Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-12-2002 - 14:21
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
A po co się wczuwac? Po prostu fajnie się to czyta.
Ehh, znów wkraczamy na kwestie gustu, choc ja dalej twierdzę, że sama manga nie jest yaoi, tylko cała otoczka wokól niej (tzn piki, fice itp) powodują, ze ma się o niej takie a nie inne wyobrazenie.
Magnus, dopiero po wzmiance o tłumaczeniu zajrzałam na Twoja stronkę Wink ......serio masz aż tyle komiksów???????????????
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-12-2002 - 16:07
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
No mam tyle Very Happy ale to nie tylko mangi kolekcjonuje wszystkie komiksy... i staram sie mieć komiksy z jak największej ilości państw.. najlepsze jest to że mam komiksy z około 9 państw a tylko kilka razy w czechach byłem Wink ... jak tu nie lubiec znajomych Twisted Evil

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-01-2003 - 15:06
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Nawet mi przez mysl nie przeszło, ze wszystkie to mangi.
Ale i tak @_@.......
Z jakiego "najdziwniejszego" państwa masz komiks? I jak długa jest najdłuższa seria komiksowa jaką masz?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-01-2003 - 17:06
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Najdziwniejszy kraj hmm mam narazie tylko z Europy i USA no i Japonia Very Happy (z Europy to z tego co pamiętam to: Luxemburg, Holandia, Hiszp, Fran, Czechy, Niem, Włochy, Węgry, Rosja)
Najdłuższa seria to (moja ulubiona) X-men najwięcej chyba komiksów około 150 sztuk(PLi USA) Very Happy a najstarszy komiks to Dark shadow z 1969r. (USA) i Asterix z 1975 albo 77 nie pamiętam (luxemburg)

Ogółem mam niecały tysiąc chyba (dawno nie przeliczałem komiksów Wink )

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 10-01-2003 - 10:21
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

jestes fanem X-menow?!? ja tez! to moze zalozymy gdzies sobie o tym temacik?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-01-2003 - 16:33
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
X-Men hmm to seria gdzie kręci mi sie łezka w oku Crying or Very sad Od tej serii zaczeła sie moja kolekcja komiksów, mam prawie wszystkie wydania w Polsce (bez 2 komiksów) i kilkanaście z USA Very Happy a w dodatku teraz jeszcze mam połowe odcinków X-Men Evolution Smile .... o X-Menach moge się wypowiedzieć na każdy temat .. zresztą od X-mena wzieła się moja Xywka. Od prawdziwego imienia pewnego mutanta... czy ktoś wie?? Nazywał się on Magnus, później znany jako Eric przyjaciel Xaviera Very Happy

Osobny temat hmmm.... dobra myśl Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 11-01-2003 - 12:26
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Magnus skojarzyl mi sie z Magneto, ale Eric? Ja jestem fanka Wolverina! Ach te adamantowe pazurki... Jak Ci sie podobal film kinowy? Niedlugo do kin trafi druga czesc - widzialam juz plakat "coming soon" w moim multipleksie. Troche rozczarowujacy moim zdaniem. Moja druga opinia - o co tyle halasu z Jane Grey? Kitty i Kurt rzadzom! Oczywiscie Ewolucja tez!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-01-2003 - 13:11
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Hehe no to trafiłaś w 10 Very Happy MAGNETO RULEZ !!! Wink

Co do kinówki to twierdze że to było robione troche pod ludzi nie w temacie ale warte było obejrzenia

Fanka Rosomaka Smile widziałaś komiks ORGIN?? opowiada prawdziwą historie o Wolvim histora która naprawde zaskakuje ale narazie u nas są tylko 2 numery chcesz adres WWW do wydawnictwa??

To co robimy osobny temat?? Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 11-01-2003 - 13:15
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

tylko gdzie? w Nie zwiazane z m&a? no to zakladam!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 29-01-2003 - 14:14
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Wracajac do tematu LH to stalam sie wlasnie szczesliwa wlascicielka 3 tomikow po niemiecku i jestem zachwycona - IggI tez! Bloundow sie nie dopatrzylam! Ile jest w sumie tomikow?!?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-01-2003 - 15:46
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
tomików ile?? pisałem wcześniej w jakimś temacie Smile qurde ale teraz wypadło mi z głowy ale jest chyba 15 lub 18 Confused coś koło tego... przyznaje się bez bicia że zapomniałem (wstyd)

Która postać najbardziej tobie przypadła do gustu?? Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 31-01-2003 - 11:38
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

oj jeszcze nie nauczylam sie imion... na pewno ta roztrzepana brunetka z tendencja do omdlen, ktora spotykaja podczas swojej wielkiej podrozy i chyba Naru! ale lubie tez ta malutka cudzoziemke!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-01-2003 - 15:42
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Ja polubiałem Shinobu (to ta co zawsze wszystkich przeprasza i jest nieśmiała, i jako jedyna umie gotować Wink ) Makoto też lubie (lubie samurai a zwłaszcza jak to jest płeć piękna Twisted Evil )

Kitsune mi sie zabardzo nie podobała i ciotka Haruka też nie...

rozbrajające są tekst Kaoli kiedy jak nie wie o czym mowa to się pyta czy to jest do jedzenia Very Happy

no i oczywiście królują takie postacie jak Liddo-kun (maskotka Naru), Tama-chan (żółw) i Mecha-Tama-Chan (big mechaniczny zółw) Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-02-2003 - 13:28
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Ja najbardziej lubie Kaolle, Shinobu, Naru i keitaro. Nie przepadam za Tama-chanem (chociaz czasami jest slodki) Kitsune i Sara (jej najbardziej nie cierpie).
Love Hina ma 18 tomow.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-02-2003 - 00:48
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Ja lubię dziewczynę - samuraja ( Makoto? Motoko? Pogubiłem się i teraz nie wiem... Cholercia, jak my dawno LH nie oglądaliśmy, co, Veg?...), bo ponieważ i Keitaro - za to, że się zachowuje w porządku. W ogóle lubię, jak gdzieś pokazany jest chłopak naprawdę spoko. Nienawidzę męskich świń!!! Tak, jestem hetero i nie, nie utożsamiam się z ruchami feministycznymi. Kogo by tu jeszcze... Shinobu, bo jest słodka. Jej miłość do Keitaro jest taka słodziutka.... Chciałbym szczerze mówiąc, żeby ona troszkę podrosła, on odmłodniał, i żeby byli razem... Ech, romantyczny się robię na stare lata... No ale pomyślcie, to by było słodziutkie...

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits