [bo i takie rzeczy widywalam], to jest naprawde tylko jego sprawa.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AvantaROffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-09-2004 - 13:08
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 12-07-2002



Status: Offline
Ale moj przeciwnik nie pozwolil mi wziasc na heavy Razz

_________________
~ WiatroLap ~
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MiraiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-09-2004 - 13:19
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 14-05-2004

Skąd: Wrocław

Status: Offline
A jaki byl system punktowania i decyzji o wygranej?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
shinsoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-09-2004 - 13:24
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 19-09-2004

Skąd: Mastoduptont

Status: Offline
Cytat:
Ale moj przeciwnik nie pozwolil mi wziasc na heavy
I musieliscie tanczyc na standardzie "zeby byly rowne szanse" moim zdaniem powinno byc albo ze finalowy poziom conajmniej heavy, albo tak ze poziom wybrac mozesz, jak ktos chce standard, jego wola, jezeli chce sobie obnizyc szanse na zwyciestwo, jego sprawa :PP

[edit] Problem polegal na tym ze zasad praktycznie nie bylo ;d


Ostatnio zmieniony przez shinso dnia 29-09-2004 - 13:26, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AvantaROffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-09-2004 - 13:25
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 12-07-2002



Status: Offline
Punktowania nie bylo jako tako. Po naszej malej interwencji zgodzili sie zeby system byl taki :
1. Najpierw wybiera zawodnik numer 1 utwor
2. Pozniej zawodnik numer 2
3. W razie remisu utwor wybiera prowadzaca
Niestety zapytanie "do ilu stopek mozna wybierac?" spowodowalo efekt duzych oczu u prowadzacej.
I w efekcie byla szeroko pojeta samowolka - dogadajcie sie albo inaczej.
Ogolnie to smiesznie Very Happy

Pzdr

_________________
~ WiatroLap ~
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TiberOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-09-2004 - 14:02
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 28-09-2004



Status: Offline
Cytat:
Zaproszenie na H2N2 dostalem wczesniej niz na Asucon.
Obiecalem ze pojade tam.

A czy ja twierdzę coś innego?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MiraiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-09-2004 - 14:31
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 14-05-2004

Skąd: Wrocław

Status: Offline
AvantaR napisał/a:
Punktowania nie bylo jako tako. Po naszej malej interwencji zgodzili sie zeby system byl taki :
1. Najpierw wybiera zawodnik numer 1 utwor
2. Pozniej zawodnik numer 2
3. W razie remisu utwor wybiera prowadzaca


Czyli na zwyciestwa. W takiej sytuacji lepiej zeby byl ten sam poziom trudnosci. Po prostu ktos bedzie mial pecha.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AvantaROffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-09-2004 - 14:47
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 12-07-2002



Status: Offline
Nom ale jakos wczesniej uzgodniony, a nie, ze sobie jedna osoba powie, ze chce ten i juz ><"
Tam byly bodajze 3 rundy. Uwazam, ze pierwsza powinna byc do 4-5 stopek na light, druga do 6 stopek na standardzie a final na heavy od 6-7 stopek wzwyz Smile
Ale to tak jak sam bede prowadzil kiedys turniej.

Pzdr

_________________
~ WiatroLap ~
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TiberOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-09-2004 - 10:54
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 28-09-2004



Status: Offline
Cytat:
Tiber ty wez juz lepiej nic nie gadaj bo nie dosc, ze burdel robisz

Wyrażaj się.

Cytat:
to jeszcze glupoty piszesz. Moze i DDR stawiali DDRowcy, ale niestety o samego DDRa dopraszac sie trzeba bylo.

DDR dzielił czas z SingStarem, który nie przepada za hałasem. Inna rzecz, że obsługa SingStara nie przepada za hałasem tegoż.

Cytat:
A jak mi organizator turnieju (notebane bardzo sympatyczna:D) pyta sie jak wlaczyc utwor - to ja cie przepraszam, ale z czym do ludzi.
Coś ci się musiało pomylić. Jeśli mianem "sympatycznej" określasz osobę płci pięknej, to muszę cię poinformować, że takowych ze statusem orga było cztery i żadna z nich nie miała nic wspólnego ani z turniejem, ani z salą konsolową. Jeśli brzydkiej - to zostaje ci Cloud, Ashikaga, Sousuke, Vejit i NMX, i zapewniam cię, że na temat DDR wiedzą równie dużo jak ty (z pominięciem może Clouda, który miał matę zanim zapewne w ogóle usłyszałeś o czymś takim).

AvantaR napisał/a:
Tiber napisał/a:
"Dende, Cloud, Corvus, Mirai, Drirr i parę innych osób..."


Ale ich nie bylo wiec o co chodzi?

A tak się tylko doczepiłem.

"Że się głupio zapytam - skąd to wywnioskowałeś? Nie pamiętam Asuconu, od czasu istnienia DDR na konwentach, na którym nie byłoby mat. Więcej, nie pamiętam konwentu (ale tu mogę się mylić), który by miał DDRa przed Asuconem."

Cytat:
Wywnioskowalem z tego, ze delikatnie mowiac ostatnio jakis deficyt mat jest

Pozazdrościć logiki. A czy ja ci przypadkiem nie mówiłem wcześniej jak będzie wyglądać konsolówka?

Cytat:
i na Asuconie sie to potwierdzilo. Bo co prawda 2 maty byly, ale jedna jak sam wlasciciel twierdzil lekko rozruchana.

Wiesz, nie kupujemy nowych mat na każdy konwent. Cały sprzęt jest własnością prywatnych osób które też czasem z niego korzystają.
Spodziewaliśmy się dwóch mat od J.D.W.P. (na backup), ale z przyczyn od nas niezależnych nie było to możliwe.

Cytat:
Na szczescie Kumi wzial swojego 4gamersa i turniej mogl sie odbyc w normalnych warunkach. Po za tym byles na turnieju?

Nie, ale nikt z obsady sali nie doniósł mi o jakichś większych incedentach.

Cytat:
My tu tak narzekamy na DDRa, ale prawda jest taka, ze caly Asucon nadganial wlasnie sala konsolowa bo reszta byla ... hmmm coz no byla.

Ależ podziel się szczegółami.

Cytat:
Moze jestem zbyt przyzwyczajony do starej ekipy, nie wiem.

MoĹźe. Ja nie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TiberOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-09-2004 - 11:02
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 28-09-2004



Status: Offline
Izu napisał/a:
Tiber napisał/a:
AvantaR napisał/a:
Nie strategia ale naiwnosc i niewiedza prowadzacego konkurs bo to ty chciales standart nie ja, a on tylko pieprzyl cos o "rownosci".

Przepraszam bardzo, ale akurat znam prowadzącego i ma on w tej kwestii zupełnie inne zdanie.

a nie byla to przypadkiem PANI prowadzaca (ktĂłra nie wiedziala jak wlaczyc piosenke) ?? chyba, ze plci nie rozrozniam;]

Nie, nie była.

Izu napisał/a:
Tiber napisał/a:
Izu napisał/a:
kawior.. ja czegos nie rozumie... mĂłwisz o timingu i innych takich waznych cechach gracza, ale tak na logike to kto jest lepszy
Dende, Cloud, Corvus, Mirai, Drirr i parę innych osób...


chodzilo mi o konkretne porownanie dwu osob, ale ta sprawe juz roztrzygnelam w prywatnej rozmowie z Kawem. nie musisz mnie informowac o istanieniu mistrzow;]

Wiem, tak tylko się pochwaliłem moją żenującą wiedzą nt. DDRa.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-09-2004 - 13:09
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-10-2003



Status: Offline
chyba zgubilem sie juz w tym temacie Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IzuOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-09-2004 - 15:39
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 26-09-2004



Status: Offline
Cytat:
Coś ci się musiało pomylić. Jeśli mianem "sympatycznej" określasz osobę płci pięknej, to muszę cię poinformować, że takowych ze statusem orga było cztery i żadna z nich nie miała nic wspólnego ani z turniejem, ani z salą konsolową. Jeśli brzydkiej - to zostaje ci Cloud, Ashikaga, Sousuke, Vejit i NMX, i zapewniam cię, że na temat DDR wiedzą równie dużo jak ty (z pominięciem może Clouda, który miał matę zanim zapewne w ogóle usłyszałeś o czymś takim).


chodzi nam o tą http://kts.no-ip.info/cpg/displayimage.php?album=33&pos=326 panią, jesli ona nie byla prowadzaca to chyba nie rozumiem tego pojecia...

tiber nie tak nerwowo, wiem ze sie starałes i wogole, ze chciales zeby wszystko bylo dobrze ale na cos trzeba ponarzekac;)
pozdrawiam:)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits