Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-06-2005 - 19:33
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
O Tenten na podstawie dotychczas wydanych w Polsce tomów, niewiele można powiedzieć. Mr. Green Tylko tyle, że jest w grupie z Lee i że przegrała z Temari, ale nawet nie bardzo wiadomo jak. Wolałabym, żeby ta walka była rozrysowana. Confused

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KinOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-06-2005 - 22:10
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 22-03-2005



Status: Offline
Tez bym wolałaRazz hehe teraz w tych ostatnio rysowanych rozdziałach jest wiecej Tenten^^ A co o niej sadze? hmm.. fajna postac, z ta techniką uzywania wielu broni jest niezła^^

_________________
"Shambala leży blisko, tam gdzie moja dłoń dotyka Twojej ręki" || Full Metal Alchemist Movie
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
HinataOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-06-2005 - 12:10
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 17-05-2005

Skąd: konoka-gakure

Status: Offline
Mi podoba sie jej fyzurka Wink , a tak na serio to nawet może być. Nie wiele można o niej powiedzieć. Może więcej mogli byśmy sie dowiedzieć jakby ta walka była narysowana od początku do końca, a nie tylko koniec. Myślę że jeśli Kishimoto zacznie ją rysować częściej to może okazać się fajną osóbką.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
HinataOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2005 - 10:04
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 17-05-2005

Skąd: konoka-gakure

Status: Offline
To znalazłam o Tenten w internecie:
"Specializuje się w walce na miecze, może uderzyć w wybrany cel 100 razy w to samo miejsce. Tenten jest jedną z najbardziej utalentowanych ninja w wiosce Ukrytego Liścia. Jest razem w grupie z Neiji i Lee. Jej marzeniem jest podążyć w ślady jednego z legendarnej trójki ninja, a mianowicie Tsunade."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KinOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2005 - 10:11
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 22-03-2005



Status: Offline
Nyo; o walce z techniką uzywania wielu broni juz mówiłam^^ I ona jest dobra tylko w walce na odległość... W walce wręcz ma niskie szanse na wygranąVery Happy

_________________
"Shambala leży blisko, tam gdzie moja dłoń dotyka Twojej ręki" || Full Metal Alchemist Movie
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SquallerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-07-2005 - 16:00
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 06-07-2005

Skąd: Gliwice

Status: Offline
Coz, wydaje mi sie, ze pan Masashi Kishimoto o wiele lepiej radzi sobie z kreacjami facetow- plec zenska w Naruto jakos sie nie wyroznia Smile

_________________
"Mgly juz opadly... Twoja przyszlosc to smierc."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Miiru_MiyukiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-12-2005 - 15:09
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 20-12-2005



Status: Offline
A co do Sakury, to ja uważam, że powiedziała Ino, co powiedziała, bo nie chciała jej udowodnić, że nie jest od niej gorsza!!! I to prawda!! I wcale nie zrezygnowała z przyjaźni! Tylko oświadczyła, że nie podda się bez walki o swoje uczucia. Poza tym pewnie ją to trochę zraniło, że ta jej "najlepsza przyjaciółka" nie powiedział jej o Sasuke. A! I jeszcze jedno! Piszecie, że ona jest taka słab, bla, bla, bla i w ogóle. Taaak. skoro jest taka słaba, to nie powinna była nawet jednym palcem dotknąć Zaku, a z tego co wiem, to mu kunai w rękę wbiła, no i poza tym, to jakim cudem ta "słaba" Sakura zremisowała z Ino, co? Moim zdaniem jest bardzo inteligentną wojowniczką, potrafiącą bez żadnych klanowych technik walczyć z innymi. Bo tak właściwie, to Hinatę czy Ino miał kto uczyć, a Sakurę nie. Nie wiem jak tam z Tenten, ale ona to zupełnie inna historia. I jeszcze jedno! Ona naprawde kocha Sasuke, o ile ktoś wie, co to tak naprawdę znaczy! I to, że płacze dla i przez niego, tylko obrazuje jak silne jest to uczucie! To po prostu wrażliwa dziewczyna i tyle!!! Więc odczepcie się od niej!!! A Ino nie lubię i nie będę się wypowiadać na jej temat, bo mnie ona nie interesuje.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KinOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-12-2005 - 09:58
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 22-03-2005



Status: Offline
Miiru_Miyuki napisał/a:
skoro jest taka słaba, to nie powinna była nawet jednym palcem dotknąć Zaku

Dotknęła Zaku, nawet się na niego rzuciła Smile Tylko że w porównaniu do reszty postaci dalej jest w tyle Razz

_________________
"Shambala leży blisko, tam gdzie moja dłoń dotyka Twojej ręki" || Full Metal Alchemist Movie
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Miiru_MiyukiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-12-2005 - 16:35
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 20-12-2005



Status: Offline
I co z tego? Liczy się też inteligencja(popatrz na Shikamaru) i siła ducha! Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-12-2005 - 16:39
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
W sumie to co ja tam wiem, ale jakby co, to ja mowie, ze Sakura jest debesciarska... Wink Tylko faceta sobie dziwnie wybrala...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Miiru_MiyukiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-12-2005 - 16:43
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 20-12-2005



Status: Offline
Dobrze gadasz! Sakura jest super! W końcu jest ktoś, kto nie jest idealny i równocześnie nie jest do przesady głupi! A co do faceta... ech... serce nie sługa, ale myślę, że i tak stworzyliby fajną parę z Sasuke. Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-12-2005 - 16:52
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Charakter ma fajny - ognisty, ale i romantyczny. Wink No i mimo wszystko - calkiem ladna...

A co do faceta, no to sami przyznacie, ze podejrzany taki troche...
http://jubaka.nm.ru/ns/naruto_sasuke04.jpg

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Miiru_MiyukiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-12-2005 - 15:34
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 20-12-2005



Status: Offline
Może i podejrzany, ale za to spojrzenie i sposó bycia zniewalający... nie licząc oczywiście chorej wręcz fascynacji siłą i skrzywionej psychiki przez Itachiego... ale i tak go uwielbiam!!! Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kitsuneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-12-2005 - 11:08
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 28-10-2005



Status: Offline
najładniejsza jest Hinata, Sakura mnie czasem denerwuje ze swoim niezdecydowaniem... trzeba czekać 158 odcinków żeby się odnalazła.. co nie znaczy ,że jej nie lubie..

_________________
Reflection of fear makes shadows of nothing, shadows of nothing.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-12-2005 - 12:23
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Hinata... Hmmm... Coz, raczej nie bardzo... Te puste oczy... Ladna, OK, ale jakos tak mnie nie rusza.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits