Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
-Sora-Offline
Temat postu:   PostWysłany: 17-11-2003 - 14:08
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 19-08-2003

Skąd: OstrĂłw Wielkopolski

Status: Offline
już widze Magnus twoją reakcje jak przez przypadek podczas grania w nocy zadzwoni babcia pytając o zdrówko ale włąsnie w tym momencie dostaniesz zawału Twisted Evil

_________________
Ano hito dake kokoro no seikanti...anata ni meguri aete...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-11-2003 - 20:00
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
mój rekord to podskoczyc ze strachu na około 10 cm... ale w chwili obecnej uprzedzam rodziców przed moim graniem i żeby wchodzi w miare głośno i nie gwałtownie Very Happy

to jest głupie ale im bardziej sie boje tym bardziej chce grać Twisted Evil

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
-Sora-Offline
Temat postu:   PostWysłany: 17-11-2003 - 21:02
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 19-08-2003

Skąd: OstrĂłw Wielkopolski

Status: Offline
Mój rekord w Horrorach to granie ponad całą noc a przed rankiem matka mnie zobaczyłą podeszłą od tyłu i powiedziałą buuuaaa(czy jakoś tak ;p) wole nie gadać co zrobiłęm powiem że pad prawie został rozwalony i prawie mama z niego w głowe oberwałą ;p

_________________
Ano hito dake kokoro no seikanti...anata ni meguri aete...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-11-2003 - 11:52
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
a podobno gry nie wzbudzają agresji Razz

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
-Sora-Offline
Temat postu:   PostWysłany: 18-11-2003 - 14:20
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 19-08-2003

Skąd: OstrĂłw Wielkopolski

Status: Offline
Tjaaaaaaaaa Wink ja tam nie wiem ale pozjniej miałęm szlaban na granie w horrory moegłem grać do 22:)

_________________
Ano hito dake kokoro no seikanti...anata ni meguri aete...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-11-2003 - 16:36
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
no to cie wystraszyla Very Happy nigdy takiej nocki z horrorami nie mialem ale pamietam jak raz zlapalem faze przy grze w Aliens vs Predator 2. ciemno w pokoju, glosniki przy kompie mam uczciwe, wiec muza i klimat jest, gralem czlowiekiem wyposazonym tylko w noz bo mi sie amunicja skonczyla. jak to u czlowieka radar wykrywajacy obcych pikal miarowo. juz mialem niezlego pietra bo lokacja byla strasznie ciemna a ja tylko z tym scyzorykiem. no i dostalem jak mi sie nagle na ekranie pojawilo czyba z 10 kropek. czekalem z ktorej strony na mnie wyskocza ale jak na zlosc nic, przeszly bokiem. no to sie uspokoilem. mozecie zgadanac co sie stalo potem jak mi nagle jeden skurczybyk znikad przed twarza wyladowal Very Happy

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-11-2003 - 18:05
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
i jak tu nie kochac takie gry Very Happy

im więcej strachu tym lepiej Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-11-2003 - 18:12
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
ja chceeeee PS'a 2 i gry do niegooooo. tam sa dopiero horrorowate gierki, silent hill, residen evil, dead may cry i mnostwo innych. a mam w domu warunki do grania, wielki 29" telewizor i wygodny fotel, jescze tylko konsola i pelnia szczescia (no jeszce gry do tego oczywiscie).

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
-Sora-Offline
Temat postu:   PostWysłany: 18-11-2003 - 20:08
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 19-08-2003

Skąd: OstrĂłw Wielkopolski

Status: Offline
MetAtroN Devil May Cry Twisted Evil a to horror to nie jest bardziej mozna sobie to wyobrazić Piękny Dante z Pięknym mieczem i pięknymi spluwami rozwala w drobny mak pięk..eeee brzydkie potwory Wink rzeż jakiej mało mam obydwie częsci gry Twisted Evil diabelnie swietna Twisted Evil

_________________
Ano hito dake kokoro no seikanti...anata ni meguri aete...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-11-2003 - 20:21
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
PC też ma horrorkowate gry ale jednak za mało... 3 Residenty, 2 Silent hille i alone in the dark 4 to jednak mało Sad aaa jeszcze Nosferatu i Undying...

ostatnio zaczyna wchodzić dużo gier z PS2 na PC ja mam juz kilka... Silent 3 , shadow of memoris, onimusha, chaos legion, dance dance revolution, britney dance beat, niedługo jeszcze żółwie będa Very Happy tylko czemu konami i capcom a reszta???

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
-Sora-Offline
Temat postu:   PostWysłany: 18-11-2003 - 21:22
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 19-08-2003

Skąd: OstrĂłw Wielkopolski

Status: Offline
Co do Capcom to on wam nie daje duzo Wink jeszcze Devil May Cry jest exclusivem na PS2 Wink a na reszta firm to mało mozna liczyc ehh...Wink wszyscy chcą mieć jak najlepsze gry na swoją platforme np. czemu na PC nie ma bijatyk (nie gadajcie bo komputerowcy ich nie lubią bo to sciema jak stary swiat Wink ) i jeszcze konsolowcy czemu jest tak mało rtsów? to dla mnie wielka wada i nad nią ubolewam (przecież prawie kazdy konsolowiec lubi RTS Sad )ale nie liczcie na to że namco wyda SC2 na pc ani konsolowcy na to że blizzard wyda Warcrafta na konsole (ehh...szkoda słów) a już niedługo Half-Life2 Smile Doom3, Halo2, Killzone (same swietne FPP!!!) jakby Blizzard wydał jakąś gre na PS2 z battle netem to byłbym w raju Smile

_________________
Ano hito dake kokoro no seikanti...anata ni meguri aete...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-11-2003 - 12:39
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
przepraszam za blad ale nie jestem na biezaco bo jak mowilem nie mam PS'a2 tylko 1 a i tak nie posiadam zbyt wielu gier na niego. zagrywam sie tylko w GT2. a co do gier z PS na PC to mimo wszystko lepiej sie chyba w nie gra na konsloli niz na Pc'cie.

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-11-2003 - 22:20
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
zdania na temat grąc w daną gre na konsoli czy na PCie sa podzielone... na konsoli jest wszystko w jednej rozdzielczości i jest wszystko cacy a na PC mamy dokładniejszą grafike ale niestety trzeba miec odpowiedzni sprzęt... tak źle i tak nie dobrze...

Co do małej ilości bijatyk na PC to by nie był taki do przpdu że jest mało... OK w Europie i USA jest ,mało ale bijatyk po japońsku na PC jest dużo Smile jak bym tylko znał japoński i koreański miałbym około hmm 20 RPGów i ponad 30 tytułów bijatyk Smile moze troche przesadziłem ale co do bijatyk na PC to jedno jest prawdą ... słabo sie sprzedają na PC...

a co do gier FFP to nie zabardzo przepadam... tylko 3 mi sie podobały .. Half 1 , Undying i AVP .. Nosferatu jest jeszcze spoko ale tylko widziałem jak grali samemu nie grałem

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
-Sora-Offline
Temat postu:   PostWysłany: 20-11-2003 - 13:06
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 19-08-2003

Skąd: OstrĂłw Wielkopolski

Status: Offline
Magnus z bijatykami to mocno przegiołęś Wink góra 15 (zaliczając 2d) to według mnie wynika z tego iż bijatyki są dla 2 osó lub wiecej (bo jaka to radość grać samemu Sad ) a konsola na to włąsnie pozwala ale włąsnie nie pozwala na granie w RTS które kocham nawiasem mówiąc Wink dlatego mam jeszcze kompa (choć na nasze czasy to on jakis taki archaiczny jest)

_________________
Ano hito dake kokoro no seikanti...anata ni meguri aete...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-11-2003 - 15:53
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
hmmm no nie wiem... jest troche bijatyk... nie tylko japońskich... sądze że 20 by sie znalazło ... no też zależy czy kolejna częś danej gry to osobna gra... mozna sie zabawić w wyliczanie..

na starcie znam już około 10 jak bym pomyślał dłużej w jakie grałem to mozna by do tych 20 dojść a jak by poszukac po necie to i 30 by sie znalazło...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits