Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-08-2004 - 22:54
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Ostatni odcinek kiepskawy, natomiast chwyt z resetem, co ma uniemozliwić uprawianie seksu idiotyczny. Zgadzam się z Veq, że była to jedna z lepszych dróg do unieszczęśliwienia obydwu dziewczyn. Mozliwe zresztą także inne rozwiązanie: rodzice preferowali inne rodzaje seksu, pomyśleli więc, że sposób tradycyjny córeczkom bedzie niepotrzebny. Przypuszczam, ze CLAMP stosując ów chwycik chciał zrobic cos niestandardowego, jednakże uważam, że był to przerost formy nad trescią
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kanar TeodorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-08-2004 - 18:29
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 21-08-2004



Status: Offline
Cytat:
Ostatni odcinek kiepskawy, natomiast chwyt z resetem, co ma uniemozliwić uprawianie seksu idiotyczny.


Zgadzam sie. Rozczarował mnie ten tomik. Spodziewałem sie czegoś lepszego. I jak dotąd to jest chyba jedyna seria mangi, która jest gorsza od serii anime, jak na mój gust ofc.

_________________
Stop thinking, start drinking.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-09-2004 - 13:23
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Właśnie przeczytałam. Very Happy Najlepszy był wątek z Ditą i Zimą. Very Happy A zakończenie? W sumie (po głębszym namyśle i dwukrotnym przeczytaniu tomiku) nie mam nic do niego. Twisted Evil
Czy Hideki jakby już był bardzo zdesperowany, nie mógłby nagrać pamięci Chii, zrobić swoje, a następnie wgrać jej tę pamięć? Twisted Evil (W końcu pani Hibiya miała Cd z danymi Eldy.)
O co chodzi z tą funkcją Chii? Think Freya pyta się Hidekiego, czy chce wiedzieć, co Chii potrafi, a on zaprzecza. I w końcu nikt nic konkretnego na ten temat nie mĂłwi. Czy chodzi o to, Ĺźe ona wpływa na inne komputery i moĹźe je pozbawić „osobowości”?
Zastanawia mnie też dlaczego niegdzie nie ma pokazanego w całości Icchana. Think Zwykle jest tylko dolna połowa twarzy, a reszta jest przesłonięta dymkiem. Smile

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-09-2004 - 15:19
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Najprawdopodobniej, brakująca twarz Icchana to "ukłon" w stronę tych którzy już czytali Angelic Layer, może też było to robione dla innego wydawnictwa? Wink

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-09-2004 - 20:55
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Dida napisał/a:
Czy Hideki jakby już był bardzo zdesperowany, nie mógłby nagrać pamięci Chii, zrobić swoje, a następnie wgrać jej tę pamięć? :twisted: (W końcu pani Hibiya miała Cd z danymi Eldy.)


To wyobraz sobie, jak on "robi swoje" jak t ujelas a ona w trakcie traci pamiec, w trakcie sie buzi, w trakcie nie wie o co chodzi....

Pomijajac juz fakt, ze jakies majstrowanie i tasowanie plytkami do Chii mi nie pasuje... To nie maszyna jak dla mnie :P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 14-09-2004 - 00:10
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

W sumie wydaje mi się, że Clampice chciały coś takiego: Chii jest piękna i wielu jej właścicieli mogłoby ją wykorzystać - po prostu ją przelecieć. Wtedy Chii nie cierpiałaby, bo zapomniałaby o wszystkim. Ktoś, kto zgodzi się być z nią mimo jej ułomności będzie kimś, kto naprawdę ją kocha - nie za obudowę, ale za wnętrze. Sądzę, że to trochę wydumane, ale primo w sumie można się bardzo kochać i żyć bez seksu oraz secundo nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pani Hibiya wzięła narzędzia i zrobiła Chii małe ulepszenie na noc poślubną... Wink
Nie wolę zakończenia anime, bo tam nie ma nic między Zimą a Ditą.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-09-2004 - 11:31
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
nika napisał/a:
Nie wolę zakończenia anime, bo tam nie ma nic między Zimą a Ditą.
Nie oglądałam anime, bo mi brakuje prawie połowy odcinków. Confused Ale jeśli tak jest to rzeczywiście szkoda. Wg mnie dzięki Zimie i Ditcie oraz ich wzajemnych relacjom manga wiele zyskuje. Very Happy A Zima jest taki apetyczny. #Love2 Twisted Evil I w ogóle to teraz moja ulubiona postać z Chobits. Very Happy

PS: Veg, ta moja sugestia to tylko zły wpływ MangaForum i lektury zamieszczonego tam tematu o 8 tomie Chobits. Razz W rzeczywistości wcale tak nie myślę. Smile

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MaricaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-06-2005 - 20:48
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 28-06-2005

Skąd: ŁódĹş

Status: Offline
No, zakończenie trochę ździebko dziwne, niby happy, ale jakos tak nie byłam szcześliwa.. była mowa żę komputery nie mają uczuć wieć jak można nazwać to szcześciem? I co? za 50 lat Hideki bedzie dziadkiem, i nadal bedzie z młodziutką Chii? Cos tu nie pasi..
A Zima.. zgodze sie z Didą.. apetyczny kąsek Razz

_________________


 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-06-2005 - 21:53
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Cieszyć się chwilą należy i czasem nie myśleć o przyszłości- szczególnie w przypadku mangi ^^

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AdrianOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-06-2005 - 23:27
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 28-06-2005



Status: Offline
Cytat:
czasem nie myśleć o przyszłości- szczególnie w przypadku mangi ^^

A gdzie happy end w stylu "i żyli długo iszczęsliwie". Co tu ukrywać to jest z deczka nierealne. Zarówno Manga jak i Anime bardzo mi sie podobało.. ale zakończenie... rozczarowało mnie.. to nie tak powinno byc.. nie potrafie powiedzieć jak powinno to wygladać, żeby było naprawde happy ale to nie to...

_________________
Cytat:
-ale wy ciemni ostatnio za duzo przed kompem trzeba od czasu do czasu wyjsc tam tez jest swiat piekny, weosly swiat
-gdzie? za firewallem? "
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MaricaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-06-2005 - 23:33
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 28-06-2005

Skąd: ŁódĹş

Status: Offline
Może Chii powinna znaleźć sobie jakiegoś przystojnego komputerka, jak Dita? No a hideki dzieczyne z krwi i kości.. wtedy mozna by to nazwac happy endem..

_________________


 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AdrianOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-06-2005 - 23:39
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 28-06-2005



Status: Offline
Marica napisał/a:
Może Chii powinna znaleźć sobie jakiegoś przystojnego komputerka, jak Dita? No a hideki dzieczyne z krwi i kości.. wtedy mozna by to nazwac happy endem..
Też nie do końca.. no bo Chii kochała Hidekiego.. i jakby była z kim innym to byłaby... nie spełniona... (nie wiem jak inaczej to napisać Razz) bo nie była by z "kims tylko dla siebie" (czy jak to tam było określane Razz)

_________________
Cytat:
-ale wy ciemni ostatnio za duzo przed kompem trzeba od czasu do czasu wyjsc tam tez jest swiat piekny, weosly swiat
-gdzie? za firewallem? "
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MaricaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-06-2005 - 23:42
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 28-06-2005

Skąd: ŁódĹş

Status: Offline
No ale wtedy jakis sens by to miało.. bo przeciez komputer to komputer.. nie posiada uczuc, to tylko program.. i nie wiadomo czy by się tak zachowywała gdyby była "realna"

_________________


 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-06-2005 - 00:10
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Właśnie chyba o to chodzi że Chii nie była "zwykłym persoconem" i dlatego była w stanie wytworzyc algorytm czegos tak nieuchwytnego jak miłość...
Dowód? Cierpiała na schizofrenię, bo jak to nazwać?
Czy wasz komputer uważał choc raz że jest PC-tem a zaraz potem ze X-boxem? Kiedy zacznie, to lepiej sie go pozbądźcie zanim wyzna wam miłość bo to pewnie bedzie nastepny krok ;-P

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AdrianOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-06-2005 - 10:15
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 28-06-2005



Status: Offline
Cytat:
Czy wasz komputer uważał choc raz że jest PC-tem a zaraz potem ze X-boxem? Kiedy zacznie, to lepiej sie go pozbądźcie zanim wyzna wam miłość bo to pewnie bedzie nastepny krok ;-P

hehe... no raczej nie, ale mój komp miewa humory... wiesz... obrazi się (zawiesi) i już koniec. Dopiero jak go posmyram (po resecie) to rusza RazzRazz

_________________
Cytat:
-ale wy ciemni ostatnio za duzo przed kompem trzeba od czasu do czasu wyjsc tam tez jest swiat piekny, weosly swiat
-gdzie? za firewallem? "
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits