Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
nika
Temat postu: Boys Love  PostWysłany: 02-08-2004 - 20:51
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Właśnie jestem po obejrzeniu połowy Gravitki, którą mi wieki temu podesłała Dehira-sama oraz Yami no Matsuei od Tigry i sama się sobie dziwię, ale zaczynam to lubić, chociaż hard yaoi napawa mnie wstrętem - buziaczek to dla mnie max tego, co można pokazać. Wydaje mi się jednak, że anime jest w tym przypadku ciekawsze od mangi. Co jest jeszcze ciekawego w tym temacie?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-08-2004 - 22:38
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
no bo przeciez o te buziaczki chodzi ^0^ tzn zalezy co rozumiesz przez "hard" yaoi. jesli gwałt, to zgadzam sie, ze obrzydlistwo. Jesli bezrozumne sceny seksu miedzy mężczyznami - well, trzeba miec specyficzny nastrój zeby to ogladac XD
a jesli świetna fabuła, z uczuciami, czyli te buziaczki, to łózko i tym podobne miejsca moga się dla mnie pojawiac nawet na każdej stronie ;P (patrz - kizuna) bardzo lubie takie mangi. To jak sweet shojo, tylko ze boys love Wink A co do tych anime, ze jest ciekawsze od mangi - byc moze zgodze sie w przypadku gravitki, ale prawde mowiac tak niewiele mang jest zanimowanych, ze trudno porównywac tak ogólnikami. Lubie mangi, takie utrwalone kadry maja coś w sobie, taki niepowtarzalny klimat ^^; No i jesli bedziesz Nikuś ogladac tylko anime to szybko wyczerpie się repertuar Wink polecam mangusie wtedy.

prawda ze gravi jest słodkie? ^.^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 02-08-2004 - 23:23
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

rzeczywiście Gravitka jest slodka - rozbraja mnie ten chłopczyk!
co do seksu - jeśli jest tylko zasugerowany to ok, ale więcej to bym nie chciała zobaczyć ani sobie tego wyobrażać... natomiast hetai jeśli bez obrzydlistw (słynne macki) to chętnie. gwałt odpycha mnie zawsze - nie ważne homo czy hetero, gwałt to gwałt, coś strasznego.
co do mangusi - zobaczymy co tam Raul nam zaproponuje a chwilowo jestem jeszcze pod urokiem Yami. podobało mi się odwrócenie ról - najpierw jeden chłopak jest silny i ochrania drugiego a z biegiem czasu się to zmienia. poza tym Tsuzuki jest śliczny jako mały lisek - bardzo mi się to podoba.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-08-2004 - 15:03
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Mnie w gravi rozbraja Ryuichi, przez wiekszosc czasu zachowuje się jak małe dziecko *_* czy takie postacie mozna nie lubic?
hehe, a lisek rzadzi. choc doktorek podobał mi sie bardziej. mam słabosc do bialasów Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-08-2004 - 10:16
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Gravi- blon K ze swoją spluwą Smile
"Say it"
"I'm sorry"

A co do YnM- to manga, zdecydowanie lepsza, bo w anime jest kilka niedomówień i przeinaczeń- zresztą istotnych

a hard yaoi- Nisiu nie oglądaj Boku Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NachebetOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-08-2004 - 10:55
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 06-07-2004

Skąd: Poznań

Status: Offline
Hm... Yami i Gravi... nie przepadam za bardzo za tymi tytułami. Jeszcze Grawitacje ratuje humor, ale Yami... cóż... ta przesadzona powaga i głębia mocno mnie odstrasza (i to jeszacze w porównaniu ze wspomnianym, pojawiającym się z nikąd przy [powiedzmy sobie prawdę] dość kiepskich żartach "liskiem"). Cóż, może to dlatego, że ja zaczęłam od Ank (o anime mówię XD) i tytuły które nie są lepsze, albo przynajmniej na równi zaraz odrzucam Razz. W Yami i tak najbardziej lubie Murakiego i tego długowłosego blondasa w pinglach, a w Gravi pana K i tego gościa w okularkach, co robi zawsze za wyburzacz ścian i zamienia się w trąbę powietrzną Twisted Evil ps. Grawitacja traci cały swój czar kiedy ogląda się ją samemu a nie ze znajomymi : -)

Hm... nie wiem czy to odpowiedni temat na takie pytania, ale nie bardzo wiem gdzie mogę i co mogęXD
Penpalka koleżanki mojej koleżanki (siódma woda po kisielu) poleca coś takiego jak Mimo to shippo to mahou tsukai... Czy ktoś coś takiego zna? Bo ja nie. XD Szukałam troche w necie, ale znalazłam zero, czyli nic ;] Podobno manga jedna z ostrzejszych i dla ludzi mocno przyzwyczajonych do wszystkich wybryków nawiedzonych mangaczeka yaoiowych (cyt. koleżankiXD)... Byłabym wdzięcznaza jakiekolwiek informacje ^^

_________________
szare gołebie
przynoszą szarym ludziom
skrzydlate myśli

Mariusz Parlicki
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-08-2004 - 11:11
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Nachebet napisał/a:
Mimo to shippo to mahou tsukai... Czy ktoś coś takiego zna?

Chyba nie chcesz tego czytac:

Mimi to Shippo to Mahou Tsukai
by Tohko Mizuno, 1 Volume + oneshot, ongoing
genre: shota/erotic
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-08-2004 - 11:11
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
blon w pinglach- Watari ??
wiesz, trzeba przebrnąc przez mangę Yamika bo jest naprawdę dpbra.
Co do tego Mimo to shippo ... hmm nie jarzę ...

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NachebetOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-08-2004 - 11:18
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 06-07-2004

Skąd: Poznań

Status: Offline
Raul napisał/a:
Chyba nie chcesz tego czytac:

Mimi to Shippo to Mahou Tsukai
by Tohko Mizuno, 1 Volume + oneshot, ongoing
genre: shota/erotic

Cóż, jestem równie nawiedzona więc przeczytać bym chciała (tymbardziej, że ktoś mi polecił). Jakieś dokładniejsze namiary na skaniki albo recenzje? Twisted Evil

TIGRA napisał/a:
wiesz, trzeba przebrnąc przez mangę Yamika bo jest naprawdę dpbra.

Po obejrzeniu anime w wielkich bólach jakoś nie mam ochoty ;]

_________________
szare gołebie
przynoszą szarym ludziom
skrzydlate myśli

Mariusz Parlicki
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-08-2004 - 11:25
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Lubisz ogladac seks z dziecmi? Bo shota to jest właśnie to. Nie zawsze to co Ci polecą jest warte uwagi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NachebetOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-08-2004 - 12:21
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 06-07-2004

Skąd: Poznań

Status: Offline
A jak powiem, że lubię to mi się reputacja zepsuje *lol*
NIe wiem cholerka, czy lubięXD Musiałabym zobaczyć co tam jest za dzieciak, bo po prawdzie w połowie jaojców uke ma 15 lat albo coś koło tego a seme 25 i więcej i jakoś nikt nie krzyczy, a przecież z punktu widzenia polskiego prawa to też jest pedofilstwo. Jeśli to jakiś 3 latek z dorosłym facetem to okej, lekka przesada (haha, to ja bym się chyba zaczęła dusić ze śmiechu przy jakichś akcjach, a nie współczuć dziecku *poza marginesemXD*). Rany, weź wrzuć choć jeden skan i daj zobaczyć te postacie albo coś, nooo...

_________________
szare gołebie
przynoszą szarym ludziom
skrzydlate myśli

Mariusz Parlicki
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-08-2004 - 13:41
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Nachebet napisał/a:
Rany, weź wrzuć choć jeden skan i daj zobaczyć te postacie albo coś, nooo...

Nie toleruje shoty. Za wrzucenie na forum Kasumi skana (a shote w szczegolnosci) banuje w ciagu 1 sekundy.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-08-2004 - 17:05
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Nachebet - reputacja, a skąd ten pomysł ?? To Twoja sprawa co lubisz a co nie, ja osobiście mam słabośc do np twórczości CJ Miachalskiego czy mangi "Elle no Takara" Wink

skany mozna znaleśc na odpowiednich stronach, ale tutaj (na forum) nikt tego nie toleruje.

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NachebetOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-08-2004 - 17:41
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 06-07-2004

Skąd: Poznań

Status: Offline
Nie można wrzucać skanów? o__O Dziwne forum Confused Na innych, to forumowicze żyją w znacznej części dzięki skanom, ale dobra, nie moje forum, nie mnie decydować Razz A przynjmniej linka mogłabym dostać?

TIGRUŚ napisał/a:
Elle no Takara

Tak, tak, tak! Teraz sobie przypomniałam, że ta cała Mizuno to też autorka tej mangi, heh... Ok, mniej wiecej zarys postaci mam Cool Elle no takara jest u Matsu do ściągnięcia i w zasadzie nie jest źle. Nie ma gadgetów i tym podobnych Rolling Eyes Oho, pan admin się złości, ja sobie pójde do kącika dla zboczonych... *ucieka na paluszkach <lol>*

Cytat:
reputacja, a skąd ten pomysł ?? To Twoja sprawa co lubisz a co nie

ps. to był żarcik, żarcik... Laughing Mam dość głęboko własną reputacje (i tak zepsuli mi ją dawno temu, eh XD)

_________________
szare gołebie
przynoszą szarym ludziom
skrzydlate myśli

Mariusz Parlicki
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 05-08-2004 - 23:36
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

shota? błe... coś takiego jest w ogóle legalne? w sumie to rysować można wszystko a niektóre hentajce są takie obrzydliwe, że brakuje mi słów, ale tego też powinni zabronić... Confused
co do Yami i Gravitki - nie widziałam mangi, więc nie mogę porównać. może i dobrze, skoro wypadają blado na ich tle. mnie się tam lisek podobał - nie dlatego, że był zabawny a słodki. lubię jeszcze Ai no Demon - szczególnie SD - rofl

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits