Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
HinataOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-06-2005 - 17:13
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 17-05-2005

Skąd: konoka-gakure

Status: Offline
Ja uważam że Sakura lepiej wygląda w nowej fruzurce. Jest jej bardzo do twarzy. Mi osobiście 6 tom nawet sie podobał.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SquallerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-07-2005 - 20:54
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 06-07-2005

Skąd: Gliwice

Status: Offline
Ten tom byl w porzadku- podobalo mi sie to, jak wyraznie zostala nakreslona roznica sil pomiedzy grupa Naruto a Orochimaru... Poprostu bylo czuc, ze jemu to w kasze lepiej nie pluc Smile

_________________
"Mgly juz opadly... Twoja przyszlosc to smierc."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Miiru_MiyukiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-01-2006 - 23:01
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 20-12-2005



Status: Offline
Tom 6 to jeden z moich ulubionych. Piękna okładka, a w środeczku jedna z moich ukochanych scen. Nic dodać nic ujać. A co do ścinania włosów, to coś jakoś mi się obiło o uszy, że w Japonii, to ma w ogóle jakieś ważne znaczenie. Np. gdzies przeczytałam, że koleś zgolił sie prawie na łyso i ten czyn miał być niby czymś w rodzaju samobójstwa czy czymś o podobnej wadze.
Ja ścięcie włosów przez Sakurę odczytałam jako odcięćie się od przeszłości, dzieciństwa i słabości(ale się zrymowałoSmile). To jak zwiastun nadchodzących zmian i przemian. Po prostu Sakura zaczęła przeistaczać się w piękny kwiat, z dziecka powoli staje się kobietą.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits