Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
LiminOffline
Temat postu: Nanashi no con i Harakiri2  PostWysłany: 13-05-2004 - 21:11
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 14-03-2004

Skąd: Bytom

Status: Offline
w dniach 11-12 wrzesnia 2004r w Bytomiu ma odbyc sie Nanashi no kon i Harakiri 2 miejsce ma byc z tego co slyszlem to samo co Nanashi no con1 jeszcze nie znam dokladnych rzeczy ale jak sie dowiem to odrazu napisze Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KAINOffline
Temat postu: N2H2  PostWysłany: 02-06-2004 - 09:18
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 11-05-2004



Status: Offline
To się jak najbardziej zgadza. Ciekawostką jest kto to organizuje: Nanashi no Kai, Atarashi Sedaii i Genom i jeszcze jeden klub "przyjacielski". Mówiąc w skrócie: STARA, POŻĄDNA KIPA Z ASUCONU 0-6. Będzie się działo !!! Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AlquaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-07-2004 - 10:17
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-08-2003

Skąd: KrakĂłw

Status: Offline
Co racja to racja Smile Dziać się pwoinno. I będę też ja ^_^. Cieszę się, ze będę tam pomagał co nieco ^_^. Co prawda wiąże się to z wcześniejszym o 2 dni powrotem z gór, ale co mi tam Smile I tak warto ^_^

_________________
Elen sila lumen omentielvo!
Zapraszamy na DOJIcon7!
11 - 12 sierpnia 2007
www.dojicon.pl
Blog: www.alqua-londe.blog.pl
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 14-07-2004 - 11:18
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

buuuuuu Crying or Very sad a ja się nastawiałem, że to będzie jakoś w styczniu 2005, jak harakiri 1 Crying or Very sad no cóż, w takim razie mnie nie będzie...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-07-2004 - 12:19
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Może sie wyboire, ale będę raczej zawalony robotą. Hellp!! im a poor little kitsuneee!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-07-2004 - 15:23
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Mielismy byc z Herbertem (on co prawda jeszcze o tym nie wie ;) ale moj tata zglosil chcec przywozu nas na konwent i nastawilam sie na wykorzystanie szansy) ale 11 ma 18stke moja bliska kolezanka... Hmmm, zobaczy sie jeszcze kiedy impreze robi...

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-07-2004 - 09:07
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-10-2003



Status: Offline
mam jedno pytanie: jaki jest adres stronki H2N2 ?? bo adres podany w MANGAzynie nie chcial mi za bardzo... dzialac...

...
musze porozmawiac z Coach'em... apropo poprzedniego Harakiri i nagrody za Cosplay Very Happy
...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Coach
Temat postu:   PostWysłany: 21-07-2004 - 16:39
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 09-04-2004

Skąd: WWFF

D napisał/a:
mam jedno pytanie: jaki jest adres stronki H2N2 ?? bo adres podany w MANGAzynie nie chcial mi za bardzo... dzialac...


http://tvtom.pl/coach/www/n2h2/
http://n2h2.w.pl
http://n2h2.prv.pl

Przy czym:
1. Aliasy w.pl czasem nie działają, coś chłopcy na serwerze majstrują.
2. tvtom pada w weekendy, jak na stronce będzie coś ciekawego to przeniose na coś stabilnego.

Cytat:
musze porozmawiac z Coach'em... apropo poprzedniego Harakiri i nagrody za Cosplay :D


To była długa i ciężka rozmowa :P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-07-2004 - 16:49
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Coach napisał/a:

Albo tam nic nie ma albo wlasie cos majstrujecie Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Coach
Temat postu:   PostWysłany: 05-08-2004 - 02:39
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 09-04-2004

Skąd: WWFF

Ciągle majstruję, tylko weny nie mam.
Zawsze była jakaś konwencja i było pod co stronę robić,
a tak za chiny nie wiedziałem jak to ubrać.
I dalej jestem wielce niezadowolony, i szukam kogoś kto mi ten włosowożeńskimiksobrazkówzwiniętychzsieci zrobi w technikolorze...

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu:   PostWysłany: 08-08-2004 - 11:31
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 08-08-2004

Skąd: 127.0.0.1

Siema chciałbym spytać was o ten konwent w Bytomiu czemu służy, co sie na nim robi, jakie są atrakcje, co trzeba mieć czego nie itd. Czytałem gdzieś że trzeba sie przebierać, czy to prawda. Jestem dopiero początkującym fanem anime & mangi, wiec nie jestem aż tak wtajemiczony w te sprawy ;-(
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-08-2004 - 12:16
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
yasiu777 napisał/a:
Siema chciałbym spytać was o ten konwent w Bytomiu czemu służy, co sie na nim robi, jakie są atrakcje, co trzeba mieć czego nie itd. Czytałem gdzieś że trzeba sie przebierać, czy to prawda. Jestem dopiero początkującym fanem anime & mangi, wiec nie jestem aż tak wtajemiczony w te sprawy ;-(

Co sie robi : oglada anime , uczestniczy w konkursach i panelach (spotkaniach gdzie sie rozmawia badz ktos omawia dany temat ), mzoesz sie przebrac na tzw. cosplay - czyli przebierasz sie za ulubiona postac i robisz jakas scenke z anime badz wymyslona.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu:   PostWysłany: 08-08-2004 - 16:10
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 08-08-2004

Skąd: 127.0.0.1

a jakie są wymagania wiekowe żeby wejść na taki konwent, czy to jest tylko dla dzieci czy osoby powyżej 18 też są (niemam na myśli organizatorów tylko uczestników) ???
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-08-2004 - 16:18
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
yasiu777 napisał/a:
a jakie są wymagania wiekowe żeby wejść na taki konwent, czy to jest tylko dla dzieci czy osoby powyżej 18 też są (niemam na myśli organizatorów tylko uczestników) ???

Dzieci takie do 12 lat to raczej przychodza z rodzicami. A o ile jest zgoda rodzicow to 13 latki i starsi raczej moga byc. Oczywiscie 13 latkow nikt nie pusci raczej na konwent w innym wojewodztwie, jesli mieszkasz gdzies w okolicach Bytomia to neie powinno byc problemu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Coach
Temat postu:   PostWysłany: 08-08-2004 - 22:30
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 09-04-2004

Skąd: WWFF

yasiu777 napisał/a:
Siema chciałbym spytać was o ten konwent w Bytomiu czemu służy, co sie na nim robi, jakie są atrakcje, co trzeba mieć czego nie itd. Czytałem gdzieś że trzeba sie przebierać, czy to prawda. Jestem dopiero początkującym fanem anime & mangi, wiec nie jestem aż tak wtajemiczony w te sprawy ;-(


Do czego służy konwent... no cóż, na to ciężko odpowiedzieć. Ogólnie - do spotkania. Jak bym chciał pisać więcej, to znów by mi wyszło 10 stron poradnika (znajdziesz w MANGAzyn EXTRA 2)...

Jeśli chodzi o n2h2 konwent będzie łączył 2 koncepcje - pierwszą klasyczną, że organizujący zapewniają atrakcje w stylu projekcji anime, konkursów, paneli dyskusyjnych, prelekcji itp.

Drugą - zostawienie fanom inwencji i wolnej ręki, w stylu "dajemy wam miejsce, krzesełka i grill, resztę znajdziecie w sklepie za rogiem, have a fun".

Ze spraw technicznych:
Będziesz potrzebował kasy na dojazd i wejściówkę, śpiwora (jeśli chcesz się zdrzemnąć) i zezwolenia rodziców jeśli nie masz co najmniej 16 lat.
A, i jakikolwiek dowód tożsamości (piii przepisy).
No, to niezbędne minimum, resztę znajdziesz na:

www.n2h2.prv.pl
www.n2h2.w.pl
n2h2.kasumi.pl (lada godzina)

P.S.
Pisałeś coś o cosplayu - koniecznie zajrzyj na stronę www, bo masz szansę nieco odciążyć sobie kieszeń od kosztów wejściówki.

P.P.S.
Z doświadczeń po Reanimation3 - unikaj strojów z naruto :P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits