Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
nika
Temat postu: Pamietnik Moderatorki  PostWysłany: 18-11-2002 - 12:13
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

26.10.2002 - Otoz dzis nudzilo mi sie nieprzecietnie, bo nie mialam w zasadzie gdzie pisac, zreszta ostatnimi czasy i tak czuje, ze na tym forum wyglaszam glownie monologi... To juz moj 200 post, wiec chcialam, zeby byl wyjatkowy, w zwiazku z tym wymyslilam sobie temat, gdzie bede mogla produkowac swoje monologi bez zamartwiania sie tym, ze nikt mi nie odpisuje - ale gdyby ktos mial na to ochote to serdecznie zapraszam. Mam nadzieje, ze nikt sie o to nie obrazi, szczegolnie Raul - prawda, ze nie masz nic przeciwko temu, zebym sie tu produkowala, zaspakajajac moje potrzeby kreacji i lekkiego ekshibicjonizmu psychicznego?
Skoro to jest pamietnik to powinnam napisac, co dzis robilam. Od rana glownie sprzatalam po wczorajszej imprezie - nie ma nic gorszego niz impreza pod wlasnym dachem. Aprops imprez to zbliza sie Halloween - czy ktos cos organizuje??? Ja mam wielka ochote gdzies wyjsc, bo u nas sie nie swietuje a tu w Niemczech jest niepowtarzalna okazja wziasc udzial w czyms fajnym. Jest impreza kostiumowa, ale nie mam sie za co przebrac, chociaz moja przyjaciolka twierdzi, ze moge isc jako czarownica bez przebrania... Ach, jacy ludzie sa mili. Moze jakies pomysly, podpowiedzi - jak zrobic z niczego wspanialy kostium na Halloween?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 18-11-2002 - 12:17
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

5.11.2002 - Skoro to moj pamietnik to pozwolicie, iz wroce do swoich wynurzen. Po pierwsze nie jestem juz przyszla Moderatorka tylko aktualna i nie Moderatorka albo jeszcze lepiej Pania Moderator tylko Moderatorem, bo KTOS TU NIE WPROWADZIL FORM ZENSKICH!!! Oczywiscie to wszystko wina anglojezycznych szowinistow, ktorzy stworzyli wzor... (staram sie byc bardzo grzeczna i poprawna politycznie - lepiej nie rzucac meskimi szowinistycznymi swiniami, na forku, gdzie Adminem jest facet... w koncu ja lubie byc Moderatorka...). W kazdym razie poczulam sie zobowiazana do gruntownego przygotowania sie do mojej nowej roli i poszlam do ksiegarni. Nic nie mieli - tzn. mieli sporo, ale glownie jakies srodkowe tomy. Aprops Raul widzialam Mermaid Saga tej pani od Ranmy - ciekawe? W kazdym razie zamowilam chyba 10 tomow, wychodzac z zalozenia, ze jak tyle zamowie to moze cos z tego w koncu przyjdzie. Zdesperowana wydalam w koncu 20 euro na dwa tomy Legend of Lemnear. Jestem wsciekla, bo manga calkiem ciekawa, ale ma jeszcze tom trzeci i nie wiem jak sie konczy! Musze sie znow pofatygowac do ksiegarni i zamowic tom 3-ci, ale nie ma gwarancji, ze przyjdzie - buu!!! Nienawidze miec niepelna kolekcje! Nawet jesli cos kupie, co mi nie odpowiada to i tak zbieram do konca albo pozbywam sie poczatku... Dlatego z ubolewaniem chyba nie kupie sobie pierwszego tomu Ranmy, bo zbyt silna bedzie pokusa nabycia pozostalych trzydziestu kilku tomow a to by mnie wykonczylo finansowo - ok.200 euro. Ale rysunki Urushihary sa fantastyczne - przeszkadza mi tylko to, ze bohaterka bez przerwy laduje z golym biustem bidula! Jak to ma byc erotyczne to moze kilku facetow tez by sie rozebralo!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 18-11-2002 - 12:18
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

8.11.2002 - He, he, he! Wlasnie dostalam e-mail z mojego sklepiku - maja dla mnie 2-5 tomik Sakury, Love Hina i Clover! Oczywiscie razem to bedzie 33 euro. Poza tym jakis cham zrobil rezerwacje na moja ksiazke do francuskiego, wiec musze ja oddac i kupic wreszcie wlasna czyli kolejne 17 euro. A jutro jade sobie do Stasbourga czyli przehulam kolejne dwie dychy - razem 70 euro. No a rodzice chca mnie zabic za przekroczenie rachunku telefonicznego... jednym slowem tragedia finansowa! A do tego wszystkiego kupilam sobie roczny karnet na basen za 117 euro i w tym miesiacu przekroczylam wszelkie granice! Ale nie poddam sie. Jeszcze tylko 23 dni tego miesiaca a basen powinno sie wesprzec radykalna dieta. Jak wroce na swieta do domku to rodzice powinni byc tak szczesliwi, ze zapomna o rachunkach telefonicznych (pisze w liczbie mnogiej, bo znam siebie... Crying or Very sad ). Zreszta bycie na debecie jest u nas rodzinne - przeciez nie moge buntowac sie przeciwko genom?!?
Mam juz ponad 300 postow! Mialabym wiecej, gdyby ludzie czesciej mi odpisywali!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 18-11-2002 - 12:20
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

11.11.2002 - Kolejny dzien z zycia Waszej Ukochanej Moderatorki Twisted Evil ! W sobote bylam we Francji! Pierwszy raz w zyciu! Moje obserwacje: Polacy sa glupi!!! To wiemy a dlaczego tym razem? Bylam w Alzacji, ktorej symbolem jest bocian (tzn. on jest symbolem Polski a oni sobie go wrednie uzurpuja) - naprawde sa tam bociany, nawet jeden pasl sie na trawniku przed Rada Europy. Oczywiscie w miescie roi sie od maskotek bocianich, czapeczek z bocianem, kubeczkow, fotek, obrazkow, magnesow na lodowke itd. Czy wiecie jakie u nas moglyby byc z tego pieniadze?!? Kilka autokar japonskich turystow zwiedzajacych Warszawe i zwracaja sie koszty poczatkowe! A te bocianki sa naprawde ladne i niedrogie. Gdyby je rozpowszechnic moglyby swietnie reklamowac Polske zamiast podupadlej Cepelii - wiecie to az wstyd chwalic sie takim badziewiem.
Co do francuskiego rynku mangowego to nie uswiadczylam - byly sklepy z komiksami, ale francuskimi - cale mnostwo Thorgali. Za to dostalam e-mail, ze tu w Konstanz moja Sakura czeka... Chwalilam sie juz?!? Wpadne do nich jutro po basenie to w srode zdam relacje!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 18-11-2002 - 12:31
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

18.11.2002 - Jestem ostatnio strasznie zalatana w zwiazku z kilkoma referatami, ktore musze napisac w tym paskudnym jezyku! Crying or Very sad Ale w sobote bylam na wycieczce do Stuttgartu. Odkrylam tam swietna ksiegarnie, gdzie mangi jest piec razy tyle, ile tu u mnie na tym zadupiu. Niestety ksiegarnia byla juz zamknieta, bo ja glupia zamiast isc tam od razu poszlam do galerii - czym jest tam jakis Manet wobec zbioru mangi! Zartuje! Uwielbiam impresjonistow - najbardziej podobaly mi sie obrazy Moneta i Renoira! Szkoda tylko, ze nie wyrobilam sie na zakupy, ale moze to i lepiej, bo nie mam juz w tym miesiacu pieniedzy do wydania. Kupilam sobie ostatnio The Cherry Projekt Naoko Takeuchi - wlasnie przeczytalam. Facetom nie polecam, ale mnie akurat przypadlo do gustu - tesknie bardzo za moim Skorpionkiem i robie sie sentymentalna, ale czy to cos zlego? Moj Skorpionik lubi, kiedy jestem taka. Dzis w ramach usubtelniania sie pozyczylam sobie z biblioteki moje ukochane wiersze Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, ale zeby calkiem nie popasc w melancholie wzielam tez Chmielewska - Romans Wszechczasow a co? Wszystko po polsku oczywiscie!!!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 22-11-2002 - 17:27
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

To moj czterechsetny post
Najpierw to forum a potem caly swiat... Wlasnie jestem po wielkiej awarii serwera - nigdzie nie mozna bylo wejsc dluzsza chwile. Brakowalo Wam mnie troszeczke? Pewnie nie bardzo... ale co tam i tak Was kocham Obiecuje poprawe i mniej offtopiczenia, ale prosze zakladajcie nowe tematy, odpisujcie!!! Niech cos sie dzieje, moze nie jakies straszne szalenstwa, ale troszke zycia tu nie zaszkodzi!!! Tak milutko dostawac maile o odpowiedziach!!!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 03-12-2002 - 14:41
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Witajcie po dluuugiej nieobecnosci! Walcze obecnie z brakiem czasu i problemami z kompem. Najblizszy tydzien tez pewnie bede rzadko, bo musze przepisac swoj referat z historii i napisac jeszcze drugi - buuu!
W ogole to pamietnik powinien znow zmienic nazwe na: Pamietnik Podwojnej Moderatorki, bo w ramach moderowania swojej grupy (mam na JPFie wlasna grupe!!! Inkwizycje!) zostalam tez normalnym Modem. Jakby ktos chcial zajrzec na JPF to forum ogolne - Swietna Inkwizycja!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 12-12-2002 - 15:17
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Ale mam okropny tydzien! W koncu zycie w akademiku dalo mi sie we znaki. Moja sasiadka z dolu terroryzuje caly domek, ale nic nie da sie z nia zrobic, co mnie najbardziej doluje. Mozna sie skarzyc, ale to nic nie da - nic jej nie zrobia! Mialam dzis referat, do ktorego bylam totalnie nie przygotowana, bo nie spalam dwie noce. Dziewczyna zrobila impreze bez zadnej zapowiedzi, na ktora nikogo z domku nie zaprosila. Strasznie sie popili czy napalili jakims swinstwem - damska lazienka niestety byla blizej, wiec przypominala... Shocked eee...brak mi slow. Pijani Niemcy zwyzywali moja sasiadke, kiedy poszla powiedziec im kolo 2giej, zeby sie wreszcie uciszyli. Myslelismy, ze dziewczyna sie popila, stad to zachowanie - napisalam jej kilka slow. Powiedziala mi, ze moja kartka bardzo ja ubawila i w ogole gdzie sie urodzilam? W sumie miala racje, bo nie chcialam zadrazniac stosunkow i napisalam jak do niegrzecznego dziecka, wiec dla niej musialo to byc bardzo zabawne. Co lepsze wczoraj wyszla na uniwerek, ale nie wylaczyla budzika - dzwonil godzine - glowa bolala mnie niesamowicie. Wieczorem zrobila dokladnie to samo - przyszla, potrzaskala drzwiami i wyszla zostawiajac ten cholerny budzik, ktory znow sie wlaczyl. A najlepsze, ze to Polka! Kwiat germanistyki UW! Jestem seksistka - jeszcze jakby to byl chlopak..., ale u dziewczyny takie chamstwo tak razi! Ostatnie dwa dni jestem non stop zdenerwowana i dochodze do kresu wytrzymalosci psychicznej. Ten moj dzisiejszy referat byl totalna katastrofa, co mnie dodatkowo zdolowalo. Ludzie byli litosciwi... no w wiekszosci... jeden chlopak, siedzacy z tylu (co to zawsze wszystko wie najlepiej) po prostu sie ze mnie smial a potem powiedzial mi jeszcze kilka slow... W zwiazku z tym mozecie sobie wyobrazic jak sie teraz czuje - po prostu musialam sie pozalic!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YohkoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-12-2002 - 20:59
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-04-2002

Skąd: Polska

Status: Offline
ja mam dla Ciebie jedna rade - kup sobie zatyczki do uszu. to naprawde dziala! sama tego uzywalam, jak bylo za glosno, a ja musialam sie uczyc, czy chocby spac. to nie kosztuje duzo.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 16-12-2002 - 19:20
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

halas naprawde byl najmniejszym z problemow - ale kiedy chcesz pojsc w nocy do lazienki a pod twoimi drzwiami lazi nacpany albo narabany facet to robi sie nieprzyjemnie. a i stan lazienki (damskiej!) po wizycie takich panow... a po mojej kartce wszyscy polscy znajomi tej dziewczyny sie do mnie nie odzywaja i kiedy mijaja mnie na ulicy patrza takim bazyliszkowym wzrokiem, ze robi mi sie nieprzyjemnie. w sumie wiem, ze moj kolega ma racje: powinnam to olewac, ale nie potrafie - przejmuje sie, jest mi przykro. wiem, ze nigdy wszyscy nie beda mnie kochac, ale kiedy mnie ktos nienawidzi - po prostu zle mi z ta swiadomoscia. jestem nieprzystosowana do zycia - wiem...

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-12-2002 - 20:46
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
Nikuś chyba jesteś za łagodna Rolling Eyes
Jakbym ja miała taką współlokatorkę to bym już ją ustawiła... Twisted Evil
Po takiej nie zapowiedzianej imprezce powiedziałbym jej kilka szczerych słów co o niej myślę, a jak by się próbowała pluć to ja mam zawsze jakąś odpowiedz Wink

No w każdym razie współczuję, mam nadzieję że ją jakimś dziwnym trafem gdzieś przeniosą albo ją poprostu trafi szlak Wink

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-12-2002 - 21:43
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Poszukiwana: NIKA!!!!!!
czy ktos widział, czy ktos wie co się dzieje? Nikuś, wracaj, gdziekolwiek jesteś!
Buuu, daj jakiś znak zycia! ::chlip chlip::
Bez Ciebie jest smutno!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 24-12-2002 - 00:49
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Wybacz, ale niestety dopadla mnie szara rzeczywistosc - brak stalego lacza i brat terrorysta, ktorz dawno przekroczyl juz limit 30 godzin! Korzystam z chwilki, kiedy dran spi, zeby zyczyc Wam wszystkim Wesolych Swiat i Szczesliwego Nowego Roku! Trzymajcie sie cieplo!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 10-01-2003 - 10:50
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Tak, tak duzo szczescia w Nowym Roku... Niestety mnie dopada zimowa depresja - bardzo malo tu slonca, w zasadzie to w ogole nie wychodzi zza gestych chmur. W weekend ma sie ocieplic, wiec pewnie lezaca tu resztke sniegu diabli wezma... Znow bedzie paskudnie i szaro. Na poprawe humoru zamiast slodyczy (buuu!) stosuje basen, co jest na pewno duzo zdrowsze, ale cholernie meczace - wieczorem nie mam juz sily na nic innego i oczy pieka mnie mnie niemilosiernie! Czy ktos ma jakis przepis na depresje poza czekolada?!?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-01-2003 - 16:58
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
hmmm Lody?? Very Happy (zwłaszcza zimąRazz )

Albo nie zamiast czekolady mogą być................. 2 czekolady hehe Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits