Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
nika
Temat postu: Live action  PostWysłany: 02-08-2004 - 00:45
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Mam pytanie: czy wszystkie live action są takie beznadziejne? Obejrzałam właśnie pierwszy odcinek Sailorek i myślałam, że zejdę. Po co czemuś tak badziewnemu poświęcać tyle miejsca w Mangazynie? Zatrudniono do ról młodzieżowe idolki i wpakowano tyle forsy- czy naprawdę nie można było zainwestować w gadżety? tymczasem akcesoria Sailorek wyglądają jak tandetne zabawki dla dzieci made in China, stroje szył ktoś niewidomy a gra aktorska... hmm... jaka gra aktorska? chyba Power Rangers prezentują wyższy poziom... chciałam się pośmiać, ale widowisko było tak żałosne... to na serio cieszy się popularnością? Shocked

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 02-08-2004 - 09:51
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

nie ^^ widziałaś "sailor moon", ale cóż ^^'

z "ciekawszych" (czyt. polecanych przeze mnie :3) polecam "minimoni's brementown musicians" ^^
bardzo fajna dramka. łącząca w sobie trzy okresy historyczne. a łączy je postać pewnego ducha z pewnego nawiedzonego domku ^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Angel_YukariOffline
Temat postu: ^^  PostWysłany: 02-08-2004 - 11:49
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-02-2004

Skąd: z Gorzowa ^^

Status: Offline
ja widzialam sailor moon i peach girl ^^" obydwa tak samo badziewne ^^" ale GTO calkiem niezle ale to chyba nie live action tylko po prostu film ^^"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kjabolOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-08-2004 - 16:54
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 13-05-2004

Skąd: Eternal

Status: Offline
sailor moon live action to najwieksza szmira i tandeta jaka w życiu widziałem
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-08-2004 - 00:02
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
GTO pełnometraż musi być świetny, ale jak oni oddadzą te wspaniałe miny Onizuki? To skrajnie niemożliwe.
Podobno YAUA (Yuu Are Under Arest) jest dobrze nakręcone, tak przynajmniej od znajomej słyszałem.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YuichiroOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-08-2004 - 13:07
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 13-08-2004

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Film GTO nie odbiega poziomem od serialu, jest, hmm, dobry, ale mógłby być lepszy Razz Jak ktoś lubi szkolne klimaty, to polecam Gokusen, w wersji live oczywiście Smile

Od You are under arrest live radzę trzymać się z daleka, tzn, zostać przy anime Smile, które jest o wiele zabawniejsze. Wspomnę jeszcze, że japończykom chyba się też nie podobał, bo powstało tylko 9 odcinków(norma to 11>).

Jeśli chodzi o Sailor Moon Live Action to podzielam zdanie przedmówców. Niektórych seriali anime nie powinno się przerabiać na live. No, ale jak zrobili La Blue Girl live, to nic mnie nie zaskoczy Laughing

A tak przy okazji to witam wszystkich Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 24-08-2006 - 21:40
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

widziałam Hana Yori Dango LA i bawiłam się świetnie - zdecydowanie dobrze robi temu gatunkowi, kiedy wyrzuci się z niego wszelkie elementy magiczne... seria była bardzo zabawna, chetnie obejrzałabym coś więcej w tym guście

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-08-2006 - 07:28
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Nietety ja mam już za 10 dni prawdziwe Live Action w szkole więc na razie nie zgłaszam gotowości obejżenia. Twisted Evil

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-08-2006 - 09:46
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Jak zwykle, potwierdzam zdanie Niki. Hana Yori Dango jest naprawdę fajną serią. dotyczy to zarówno anime, jak i wersji filmowej.
Rzeczywiście Great Teacher Onizuka także jest w wersji telewizyjnej nienajgorszy, chociaż to juz nie to. Nie spodobało mi się, ze zamiast typowego zakapiora, jakim go pokazywali w anime, mamy faceta trochę ugrzecznionego. No, ale też się oglada całkiem całkiem.
Ponadto spodobało mi się jeszcze H2 wersja filmowa, natomiast anime było denne. Wiem, że ten serial jest uznawany kiepskim, jednakże nic nie poradzę, ze relacje pomiędzy głównymi bohaterami bardzo mi sie spodobały, chociaż nie chodzi to bynajmniej o głównego bejzbolistę i jego pseudodziewczynę, lecz o stosunki na linii jego i dziewczyny jego najbliższego przyjaciela.
Obejrzeć można także Gokusen pierwszą serię, czyli wersję żeńską Onizuki. druga seria telewizyjna stanowi tło pierwszej.
Ponadto ponoć telewizyjna Nana - film, jest niezła, jednakże jeszcze nie oglądałem. Obejrzałem za to Dragon Balla telewizyjnego i to jest kiepskie. Jednakże jeżeli ktos chce Songa w stylu hinduskim może się popastwić nad twórcami filmu oglądając pseudodzieło. Naprędce kojarzą mi się jeszcze plastikowe Sailorki, których nie polecam, bodajże jeszcze Honey&Clover (jeżeli mi się cos nie pokręciło), także nie polecam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sunako-chanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-06-2007 - 21:06
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-06-2007

Skąd: Czerwionka

Status: Offline
Hmm cóż a ja powiem nie wszystki live action są badziewne (hehe a co do Sailorek, zagne wszystkich obejrzałam do końca całą serię live action xD, hehe co tam nieźle się uśmiałam xD ) np.:
Mars (proukcji tajwańckiej.. chyba!, na podstawie manggi Mars)
Devilman (pełnometrażówka, fajna na podstawie komiksów i anime Go Nagai pod tym samym tytułem: "Devilman")
Saikano (bardzo fajne Smile sf itd)
GTO (osobiście nie widziałam , ale podobno fajne xD, nie wiem sama, a i mi się wydaje że to chyba jest odcinkowe , a nie kinówka..no ale cóż)
Death Note! (mamo świetna 1 jak i 2 część! polecam gorąco Very Happy)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits