Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysany: 25-08-2004 - 00:09
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 29-01-2003

Skd: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Hmm, Dehi, ale jak temu zaradzić? Mówisz o czymś konstruktywnym.. W moim przypadku jednym z bodźców do powrotu były dwa ŚWIETNE spotkania z przyjaciółmi z Forum właśnie - może w tym, spotkania co jakiś czas, jest jedna z dróg zapobiegania nudzie? A moze trzeba się razem za coś wziąć - ale nie za dokłądankę będącą tylko zabawą. Ja wiem - może jakiś projekt, np wysmażyć recki wszystkich anime o których tu pisaliśmy i je wspólnie oceniać? Może coś takiego? Na dobry początek...

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysany: 25-08-2004 - 00:14
Moderator
Moderator


Doczy/a: 21-10-2002



Status: Offline
hehe albo pograc w coś Razz w jakąś giere przez neta Wink

ja by zapobiec nudzie wrzuciłem swój komiks, dajemy z ISSem zdjęcia co jakiś czas...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysany: 25-08-2004 - 00:19
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 29-01-2003

Skd: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
A ja piszę we wszystkich możliwych stylach i tematach :D I witam się ze starymi znajomymi. Miło Cię znowu widzieć :) A komiks zaraz oblukam :D

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
nika
Temat postu:   PostWysany: 25-08-2004 - 10:15
Moderator
Moderator


Doczy/a: 26-08-2002

Skd: Warszawa

po naszych ostatnich występach... hmm, naprawdę nie było nudno: sprawa z Mangazynem, kilka gorących dyskusji o piractwie itd. ciężko, żeby bulwersować się kolejnym anime, kiedy się już tyle widziało. z pewnością na początku było to bardziej podniecające a teraz już nie jest, ale Dehirko czytasz tylko tematy j-rockowe i książkowe, prawda? tam chyba rzeczywiście nic takiego sie nie dzieje.
nie wiem czy wskrzeszenie Bractwa Czterech czy Inkwizycji coś by dało, ale może jednak pójść tym tropem? miał powstać komiks o Kasumi, ale brała się za to jedna osoba - moim zdaniem to był błąd i proponowałam, zeby zrobic z tego fanfic pisany przez wszystkich na forum - każdy mógłby sam zdecydować w jakiej roli miałby wystąpić. może zrobimy to teraz, co sądzicie?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
OdolOffline
Temat postu:   PostWysany: 25-08-2004 - 10:22
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Doczy/a: 04-08-2003

Skd: The Abyss of Eternity

Status: Offline
Nika: jestem za. Do "Bractwa" piszą w tej chwili zaledwie 3-4 osoby i przez to całość wolno posuwa się do przodu. Jeśli nowoutworzony fanfic cieszyłby się zainteresowaniem przynajmniej kilkunastu osób to byłby już sukces. W każdym razie warto spróbować Smile Jeśli nie wypali to nikt na tym przecież nie straci.

_________________
This world may have failed you,
it doesn't give you reason why.
You could have chosen a different path in life.
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
nika
Temat postu:   PostWysany: 25-08-2004 - 10:28
Moderator
Moderator


Doczy/a: 26-08-2002

Skd: Warszawa

właśnie o tym myślałam: w Bractwie jest za mało osób a Inkwizycja... nie powinna byc już ruszana, ale w czasach świetności historia szybko szła do przodu. na JPF pisałyśmy kiedyś świetny fic FY - wyszedł miodzio. ale musi być przestrzegana jedna ważna zasada: trzeba czytać posty innych i dostosowywać do nich to, co się chce napisać a nie mam wizję i trzymam jej się kurczowo

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysany: 25-08-2004 - 10:34
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 29-01-2003

Skd: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Ciekawy pomysł. Robimy coś razem i jest fajnie :) Miałem proponować coś a la erpeg, ale to chyba nie za dobry pomysł, bo przecież nie wszyscy wchodza często.. A fanfic - czemu nie? :) Proponuję zacząć, nie bawić się zbytnio w wybory tematów itp - ktoś napisze pierwszego posta, a dalej to jakoś pójdzie :) Tak myślę.

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysany: 25-08-2004 - 14:34
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 26-08-2002



Status: Offline
hehe, ależ zdarza mi się wchodzić na inne tematy, Nikuś, tylko rzadko się tak odzywam^^;;
No i nie na wszystkie, fakt ==

Myślę, ze faktycznie super byłoby się spotkac, ale tak "na żywca", a nie na forum, najlepiej na jakimś konie?^^;. Myśle, ze z pomysłów 'co robić' wyszedlby nawet świetny panel, hehe XP

co do inkwizycji - ja tez mysle, że nie powinna być już ruszana. To taka legenda i mogłaby sie zepsuć.
fic? um.... mam wrażenie ze to byłoby cos tylko dla starszych userów na forum, jak ten temat. takie troche...dziwne to. Nie lubie takich kregów :/

Niah, tylko marudze i marudze a samej brak mi pomysłów co zrobic, zeby było inaczej.
chlip..... to na jaki macie plan konwentowy do wykonania w najbliższym czasie? ale wypiszcie to co jest raczej pewne^^
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysany: 25-08-2004 - 14:59
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 29-01-2003

Skd: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Dehi - ale czy nie takie własnie było założenie? Z resztą, jeżeli ktoś napisze coś fajnego to nie ma znaczenia weteran czy nowy, tak myślę...

Co do konwentów - ja raczej odpadam :(

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysany: 25-08-2004 - 17:13
Moderator
Moderator


Doczy/a: 21-10-2002



Status: Offline
tylko że nie każdy ma talent pisarski...

co do konwentów to na 100% Baka bo we Wrocku no i przymierzam sie do wyjazdu na konwent ale komiksowy w Łodzi ale to narazie na 50%

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysany: 25-08-2004 - 17:30
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 26-08-2002



Status: Offline
Na mnie też nie ma co liczyć przy fanfiku - brak talentu ^^;
Herb - alez jesli fic miałby być taki jak było wspomniane - zamiast tego projektu mangowego - ze wystepują ludzie stad to trudno byłoby chyba wpleśc w fabułe kogos, kogo sie nie zna, ne?^^;; Chyba ze źle zrozumiałam założenie, co tez jest bardzo możliwe XP

A moze jednak pobawimy się w robienie sobie nawzajem tymczasowych avarków? ^^;; chyba juz było to kiedys, ale fajne.
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysany: 25-08-2004 - 23:35
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 29-01-2003

Skd: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Aaaaa, nie wziąłem pod uwagę tego, co mówi Dehi - ja myślałem o pisaniu opowiadania o czymkolwiek,nie o nas :) A ja swojego Avatara nie zmienię - przywiązałem się, z resztą West ma ze mna wiele cech wspólnych...

Magnus - wiara we własne siły to podstawa :)

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysany: 25-08-2004 - 23:47
Moderator
Moderator


Doczy/a: 21-10-2002



Status: Offline
moja wiara ogranicza sie do pisania w fanzinie a to już i tak dużo Razz wole rysowac niż pisać Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysany: 26-08-2004 - 00:25
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 29-01-2003

Skd: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Pomysł może wyda Ci się śmieszny, ale... przecież gdy już coś się zacznie dziać to zamiast napisać mozesz swoją część narysować :)

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
chobi
Temat postu:   PostWysany: 26-08-2004 - 03:53
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 14-05-2003

Skd: 707

dehira napisa/a:
A moze jednak pobawimy się w robienie sobie nawzajem tymczasowych avarków? ^^;; chyba juz było to kiedys, ale fajne.


^^'' a można sie przyłączyć??
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci Zobacz nastpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits