Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 31-01-2003 - 09:48







Jesli dobrze kojarze trailery ktore widziale to Nemezis to nazwa Federacji w Odwrotnym Wszechswiecie z ktorgo zostaje wyslana grupa sobowtorow z zamiarami jak zwykle: zniszczyc Ziemie i Enterprise (kolejnosc dowolna Wink ) ale ide dopiero w przyszlym tygodniu wiec nie chce zbyt wiele myslec bo a nuz wykryje jakis brak logiki ... i co wtedy?...

'He's dead Jim!'
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-01-2003 - 15:35
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
no to ktĂłry data ginie ten GOOD czy ten EVIL?? Confused

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-02-2003 - 19:25
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
W sumie nie wiem Razz
ale od jutra moge wam zespojlowac calego plota jak chcecie bo o 17 idziemy na ST Twisted Evil Yeahhh!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 03-02-2003 - 19:26
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

jesli ktos moze zespojlowac to ja, bo Ty i tak nie zrozumiesz - ha! ha! Twisted Evil

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-02-2003 - 22:08
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
co do spoilerów to raczej wątpie czy ktoś chce ale napewno możecie powiedzieć czy było warto...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-02-2003 - 08:53
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Wlasnie szukam scenariusza ST N na yahoo! jak znajde dam wam link

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-02-2003 - 11:35
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Sorka, pomylka o tym negatywnym uniwersum... Laughing
Nemezis to nazwa niewidzialnej siostry-blizniaczki naszego Slonca - gwiazdy z antymaterii... to dlatego misie pomerdalo... Laughing
ale do rzeczy... najpierw koles bedacy klonem Daty rozklada go w drobny mak... (w tym przypadku drobne srubki sa chyba lepszym sformulowaniem Wink ) potem doppelganger Piccarda - Shinzon - (przy okazji grany przez srednio do niego podobnego aktora) przychodyi jako Lysol na zebranie Senatu Romulanskiego i robi to co kosmici w Marsjanie Atakuja zrobili w Senacie USA... potem juz standarcik... 'mam najwieksza i najstraszniejsza bron we wszechswiecie i przy jej uzyciu was zniszcze' ...
Tylko ze na koncu faktycznie ginie jeden z bohaterow... Rolling Eyes

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-02-2003 - 23:27
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Heh, dawno przestaliście gadać o Star Treku... A ja mam szkołę. W szkole jest kółko astronomiczne. Chodzę na nie. Jest profesor, a właściwie Profesor. No i z Profsorem gada się o różnych rzeczach, bo to właściwie kółko SF. No i kiedyś gadaliśmy o tym, jak to pan ( bodajże) Thomas Parris przekroczył/osiągnął/nie pamiętam 10/9/nie pamiętam warp i był w całym kwadrancie jednocześnie. I w ogóle duuuuuuuuuuuuuuużo się o Star Treku gadało.



A ja najbardziej lubiłem chyba Oda, Datę i Seven - Of - Nine, ale z nią widziałem tylko 2 odcinki.. Mimo to dała się polubić i to bardzo :)))

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-02-2003 - 14:37
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Razz Razz Razz Yeah... SEVEN RULEEEZZZZZZZZZ!
Nikt tak nie powieksza biustu jak Borg! Cool

A skoro widziales 7of9 to pewnie widziales i jej kumpla z zalogi Holo-Doca... najfajniejszy charakter w calym STVoyager....buuu... glupia Janeway w Nemezis juz wrocila i dostala admirala a Data zginal i nie! Nawet mu pogrzebu nie zrobili... Crying or Very sad

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-02-2003 - 21:53
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Tak, holo-doc jest super :))) Fajne były dwa motywy - jak starał się znaleźć imię dla siebie, i jak podrywał jedną z pacjentek :)))))))))))

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-02-2003 - 12:35
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Wiesz ze jest odcinek w ktorym przy uzyciu jakiegos super urzadzenia alienow wysylaja holoprojekcje Doca do najblizszego im (w kwadrancie alfa) statku federacji (jakies kanaly komunikacyjne czy cos Confused ) w kazdym razie najzabawniej sie robi jak doc laduje a tu dupa bo na tym (jak sie okazalo) najnowszym i najtajniejszym statku akurat pojawilo sie kommando Romulan ktorzy wycieli w pien zaloge i maja rozkaz leciec w kierunku ziemi , wymusic poddanie sie Federacji... jedynym pozostalym czlonkiem zalogi jest Holo-doc Ver.2.00 (przystojny, z kompletnymi wlosami, ogolnie lalus) pierwsza rozmowa miedzy dwom bije wszystkie rekordy...
V.2.-Jestem zbyt ladny by isc i ratowac statek!
V.1.-Zamknij sie, glupi upgradzie! Pojdziemy i uratujemy ten statek albo juz nigdy nie doczekasz sie wznowienia produkcji twojego typu...
V.2 -No to co, zostane umieszczony w muzeum...
V.1. -A twoi nastepcy beda wygladali jak ci komandosi...
V.2. -O moja matryco, zartujesz? Nie zartujesz? Nie moga mi tego zrobic nie chce byc Romulaninem! Zrobmy to i osowobodzimy statek, ale ja nie mam portable-holo-emiter'a...
V.1. - (Z widoczna wyzszoscia) Stary, ja sie nie chce chwalic ale czego ja nie robilem od czasu aktywacji... Wizyty na obcych planetach...seks...mam wlasna pamiec w programie holodeku...
V.2. - Zaraz, zaraz powiedziales seks.... Jak? Jak?? Jak???
V.1. - Nie zdradze ci zadnych szczegolow poki nie wydostaniemy sie stad...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-02-2003 - 13:39
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Jezu, super :))))))))))))))))) Hehehe, niesamowite :))))))))))))))00 Rotfl :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-02-2003 - 13:52
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Najlepszy jest odcinek ktory zaczyna sie na blizej nieokreslonej planecie w muzeum... jest tam holoprezentacja nt. Zbrodni dokonanych przez Voyagera... cala ekipa jest ubrana normalnie tylko ze nosza czarne rekawiczki i wygladaja jak SS w pelnej krasie...
Janeway ma na uslugi grupe Borga... 7 i osmiu innych i jest w stroju gdy ja wyrwali z Szescianu... Tuvok to bezlitosny, logiczny morderca a Cze'Kotay ma na twarzy tatuaz z zebami unuzanymi we krwi... taka klima...
Wycieczka przechodzi... a oprowadzajaca niechcacy potraca holoemiter i wlacza sie holo-doktor... dowiaduje sie ze jest kopia oryginalnego holo-doca ale przez caly odcinek zajmuje sie prostowaniem wizerunku statku wywolujac po drodze wojne domowa (bo dwurasowe spoleczenstwo bylo podzielone ze wzgledu na to ze jedna czesc podobno pomagala Voyagerow) ...na koniec... muzeum jest calkowicie odnowione i stoi przed nim pomnik holodoca a prawnuczka oprowadzajacej mowi do swojej wycieczki... Holo doktor uzdrowil nasze spoleczenstwo, odrzucil jednak propozycje dozywotniej prezydentury( tu chyba powinno byc nie 'dozywotniej' ale 'az do wyczerpania baterii' Razz )...nastepnie przez 50 lat byl ambasadorem na innych planetach az wreszcie 15 lat temu wzial najszybszy dostepny statek i wyruszyl w poszukiwaniu Oryginalu i Voyagera...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-02-2003 - 18:20
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Eno, to też mocne. A ja Voyagera widziałęm tylko trochę - bo leciał na TV4 chyba o 12 czy innej nieziemskij godzinie... No a ja akurat przypadkiem byłem chory, no i 2 tygodnie się oglądało. A potem się przestało, za jakieś pół roku powtarzali i znowu... Ale mój Profesor ma coś nagrane, to mi może porzyczy :)))

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-02-2003 - 20:40
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Voyager rzomdzil... szkoda ze sie skonczyl...
teraz w Stanach kreca serial-prequell (zabana nazwa, nie? Wink ) w kazdym razie idzie to tak...
100 lat po pierwszym skoku warp (w wykonaniu niejakiego J.Cockchrane'a - znanego dobrze widzom ST: First Contact) pierwszy statek o nazwie ENTERPRISE wyrusza tam gdzie nie dotarl jeszcze zaden...bla, bla, bla...
kapitanem pierwszego jest koles o nazwisku Jonathan Archer - i gra go Scott Bacula (pamietasz serial ZAGUBIONY W CZASIE? to on byl "zagubiony") plus standartowa zaloga - 95% homo sapiens, doradca - vulcan (a jakzeby?) no i lekarz ktory bardzo przypomina Talaksjanina - twarda, pokryta luskami glowa no i jaszczurkowe oczka! Shocked Twisted Evil
jush sie nie mogiem doczekac... na polska emisje...
A co do emisji Voyagera... jesli znasz (minimalnie nawet) niemiecki wlacz satelitke SAT1 - w niedziele i soboty okolo 15(jest Voyager) a o 16( sa Next Generation w soboty i Deepspace 9 w niedziele)--- info z zeszlego miesiaca bylem w Niemczech... Wink

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits