Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
LouiseOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-06-2004 - 07:45
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 01-02-2004

Skąd: Pabianice

Status: Offline
Cytat:
chyba napisałabym do nich o tych błędach z samej ciekawości co odpowiedzą... może przydałby im się nowy korektor?



Kontaktowałam sie na priva z autorką artykułów ale jak łatwo się domyśleć rezultatu to nie przyniosło, bowiem, żadne informacje o błędach do niej nie docierały. Najśmieszniejsze jest to iż uważała ona że ma jedynie słuszną rację. W porządku nie chce pisać uważniej i zwracać uwagi na popełniane błędy to nie, tym samym obniża jakość magazynu. I też tylko o niej to świadczy, jak przykłada się do pracy.

_________________
"Czasem zastanawiam się czy nie skończę jako trofeum na czyjejś ścianie." - Noguchi "AvP"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 25-06-2004 - 10:31
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

żartujesz! Shocked to nieźle - w końcu takie rzeczy można łatwo sprawdzić, szczególnie treść której mangi się opisało... no ale takie bezczelne zachowanie... coraz bardziej Mangazyn mnie do siebie zniechęca.
ja znalazłam błędy w artykule o Inuyashy w Kawaii, ale to dlatego, że akurat bardzo się tą serią interesuję a to pismo, czy raczej jego wydawnictwo denerwuje mnie z kolei milczeniem działu prenumeraty.
czy Indigo Blue to to samo co More Blue than Indigo? taki dziwny tytulik znalazłam

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-06-2004 - 10:36
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
hmm very nteresujące zajście- to znaczy, że oni gazetę robią dla siebie a nie dla nas- skoro głusi na uwagi czytelników dostrzegają swoją i tylko swoją rację- Confused

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LouiseOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-06-2004 - 14:26
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 01-02-2004

Skąd: Pabianice

Status: Offline
Nika znowu żeśmy offtopa zrobiły Embarassed

Cytat:
czy Indigo Blue to to samo co More Blue than Indigo? taki dziwny tytulik znalazłam



Nie, to nie to samo. Na okładce jest Indigo Blue. Nic mi nie wiadomo aby to funkcjonowało pod innym tytułem.

_________________
"Czasem zastanawiam się czy nie skończę jako trofeum na czyjejś ścianie." - Noguchi "AvP"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-06-2004 - 17:03
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Panie i Panowie- śmiem powiedzieć, że MAM, ostatni ezg z kiosku, w którym sąsiadka zawsze chowa dla mnie jeden egz, rano dostawa a o godz 14 jush było brak Smile
No cóż - papier im sie pogorszył, a kolorowe wstawki w Kakimaze wyglądają całkiem dobrze, szkoda tylko, że ilość niusów (ku memu niezadowoleniu) została tak ograniczona/zmniejszona i wogóle... idem czytac dalej, a i zwrócie uwagę, że na stronie gdzie są podawane archiwalia jest gazeta "Mangazyn na Wakacje"- ciekawe, co ONI kombinują ?

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gotenks
Temat postu:   PostWysłany: 25-06-2004 - 18:07
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 10-03-2003

Skąd: NeoHell

Czyżby chodziło o to?:

"Lada chwila w sprzedaży pojawi sie specjalny "mangazynowy" zestaw na lato, w skład ktorego wchodził będzie Mangazyn #2 i Mangazyn Extra 1 - całość po atrakcyjnej cenie- 19,99 zł"

Rolling Eyes

_________________
LOVE & PEACE

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-06-2004 - 18:35
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
no dokładnie, dokładnie- jaki w tym sens się spytam ?

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 25-06-2004 - 20:28
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

nie sprzedało się to może tak się sprzeda... wiecie, to forum serio zrobilo się antymangazynowe! Wink

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-06-2004 - 20:46
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Hmmm... faktycznie... Smile Very Happy
ale bynajmniej nie pro-Kawajcowe...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-06-2004 - 21:10
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
wcale tak nie uważam, są dobre artykułu np o Seimadenie, czy o Majteczkach Anny, czy moja ulubiona seria "Jak to jest w Japan", albo wrażenia Animków, etc- jest sporo rzeczy dobrych ale nalezy mówić także o tych złych

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-06-2004 - 22:11
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Pewnie...
Musi byc rĂłwnowaga... Razz

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
zandamOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-06-2004 - 13:24
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 21-06-2004

Skąd: Wronki

Status: Offline
Artykuł o Seimandenie był ciekawy Very Happy , ale artykuł o Pokemonach 3 Confused .... Jakby to powiedzieć nawet Kawaii zabrał się za nowszą serię a tu omawiają serię sprzed roku czy 2.lat?... Nawet artykuł o Arashi był strasznie krótki #Mad Nawet nie mogli wydusić jakimi tytułami są zainteresowani #evil Postanowiłam,że przed zakupem następnego numeru zastanowię się czy maja coś ciekawego w środku i sprawdzę czy najbliższym czasie nie wychodzi jakaś ciekawa manga Twisted Evil Bo za 12 zł (po dołożeniu 1.zł)można już sobię kupić Naruto Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-06-2004 - 12:38
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Przedwczoraj dostałam swój egzemplarz Mangazynu z prenumeraty. Pierwsze wrażenia: na okładce znowu baba Razz , znacznie mniej newsów (wreszcie! Twisted Evil), kamikaze w kolorze Shocked .
A co do treści... ZauwaĹźyłam pewien ukłon w stronę „mniej wyrobionego fana” Wink , chodzi mi o artykuły o filmie YuGiOh i Pokemonie. Poza tym standard. Najlfajniejszy i tak jest artykuł i pin-up z FMA. Very Happy
A przy okazji błędów, w artykule o Małej Księżniczce Jeremy twierdzi, że w serwisie zajmującym się sprzedażą magazynów wydawnictwa IDG nie ma po tym tytule śladu. To nie prawda. W sobotę (zanim jeszcze trafił do mnie ten numer Razz ) wyszukałam odpowiedni link (mogę zapodać, ale mam wątpliwości, bo to witryna komercyjna Razz ), ale ostatecznie i tak kupiłam w Empiku (i co do reszty w 100% zgadzam się z autorem). Very Happy

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-07-2004 - 23:05
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
A ja sie bardzo zawiodlam.... artykul o Ragnaroku mi zwisa i pwoiewa (napisany dla ludzi zeby poinformowac ze w ogole jest taka gra), poza tym makabryczne teksty na zdjeciach -n trageia, jak w starym kawaii... I to zdjecie Jediego na pierwszej stronie i jego wtracenia w legendzie o meduzie (z 10 ich bylo, az sie wkurzylam) no i zakonczenia wywaidow w stylu "niaf, niaf"... Jak dla mnie - dno...

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-07-2004 - 05:54
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
i ten pinup z "czarodziejkami z ...." bleeeeee. papier okladki sie juz zrobil jakis taki... ale poza tym to na razie tylko pobieznie przejzalem i nie mialem czasu zglebic glebiej tresci Very Happy cale szczescie ze brat zamowil prenumerate i nie musze sie martwic od kogo pozyczyc, bo sam bym pewnie nie kupowal Very Happy

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits