Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
TIGRAOffline
Temat postu: Mangazyn nr 6  PostWysłany: 22-06-2004 - 10:13
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
No cóż ja oficjalnej stronie Mangazynu- info że nowy numer ma się ukazać dnia 25 bieżącego miesiąca, a na okładne stare, dobrze znane klimaty Smile
A w nim to co było i to co obecnie jest ... mowa o artykułach rzecz jasna Wink

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-06-2004 - 15:07
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
I znowu Ghost na pin-upku :P No ja rozumiem, ale ile mozna/???? nie bylo jescze numeru z pin-upami bez Ghosta XD A skoro jest artykul o Ragnaroku (ostrze sobie zabki) to mogli dac pin-upka, ahh ;)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-06-2004 - 16:16
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Ilościowo za duzo, ale nie jest wcale taki brzydki- tylko niech mnie ktoś oświeci co tam Czardziejki made in live robią O.o
(o gustach sie nie mĂłwi)

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MuzzyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-06-2004 - 16:23
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 13-03-2004

Skąd: Kielce

Status: Offline
a ja sobie chyba znowu nie kupie kurcze jakos malo to wciagajace zaczyna sie robic i jeszcze ta cena w czasie gdy egmony wydaje kenshina kontynuje eden i wydaje blade of immortal
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
zandamOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-06-2004 - 18:26
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 21-06-2004

Skąd: Wronki

Status: Offline
Ja się pierwszy raz zastanawiam! #Mad Ludzie zawsze kupywałam Mangazyn bo było coś o shojo ,a teraz gdzieś znikło Rolling Eyes Jeśli kupię to tylko dla Pokemonów,Full Metal Alchemic i wywiadziku z Arashi Laughing No, ale ta cena jest okropna! Mad Nawet Kawaii zmniejszyło cenę,mangi nie poszły w górę ,a podniesiona cena Mangazynu jak była tak jest #evil
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-06-2004 - 20:51
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
A czy wogóle ktoś się spodziewał obniżenia ceny tej gazety- bo ja nie Confused

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 22-06-2004 - 22:11
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

chwilowo nie mój problem = prenumerata, ale też nie liczę na zmniejszenie ceny. chociaż jeśli coraz więcej osób zacznie się zastanawiać i sprzedaż im spadnie to kto wie... zresztą wałkowaliśmy już ten temat dość dokładnie. chwilowo denerwuje mnie Kawajec - ostatnim razem prenumerata przyszła dwa tygodnie po czasie a tym razem po trzech tygodniach wysłałam maila z reklamacją - dwa dni cisza.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gotenks
Temat postu:   PostWysłany: 23-06-2004 - 11:36
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 10-03-2003

Skąd: NeoHell

Zapowiada się słabo, okładka pierwszy raz mi się nie podoba (choć i tak to jest najmniej ważna sprawa, bo zasadniczo kupuję gazety dla artykułów a nie okładki Wink ). I te pinupy, daliby sobie wreszcie z nimi spokój. Zamiast tego ewentualnie jeden plakat, ale na lepszym papierze i w większym formacie...
No i to chwalenie się, że teraz Mz będzie w całośći kolorowe. imho niepotrzenie. Kamikaze mi pasowało w tych kilku kolorach, zamiast tego mogli trochę cenę obniżyć, w końcu nie uwierzę, że koszt druku pozostał taki sam Rolling Eyes
Ale numer ocenię jak znajdę go w skrzynce, a jak prenumerata mi się skończy to moga stracić klienta... Twisted Evil

_________________
LOVE & PEACE

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LouiseOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-06-2004 - 14:40
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 01-02-2004

Skąd: Pabianice

Status: Offline
Hmm...jak można płacić 12 zeta za coś (Mangazyn), w czym po raz n-ty opisuje się ten sam tytuł, w niektórych artykułach są rażące błędy, a na dodatek naczelny robi czytelników w d***? Od czasów pierwszego numeru Kawajca zmieniła się tylko nazwa i część ekipy, cała zawartość merytoryczna i przekręty jest bez zmian.

_________________
"Czasem zastanawiam się czy nie skończę jako trofeum na czyjejś ścianie." - Noguchi "AvP"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 23-06-2004 - 14:50
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

może jakieś konkrety? wiesz, ciężko mi ocenić gdzie są te rażące błędy, ponieważ moja wiedza jest ograniczona, ale chętnie posłucham. a to, że dają kolejny raz ten sam tytuł mnie osobiście nie przeszkadza, o ile to tytuł, który lubię. Wink
a Kawajec juĹź 4 dni milczy... super!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
zandamOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-06-2004 - 15:22
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 21-06-2004

Skąd: Wronki

Status: Offline
Na początku myślałam,że Mangazyn to będzie coś wystrzałowego, ale teraz robi się coraz gorszy #evil No i ta cena #Mad wszyscy obniżają lub stoją w miejscu, a oni podnieśli i nic. Mad Chyba przestanę kupywać Mangazyn Twisted Evil Jeden klient mniej !
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LouiseOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-06-2004 - 18:56
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 01-02-2004

Skąd: Pabianice

Status: Offline
Cytat:
może jakieś konkrety? wiesz, ciężko mi ocenić gdzie są te rażące błędy, ponieważ moja wiedza jest ograniczona, ale chętnie posłucham. a to, że dają kolejny raz ten sam tytuł mnie osobiście nie przeszkadza, o ile to tytuł, który lubię.



Pisanie kilka razy o tym samym byłoby w porządku, gdyby nie było innych tytułów. Ale ponieważ opisują prawie same komercyjne tytuły o innych nowych lub starych ale wartych uwagi czy takich może mniej wartościowych, które istnieją są znane ale jeszcze nigdy nie były opisane, nawet nie wspomną, to coś jednak jest nie tak.
Konkrety, tzn. mam ci wypisać konkretne błędy? Boshe na bierząco to ja jestem tylko z Mangazynu. W starym Kawajcu pamiętam, że były błędy w artykule o Zetsuai'u, Yotodenie i Vampire Hunter D. W Mangazynie czytam tylko działy "Yurimania" i "Klasyka shoujo i yuri". Cóż w tych dwóch ostatnich błędów jest naprawdę sporo i te jestem w stanie przytoczyć, bo pamiętam. Te ze starego Kawajca może po długim zastanowieniu.
Przez te błędy w tych dwóch działach Mangazynu, to mi się odechciewało czytać inne artykuły.

_________________
"Czasem zastanawiam się czy nie skończę jako trofeum na czyjejś ścianie." - Noguchi "AvP"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 24-06-2004 - 19:34
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

podrzuć coś z Mangazynu - najlepiej coś ewidentnego lub znanego.
co do powtarzających się tytułów - jeśli coś jest na topie to pisanie o tym przyciąga klientelę. oczywiście odgrzebywanie jedynie starych kawałków na dłuższą metę jest nudne, ale przecież opisywane są i nowe tytuły, prawda? kilka powtórek nie zawadzi, jeśli pojawiają się też nowe rzeczy.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LouiseOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-06-2004 - 00:50
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 01-02-2004

Skąd: Pabianice

Status: Offline
Cytat:
podrzuć coś z Mangazynu - najlepiej coś ewidentnego lub znanego.



Nie wiem czy to będzie znane, bo nie wiem ile osób ma kontakt z pozycjami z tego gatunku. Jak pisałam czytam tylko działy związane z yuri/shoujo-ai, tak więc przykłady dotyczą tylko tych artykułów (które zresztą zniechęciły mnie do zagłębienia się w resztę pisma).\:
1. W artykule o Love My Life autorka użyła imion bohaterek tejże historii, ale opisała fabułę zupełnie innej,a mianowicie Indigo Blue (notabene tej samej rysowniczki).
2. Błąd przy wypisywaniu autorek nowelki i mangi Maria sama.
3. Nieścisłość w opisie pierwszego spotkania i pocałunku Ermini i Fiony z Paros no Ken.
4. Za mała ilość tomów Nany. Wymieniono 6 a powinno być 9.
5. Informacja, że w Yuri Shimai są tylko komiksy. Błąd- połowę pisma zajmują nowelki.
6. Artykuł o Lady Oscar bliźniaczo podobny do tego ze starego Kawajca.
7. Nieprawdziwe informacje o wydaniu Blue.
hmmm...to na razie tyle, więcej nie pamiętam.

_________________
"Czasem zastanawiam się czy nie skończę jako trofeum na czyjejś ścianie." - Noguchi "AvP"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 25-06-2004 - 00:59
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

myślę, że wystarczy - całkiem sporo tego. szczególnie nr 1... chyba napisałabym do nich o tych błędach z samej ciekawości co odpowiedzą... może przydałby im się nowy korektor? Wink

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits