Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-06-2004 - 21:57
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Ja sailorek nie ogladalm, scierpiec nie moglam....

Iss - to z yattamana byli :)

Dehira - ja mam troszke porozbieranych babek na zetonach duncina, tych co kiedys do gum dodawali... Cala serie mam, i Tygrysia maska jest, i kilka mangowych babek w stanikach/majtkach i prawie-niczym poza tym ;P Zabawna historia mi sie przypomniala... Jak mialam te 10 lat tata wzial kupke zetonow, obejrzal 3 z wierzchu (panienki w majtkach to byly ;P) spytal sie, ilu mi brakuje i dal mi kase zebym wiecej kupila.... To sie nazywa deprawowanie ;P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nessOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-06-2004 - 23:17
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 20-03-2004

Skąd: spod 69

Status: Offline
anime czy Surprised zabezpieczyc trzeba sie przed obcowaniem :>
Cytat:
Czy jest tu ktos kto NIE oglądał sailorek... ?
sailorki ubostwiam prawie jak hamtaro :> aha i w yattamanie byly te modele Pazdzierniki (bynajmniej nie czerwone) co zawsze od jakiegos bossa dostawaly na koncu kare? Smile bleh w tym czy nie wiem ze to ogladalem dla samego momentu zawsze mnie pociagala przemoc :]

_________________
my eye is a camera
my feelings film
one hour to develop into my own newsreel
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 05-06-2004 - 23:54
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Moje pierwsze anime to oczywiście sailorki. Wpadłem na nie na polsacie, a potem jak jeszcze raz je puścili, to też oglądałem. Pierwszym anime od jakiego zapoczątkowałem swój zbiór to SMJ. Ostatnio moja kolekcja przestała się rozrastać, ale dzięki mojemu najmowszemu nabytkowi, powinien nastąpić ponowny rozwój kolekcji.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-06-2004 - 16:19
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
hyhy, z dragon balla z tego co pamietam było mnostwo gadzetów w ogolnie postepnych miejscach jak kioski ruchu, papiernicze, sklepy spożywcze i z zabawkami. Zbieraliscie cos? no przyznac sie tu prosze Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kjabolOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-06-2004 - 19:58
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 13-05-2004

Skąd: Eternal

Status: Offline
jesli chodzi o dragonballa to jasne. Ja kupowałem tonami małe paczki chio chips gdzie były karty z db. Potem miałem dośc tych chipsów na długo
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VampirEOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-06-2004 - 14:59
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 22-03-2004



Status: Offline
Chyba karzdy widział sailor moon chociarz zabardzo mi się nie podoba ale tak na powarznie to pierwsze anime jakie widzialem to Evangelion a potem to juz poszlo obecnie mam ok 50 serji na CD i cały czas ją powiękrzam.

_________________
Gunery United Nuclear Deuterion Advanced Manuver
Zero Gravity Maneuver Fighter - X42S Destiny Gundam
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-06-2004 - 16:19
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
kjabol napisał/a:
jesli chodzi o dragonballa to jasne. Ja kupowałem tonami małe paczki chio chips gdzie były karty z db. Potem miałem dośc tych chipsów na długo


Niom, ja tez - o tym zapomnialam! Ale tylko jak byla pierwsza seria kart (do dzisiaj mam cala!) - chodzilo sie do spozywczaka z koleznka, kupowalo sie 10 paczek, a potem zjesc tego sie nie dalo... ;P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-06-2004 - 17:48
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
niom ^_^ juz nie mogłam patrzec na te chipsy, doszłam wtedy do wniosku ze to takie ohydne zarcie (normalnie dehira lubi chipsy)
a ktos zbierał naklejki z gum boomer?
aha, i jeszcze w kioskach były breloczki - mam taki z bubu Razz

a czy z sailorek były jakies gadzety? ja przypominam sobie tylko karteczki do segregatorów z sailorkami i malowanke. było jeszcze cos?

a moze spotkaliscie sie jeszcze z jakimis innymi gadzetami animowo-mangowymi w normalnym sklepie w pl? (aha, o pokemony nie pytam XD)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-06-2004 - 19:27
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Ja widziałem kiedyś plecak z Sailorkami i jaśka z bohaterami DB.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
lady MagmaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-06-2004 - 21:32
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-08-2003



Status: Offline
ja przyznaje ze nigdy nie zebrałam całej seri zadnych kart mam 2- 5 sztuk kart ,jak na razie zbieram tazo yu gi oh (mam 7) wiecie jakie fajne broszki mozna z nich zrobić Question

_________________
mori e ikimashou musume san
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 08-06-2004 - 11:16
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



wieco co - Sailorki są fajne nawet po tych n-latach. serio. byle w małych dawkach [2-3ep dziennie], Wink

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-06-2004 - 22:38
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Dehira: czasami mozna szokowe rzeczy znalezc, polecam grzebac na bazarkach (szczegolnie nad morzem) i w sklepach wszystko po 4 zlote ;P Ja w sklepie wszystko za 4 zlote widzialam pluszaka-sprezynke doraemona, swietne wykonanie, az zwatpilam (szkoda, ze kasy nie mialam....), a kiedys na bazarku widzialam ZWYKLE karty do gry, tyle ze na kazdej byl obrazek z DBZ. Poza tym, moja kumpela wygrzebala ze stosu poduszek w Tesco poduszke ze Snuwidzaca z Iksa (ten obrazek z tylu 2 tomu, na calej poduszce, taki jakby "wydrukowany" - extra jakosc!)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-07-2004 - 12:51
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
A ja walnę z innej beczki. Moja przygoda nie zaczęła się od Ulissesa, Yattamana, Gigi itp, które oglądałem, owszem, namiętnie. Wiecie czemu? Bo nie wiedziałem co to m&a. Moja przygoda zaczęła się od Ady. Ada to była dziewczyna która w szóstej klasie podstawówy zorganizowała w mojej klasie lekcię o Japonii. Przyniosła m.in plakaty z Kawajajaca. Patrzę na te plakaty - kurka, sailorki! A ze namiętnie oglądałem wtedy sailorki to skontaktowałem się z Adą, dowiedziałem się conieco o m&a, zacząłęm kupować Kwajajca. Ale nie było jak zdobyć anime, z mang też niewiele... Kontakt taki prawdziwy prawdziwy był na konwencie Częstochowskie Dni Fantastyki, gdzie zobaczyłem duuuużo anime na raz :D Pamiętam z tego okresu Sazan Eyes - wcisnęło mnie w fotel :D Było genialne, i do tej pory uwielbiam powracać pamięcią....

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NachebetOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-07-2004 - 19:53
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 06-07-2004

Skąd: Poznań

Status: Offline
O, a Nache nie zauwazyła wcześniej tego topicu, a topic interesujący *.*

Oczywiście ja to ja, przeczytałam tylko pierwszy post, na resztę nie mam już czasu niestety ; -(

Mój pierwszy raz... hm... niech babcia pomyśli i przypomni sobie... mój pierwszy raz był nieświadomy. To było jakieś anime na Poloni1, prawdopodobnie Yattaman, Tsubasa, Czarodziejka Sally (Czarodziejka Polly? nie pamiętam ^^; ), Kapitan... e.... Kapitan Jakiśtam (tez nie pamiętam ;___; czy jemu nie było jakoś na G?). Pamiętam, że było tez jakieś anime o odziewczynie, która zamieniała się w Żurawia, przez co nie mogła związać się ze swoim ukochanym... ktoś coś jarzy? Może pamięta tytuł? Szacuję, że w czasach moich pierwszych razy miałam około 5 lat...
Pamiętam, że w czasach kiedy leciało Sailor Moon, Nache oglądała tylko Smurfy i Muminki, odcinków o Czarodziejkach z Księzyca, to ja może razem z 5 widziałam (było coś o jakimś latającym cyrku czy jakoś tak XD) i do tej pory nie nadrobiłam zaległości (w zasadzie jakoś nie kwapie się do tego XD).
Za to pierwszym anime oglądanym w pełnej świadomości tego, że to JEST anime, byli Rycerze Zodiaku (wybaczcie, orginalnej nazwy nie pamiętam Razz), potem Dragon Ball i od tego się w zasadzie wszystko zaczęło.... eh, wspomnienia *słona kropelka na policzku*... co ja bym zrobiła bez tej kablówki? *biała chusteczka poszła w ruch*

_________________
szare gołebie
przynoszą szarym ludziom
skrzydlate myśli

Mariusz Parlicki
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 13-07-2004 - 20:01
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

ja zacząłem od sailorek ^^" i jestem z tego dumny xD po nich były yattamany, sally i inne królestwa z kalendarza xD

dragon balla nie lubiłem i nie lubię xD rycerzy zodiaku się zniosło xD
teraz się ogląda j-dramy a nie jakieś anime ;3
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits