Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-08-2004 - 12:23
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Heh.. Wiecie co, to już jest naprawdę niedorzeczność. Pomijając wszelkie problemy wydawnictwa - powtarzam to co mówiłem kiedyś. Po kiego grzyba rzucają się na tyle tytułów jeżeli nie potrafią z nimi nadążyć? Nie lepiej mniej, a solidniej wydawać? Na GTO cieszyłem się BARDZO, naprawdę bardzo. A tu taki klops :(

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MuzzyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-08-2004 - 15:02
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 13-03-2004

Skąd: Kielce

Status: Offline
I to wielki Klops
coz wydaje mi sie ze waneko poklada zbyt duze nadzieje w fanow i ma nadzioeje ze moze sie cos ruszy ale faky chyba maja za mala moc przerobowa
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SheitanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-08-2004 - 17:09
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 19-07-2003



Status: Offline
cale Waneko, uwielbiaja jazde golym tylkiem na oklep Laughing Mam tylko nadzieje ze dokoncza AI-zostalo tylko 5 tomow. Ale czy LH i GTO doczekaja chociaz moje wnuki to nie mam pojecia.

W sumie ta Hiroszima to potrzebna im jak... Cool
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-08-2004 - 21:24
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
Sheitan napisał/a:
W sumie ta Hiroszima to potrzebna im jak... Cool

A właśnie że jest potrzebna, bo jest lepsza od tych wszystkich 14 tomów LH i 20-paru GTO...

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SheitanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-08-2004 - 22:04
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 19-07-2003



Status: Offline
no wlasnie, gusta sa rozne-swiadczy to o tym ze Hiroszima moze sie sprzedac w szczatkowej ilosci, natomiast na tytuly takie jak GTO czy LH bedzie stale, w okreslonej granicy, zapotrzebowanie. Podejrzewam, ze akurat na naszym rynku takie tytuly jak Hiroszima nie spotkaja sie z powszechnym aplauzem i ogolnym szturmem na kioski czy empiki.
Dla kilku koneserow nie oplaca sie popelniac finansowego samobojstwa, bo to zaciaza na innych seriach.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-08-2004 - 23:32
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
iola napisał/a:
A właśnie że jest potrzebna, bo jest lepsza od tych wszystkich 14 tomów LH i 20-paru GTO...


Kochana Iolciu - po pierwsze to miło po tak długim czasie z Tobą rozmawiać :D

A po drugie - Hiroshima na pewno jest niezwykła. Cieszę się na ten tytuł bo to może być uczta. Ale myśle, ze sporo ludzi kupujących mangi nie zwróci na niego uwagi. Nie bedzie klimatu GTO, Ai, ParaKiss. Będzie coś poważnego, myślę, refleksyjnego. I jak Sheitan obawiam się, ze się nie sprzeda - chociaz wiem na 100% że Veg kupi, i wiem, ze najprawdopodobniej będę tą manga zauroczony.

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-08-2004 - 23:41
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
Wiem to wszystko, ale mówienie że po co waneko sie za Hiroshime brało jest trochę nie na miejscu...Raz się ktoś weźmie i wyda ambitną mangę a jeszcze ci mówią że po co to im potrzebne.

Herb miło że się znów zjawiłeś, gdzieś ty sie podziewał? Smile

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-08-2004 - 23:52
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Ja też uważam, że tytuły ambitne trzeba wydawać, chociaż są ryzykowne - i o tyle rozumiem wypowiedź, że Hiroshima niepotrzebna - że zbędne ryzyko. Bo myślę, ze nikt nie zakwestionuje tutaj że taki tytuł jest potrzebny na polskim rynku.

Iolciu, i mnie jest miło :) A nie było mnie, bo miałem najpierw dużo roboty, a potem troszkę problemów i nie było jak. A teraz jestem - trochę z tęsknoty, trochę za namową Veg. Ale mi tu dobrze! :D

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-08-2004 - 01:49
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
iola napisał/a:
Wiem to wszystko, ale mówienie że po co waneko sie za Hiroshime brało jest trochę nie na miejscu...

Oddzielmy uczucia od biznesu. Tez bardzo sie ciesze ze Waneko sie wzielo za Hiroshime i na pewno sobie kupie. Kwiestia sprzedazy mangi w cenie 25 zl i do tego ambitnej po "wspanialym wakacyjnym sukcesie sprzedazowym" GTO
jest bledem. Tak sadze. Chcialbym sie mylic.

iola napisał/a:
Raz się ktoś weźmie i wyda ambitną mangę a jeszcze ci mówią że po co to im potrzebne.

Ja sie ciesze ze wyszla. Ale rozum mowi ze to bedzie klapa.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SheitanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-08-2004 - 06:46
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 19-07-2003



Status: Offline
iola napisał/a:
...Raz się ktoś weźmie i wyda ambitną mangę a jeszcze ci mówią że po co to im potrzebne.


hmm, ja nie bronie wydawania ambitnych tytulow, ale poprostu rynek nie dojrzal do takich zakupow. Jesli firma ma problemy ze sprzedaza masowek, to co dopiero mowic o jakis wybitnych dzielach.

Dla mnie to sie jawi poprostu jako nietrafiona inwestycja, niepotrzebny wydatek Waneko.(moi wykladowcy od analizy rynku dostaliby zawalu, gdyby opisac im te dzialania)

Poniewz na takie wydania to moze pozwolic sobie firma, ktora ma potezne zaplecze finansowe, preznie dziala na rynku, i wprzypadku jakies obsuwy, ma warunki by przetrwac i dzialac dalej. W tym przypadku bedzie klapa tak jak mowi Raul, i na pewno to sie odbije na jakies innej pozycji.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MuzzyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-08-2004 - 09:48
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 13-03-2004

Skąd: Kielce

Status: Offline
Hiroszima z tego co wiem to od pocztaku raczej na przebuj kasowy ie byla zapowiadana
ale komiks jest wart tte 25 zl jak nie wiecej chccialbym zeby wiecej takich komiksow wychodzio bo na naszym rynku sa same pozycjie rozrywowe w 60 % opowiadajace jak to przez 15 tomow on nie moze byc z nia bo ona chcve ale nie moze albo pojawia sie 20 osob aby im przeszkodzic
a z kolej GTO jest wyjatkoy bo jest smieszny a i zarazem pouczajacy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-08-2004 - 12:18
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Owszem, GTO jest bardzo ciekawą pozycją. I przyznam szczerze, ze gdybym musiał wybierać - GTO - Hiroshima - wybrałbym GTO.

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MuzzyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-08-2004 - 14:33
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 13-03-2004

Skąd: Kielce

Status: Offline
oj ja nieiwem ja bym wybral hiroszime chociaz najchetniej bym wziol obydwie pozycjie
GTO przesmieszny a hiroszima to klasyk zreszta pozycja o niebo ambitnijsza i przepieknie wydana
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SheitanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-08-2004 - 14:51
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 19-07-2003



Status: Offline
GTO-strawa dla ciala, zas Hiroszima dla duszy Cool

_________________
I really should get a decent signature
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MuzzyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-08-2004 - 16:23
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 13-03-2004

Skąd: Kielce

Status: Offline
dobre porowanie wrecz wysmienite Hiroszima faktycznie pomaga czlowiekowi zrozumiec wiele rzeczy zas GTO zacheca do uprawaiania sztuk walk i czynej dzialalnosci w gangach Cool
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits