Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 21-12-2002 - 01:46







jeśli o mnie chodzi to ograniczyłem sie tylko do filmu
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-12-2002 - 15:45
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Cóż, ja sie nie ograniczyłam, i choc wiekszośc książek to kichy, to jednak kilka jest całkiem całkiem fajnych. Np bardzo mi sie spodobała trylogia o admirale Thrawnie, autorstwa Timothy Zahn'a. Baaardzo fajna historia, bez wstawek typu "dynastia".....No i Kyp też był ok.
A kiedy w ostatnich tomach zaczęli ginać wreszcie główni bohaterowie, to znów zaczęłam wierzyć, że to nie jest cukierkowa historyjka....
Oczywiscie film, epizody 4-6 są najlepsze^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-12-2002 - 16:49
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
nie zagłębiałem się w książki z jedego powodu. SF lubie oglądać czytać wole fantasy Smile jakos bardziej mnie wciąga wyobrażenie sobie jakiegoś potwara rodem z otchłani niż robota z niewiadomo jaka technologią Smile

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-12-2002 - 17:44
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Akurat Thrawn to był niebieskoskóra istota o czerwonych oczach. ha ha ha, bardziej podpada pod kategorie potwora fantasy niz wielkiego robota^^
A poza tym galaktyke co chwile atakują jacyś obcy, jaszczuroludzie albo inne makabryczne potwory^^; słowem, czyste fantasy^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-12-2002 - 17:54
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
ale w SF jest technika zamiast magii obcy nie są potworami Wink tylko inna cywilizacją

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-12-2002 - 21:21
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
A moc Jedi to nie magia? Tylko taka przerobiona na sf^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
InfinityOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-12-2002 - 22:23
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 27-12-2002



Status: Offline
Stara Trylogia znajduje się na pierwszym miejscu mojego małego rankingu filmów Smile Był nawet taki okres w moim życiu, kiedy "lekko" uzależniłam się od tego filmu i codziennie musiałam obejrzeć jeden epizod - taka mała wewnętrzna potrzeba Smile Potem mi to przeszło i oglądałam jeden epizod raz na tydzień ^^ A jeszcze później przerzuciłam się na kolekcjonowanie figurek bohaterów SW - trochę się tego uzbierało Shocked Niestety nie miałam okazji przeczytać książek osadzonych w świecie SW - niektóre są podobno świetne.
Widziałam natomiast filmik "Bad Boys", o którym wspominała dehira Smile Jest rzeczywiście świetny. Stworzyli go fani SW.....ciekawi mnie skąd wzięli stroje szturmowców Smile Efekty także były bardzo dobre ^^

_________________


-- Member of J- team --
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-12-2002 - 00:39
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Witaj, Infinity ^____^
Co do stroju szturmowców>> coż, na świecie nie brak prawdziwych zapaleńców i fanatyków. Well, sama widziałam kiedyś caaałkiem fajny strój Boby Fetta (na jakimś konwencie)^^
A książki> niektóre oceniam rzeczywiście jako bardzo fajne, ale niektóre są już takimi strasznymi przydłużaczami, że do czytania się zmuszałam. Oczywiscie ocena jest jak najbardziej subiektywna. Mimo to seria ma tą zaletę, że poszczególne tomy piszą różni autorzy, i oczywiście sami wymyślają ciąg dalszy, więc jest szansa, ze COŚ jednak będzie fajne. Najbardziej wkurza mnie niekonsekwencja. Teoretycznie każdy następny autor ma obowiązek zapoznać się z tym, co napisali poprzednicy, aby wg życzenia Lucasa świat GW był spójny, ale jest kilka książek naprawde "urwanych z choinki"......eee...no dobra, dehira się trochę rozpędziła...^^"
A masz pluszaczki z gwiezdnych wojen? ^0^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
InfinityOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-12-2002 - 09:51
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 27-12-2002



Status: Offline
Mam jednego pluszaka...ale nie przepadam za nim, bo to jest pluszak Jar Jar Bings T_T Dostałam go z jakiejś okazji od kumpeli, bo sama chyba nigdy bym sobie go nie kupiła - po prostu nie lubię tego typka Shocked
Nie pogardziłabym natomiast pluszakiem Luka - hu hu hu Cool

_________________


-- Member of J- team --
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-12-2002 - 13:04
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
hehe a oglądał ktoś ?? jak to się zwało?? star wars in black czy jakoś tak?? tam gdzie jest Stasek, T-Rap, Sam-solo itd. świetny jest Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-12-2002 - 15:18
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
łaaahaha, faktycznie swietne, dzieki ze mi o tym przypomniałeś, bo mi już wyleciało z pamięci ("życie to nie film" Laughing Laughing Laughing )

Infinity>> Luka? błaaahaha!!!! niezłe. (widziałaś kiedyś bajke "walter melon", o takim detektywie z ogromnym nosem? On też był kiedys w swiecie GW i robił za Skywalkera^^. Wyobraziłam go sobie z takim ogromnym nochalem.... Laughing Laughing Laughing )

Hje hje, ja bym baaardzo chciala miec pluszowego Vadera - przytulankę^^ Choc kudłaty Chewbacca tez byłby chyba niezły. A z rzeczywistych to widziałam jeszcze takigo latającego kopytnego mrówkojada (z "Phantom Menace", zapomniałam, kurcze, jak się nazywał ==") Nawet ładnie był wykonany, w kilku wielkosciach, miał nawet skórzaną kamizelke!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-12-2002 - 22:06
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Spojrzenie na świat SW jest też fajnie pokazane w filmach Kevina Smitha, mowa tu o "Mallrats" i "Chasing Amy". W jednym Silent Bob stara się urzyć mocy Jedi, a w drugim jest ukazana całkiem nowy sens SW Very Happy jak odzyskam te filmy to wam wkleje tutaj dokładny cytat filmu co sądzą czarni na temat SW Very Happy normalnie nigdy bym na to nie wpadł (może dlatego że nie jestem afroamerykanem:))

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gilma[tm]Offline
Temat postu:   PostWysłany: 29-12-2002 - 13:15
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 25-01-2002

Skąd: Ś-ca

Status: Offline
eh "Mallrats"... ^^ Uwielbiam Silent Boba ^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-12-2002 - 20:14
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
O widze że ktoś tutaj lubi filmy Kevina Smitha Very Happy nie to żeby ale to jeden z najlepszych reżyserów i scenarzystów ...... Jay & Silent Bob RULEZ!!!! Twisted Evil

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-02-2003 - 22:46
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
A teraz zabawa, którą dostałam na maila, jak sie Wam podoba? (ależ to głupiutkie^^)
System tworzenia imion z Gwiezdnych Wojen:
Twoje gwiezdne imię i nazwisko powstaje tak:
1. WeĹş pierwsze 3 litery swojego nazwiska i dodaj do nich 2 pierwsze litery swojego imienia.
2. Weź pierwsze 2 litery nazwiska panieńskiego swej Mamy i dodaj do nich 3 litery nazwy miejscowości z której pochodzisz.


Pokka Nyjas jestem, miło mi Razz (całkiem jak jakis pokemon==')
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits