Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 20-06-2004 - 16:11
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Niestety nie będę mógł cieszyć się neostradą w wakacje. Crying or Very sad Linia PCM na której mam telefon, jest aktualnie nie do przebudowy. Mad W tej chwili walczę na gołe klaty z TP #Bad Talk , i zaczynam widzieć światełko w tunelu Pray , ale przez wakacje będę wisieć na tym dennym modemie! #evil
Jestem zbyt zdołowany aby dalej pisać.
Brick wall
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-07-2004 - 15:56
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
zaraz mnie SZLAG trafi!! moj komp odmawia wspolpracy. przedwczoraj zainstalowalem system, programy itp. a wczoraj wieczorem moj komp sie zresetowal i wy....#@$#@$&$ pare plikow z katalogu
c:\windows\system32 bez ktorych winzgroza nie ruszy!! zaraz mnie cos normalnie wezmie!!

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu:   PostWysłany: 31-08-2004 - 13:36
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 08-08-2004

Skąd: 127.0.0.1

Otwieram sobie dziś tlena patrze na newsy i co widze
Neo przyśpiesza od 1 września do 1024/256 wchodze na www.tp.pl i co widze bedzie mieć limit 15gb do końca roku a potem 5 GB !!!!!!!!!!!!! Koniec p2p, koniec ściagania anime, filmów, moge zapomnieć ograch online i słuchaniu radia i oglądania tv na to już koniec co ja bede robić z 5GB co najwyże poczte sobie moge ściągnąć i pogadać przez tlena. Kolejan idiotyczna "promocja" tepsy. A oprócz tego bedzie drożazza o 10 zł Za kogo ich uważam to niebedę sie wypowiadał.
I co my (i ja dostaniemy za te 149 zł (przy umowie na 12 miechów))

#1024/256
#limit 5GB (do końca roku 15GB wielka łacha) i imponująca prędkoć 32/256 fajnie to wygląda hłehłe
#50 mb na www - następna łacha moge mieć tyle samo za friko
#50 mb skrzyna email - na np na o2 jest 250 mb za friko więc moga sobie wsadzić każdy wie gdzie
#dostep do www.neostrada.pl - tak jak go przejrzałem 5 miesiecy temu tak nadal jest brak aktualizacji a rozrywka multimedialna to szkoda gadać - nie używam czyli nie potrzebne
#Dostęp do strefy gier - to samo co neostrada.pl nic niewarte
#24h pomoc pod bezpłatnym numerem zwisa mi i powiewa żadnego problemu nie umieli rozwiązać do wszystkiego musiałem dojść sam

### Jestem tym niemile zaskoczony i odrazu wysłałem emaila do info neostrada i co dostałem za odpowiedź:

Cytat:
Witam
Chciałbym się dowiedzieć o nowych opcjach neostrady. Teraz mam opcje 640 czyli według informacji zamieszczonych w serwisie www.tp.pl będę mieć połączenie 1024/256 i mam związku z tym dwa pytania:
1 Czy muszę to jakoś aktywować czy będzie to tak samo jak zwiekaszaliście przepustowość z 512 do 640
2 Limit ściąganych plików czy ja jako użytkownik najdroższej neostrady będę mieć jakiś limit 15GB, jeśli tak to czy można zostać przy starej opcji bez limitu, a jeśli nie to jaka będzie prędkość po jego przekroczeniu

----------Original Message----------
Witam,
Bardzo mi przykro ale nie jestem w stanie udzielić Panu odpowiedzi na zadane pytania gdyż na dzień dzisiejszy nie posiadam żadnych informacji na ten temat.

Pozdrawiam
Joanna Niewdana.


Szkoda gadać Sad
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nessOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-08-2004 - 15:28
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 20-03-2004

Skąd: spod 69

Status: Offline
http://esports.pl/?id=post&post_id=1879143924
http://esports.pl/?id=post&post_id=1879145055
Jesli masz stare 512 przyspieszone na 640 to nie przyspiesza Ci na 1 Mb ale nie bedziesz mial tez limitu tak bedzie dopoki bedzie wazna umowa. Przy podpisaniu nowej bedziesz sie musial zdecydowac czy 1 Mb neo z ograniczeniem czy cos innego np. DSL czy tez masz gleboko w pupie tepse :> ja chyba to ostatnie Wink
Centralnie telepsom chodzi o to zeby nie bylo stawiania lanow na neo tylko na dsl (ktory jest 2 razy drozszy) oraz o to zeby sobie nabic troche klientow przed 1 wrzesnia dopoki podpisujesz umowe na starych zasadach.
Poza tym "z ich doglebnych analiz wynika ze tylko 35% klientow przekracza miesiecznie limit 5 gb" wiec znajac tepse i ich dbalosc o klienta 1/3 wkur%^&$%ch uzytkownikow im nie przeszkadza :]

_________________
my eye is a camera
my feelings film
one hour to develop into my own newsreel
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu:   PostWysłany: 31-08-2004 - 16:51
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 08-08-2004

Skąd: 127.0.0.1

Dzieki za info ness
Ciekawe tylk dlaczego Z ich dogłębnych analiz nie wynika że cała polska ma ich w d***e i coś mi sie wieżyć niechce że 65% użytkowników nie przekracza 5gb dla mnie to nie realne chyba że na tańszych opcjach. Byłbym szczęśliwy jakby był u mnie dialog albo netia.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gilma[tm]Offline
Temat postu:   PostWysłany: 31-08-2004 - 19:38
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 25-01-2002

Skąd: Ś-ca

Status: Offline
yasiu777 napisał/a:
Dzieki za info ness
Ciekawe tylk dlaczego Z ich dogłębnych analiz nie wynika że cała polska ma ich w d***e i coś mi sie wieżyć niechce że 65% użytkowników nie przekracza 5gb dla mnie to nie realne chyba że na tańszych opcjach. Byłbym szczęśliwy jakby był u mnie dialog albo netia.


Nieprzekraczanie imho byloby mozliwe wylacznie, gdyby cala reszta uzytkownikow sciagala co ma sciagnac np. w pracy a te 5 domowe zostawiala na gadanie,maile i www ;)
A co do wolniejszych opcji - wcale nie tak trudno przekroczyc ten limit :) ja mam najwolniejsza, ale mam tez prace na szczescie ;)

_________________
komus psychiatre? http://psychiatra.strona.pl ;D
a może coś dla kota? albo dla psa? http://www.ujadanko.pl :)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu:   PostWysłany: 02-09-2004 - 18:39
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 08-08-2004

Skąd: 127.0.0.1

ja w samym sierpniu sciągłem 87 gb, teraz 2 września a ja już mam na liczniku ponad 5gb sciagnietych plików, prze te limity stałe łącze traci dla mnie sens. Nic wokół mnie niema, nawet netu osiedlowego niemoge założyć. Zastanawiam sie nad neo 128 + pakiet satelitarny onet dzieki któremu mogę ściagać bez limitu hm... lae po zapoznaniu sie z cennikiem onetu doszłem do wniosku że niebede zawierać z nimi umowy bo mają gdzieś klienta, wszystkie ceny są netto i co ja mam to przeliczać poszukam czegoś innego. Wiecie co moi starsi zrezygnowli by już dawno z tepsy gdyby nie net. Czy można jakoś sie podłączyć do netu niemając telefonu w tepsie ???
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-09-2004 - 19:18
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Cytat:
Czy można jakoś sie podłączyć do netu niemając telefonu w tepsie ???


Popriwuj ze Szczotą jak znów będzie. On ma kase, chęć i telefon a mimo to tepsa go robi w trombę... Confused

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu:   PostWysłany: 02-09-2004 - 19:56
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 08-08-2004

Skąd: 127.0.0.1

tepsa wszystkich robi delikatnie mówiąc w trąbe. Sam wiem jaki cyrk był przy neostradzie. Zamuwienie złożone w listopadzie a miałem dopiero od grudnia ile jeżdżenia, dzwonienia, reklamacji rachunków to szkoda gadać
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-09-2004 - 20:56
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
To my w tamte wakacje zakladalismy w czerwcu, jak byla oplata po 1 zloty miesiecznie. Od razu wplacilismy oplate aktywacyjna. I wiesz, kiedy nam zalozyli? W polowie sierpnia. Po prostu super, moj tata 3 razy ze mna jezdzil i wyzywal kolejno na wszystkich w telepunkcie w Czewie, nawet na kierownika ^^' Nie powiem, bylo na co popatrzec XD

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu:   PostWysłany: 02-09-2004 - 21:11
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 08-08-2004

Skąd: 127.0.0.1

Moja matka też sie dobierała do kierownika a on tylko rozkładał ręce. Ale trzeba przyznać imponującą mieli liste kontaktów każdy od czegoś innego i te wydzaniania żeby ten musiał załatwić musi być tamte, tamten potrzbuje 3, 3 już niepracuje a jak przyszedł potrzebuje 4 a ten jest na urlopie itd. Gadka do Władka to jak gadanie do ściany, a wiesz kiedy mi przysłali kamerke w marcu a miała przyjść po 1-2 tygodniach
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-09-2004 - 21:13
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Dokaldnie, oni sa bezndziejni i tyle XD Co wiecej, wszyscy w telepunkcie sprawiali wrazenie jakby naprawde byli przyzwyczajeni do tego, ze ludzi esie na nich wydzieraja :P Pan kierownik stal, wysluchal cierpliwie, i (uwaga, uwaga :P) zaczal pol godziny dzwonic po roznych ludzich, po czym zaczal nam kit wciskac ze jakis spec od czegostam z Opola musi przyjechac :PPP Ble XD

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu:   PostWysłany: 02-09-2004 - 21:27
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 08-08-2004

Skąd: 127.0.0.1

i pomyśleć że mój cały sajgon zaczął sie od zamówienia neo przez telefon, wystarczyło że pani źle coś zaznaczyła i do odwołania trzeba 80 ludzi albo i wiecej. A te późniejsze wydzwanianie na niebieską linie ehhh... szkoda gadać jak wykreciłem o 18 to podczas czekania usnołem z tym i co obudziło mnie wołanie ze słuchawki o 22:50 to było przegięcie. Jeszcze miała do mnie pretensje że nieodpowiadam. A w telepunkcie odsyłają tylko na niebieską linie. Jednym słowem UTOPIA.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-09-2004 - 21:08
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Robi sie offik...
Super Exclamation Twisted Evil
U nas Neo założyli od razu, praktycznie 2giego dnia po zamówieniu dostałem SMSa i kazałem rodzicom odebrac modem w drodze z pracy...
Ale juz wcześniej TPsa sie u nas tak popisała że szkoda gadać... któregos bowiem dnia (na miesiąc czy dwa przed Neo) okazało sie że na naszym telefonie zostało właczone pokazywanie numeru dzwoniącego. I super. Ale, tak dla wiedzy zadzwoniłem na Błę(dną)kitną Linię żeby sie dowiedzieć czemu. Odpowiedź mnie zdumiała...
Pan powiedział bowiem że ktos podał nasz Kod Abonencki (którego nam jeszcze nie przydzielono więc nie było mozliwości byśmy to my mogli to podać) i włączył tę usługę... Confused
jak dobrze Ĺźe TPsa nie zajmuje sie porodami albo leczeniem ludzi bo Polacy jako narĂłd znikneliby juĹź dawno temu, nie? Twisted Evil

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu:   PostWysłany: 03-09-2004 - 22:44
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 08-08-2004

Skąd: 127.0.0.1

IggI tobie sie jeszcze tak bardzo za skórę nie zaleźli. Szykuj się #evil - pamietaj oni nie śpią, tylko czekają jak by tu komu życie "umilić". Ale podobno na polski rynek ma wejść British Communication (chyba cosik tak) bo ponoć nasz rynek wart jest 1 mld euro i ma tendencje do wzrastania o 17% w skali roku. hehehe Pożyjemy zobaczymy.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits