Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
VegOffline
Temat postu: Azumanga Daioh  PostWysłany: 05-05-2004 - 21:25
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Mam male pytanko w zwiazku z tym anime. Czy sjest 26 odcinkow, a kazdy z nich podzielony na 5 chapterow, czy po prostu 130 pieciominutowych odcinkow?? Informacje na necie sa rozne, a mnie bardzo zalezy (sweitna komedyjka, naprawde BARDZO polecam :) Od czasu Guu sie tak nie usmialam!) Wie moze ktos jak to lecialo w Japonii?

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-05-2004 - 10:49
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Cóż, obejrzalem, ale sie nie usmiałem. Osaka w ogóle mi sie nie podoba, a z całej paczki tylko taka jedna, nieco szalona. Osaka za to, zawsze przysnięta, jest chyba najbardziej wkurzajaca i strasznie rozmemłana. Faubuła w stylu: któraś z dziewczyn dostała czkawki, zgubił się kotek etc. mnie nie interesuje. Natomiast całkiem sympatycznie pokazane są owe dwie nauczycielki. Zwłaszcza kapitalna jest scena, gdy zawsze trzexwiutka wuefistka (idealna kobieta) nieco wypiła i zaczęła uświadamiać dziewczęta z swojej klasy. Nie podoba mi sie tez kreska. Wprawdzie postacie pierwszego planu są rysowane ostro i klasyczna kreską, ale już drugi plan często wyłącznie konturem. Dość często jest stosowana również technika Super Deformed. A ja za tym akurat nie przepadam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-05-2004 - 21:52
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
A ja wlansie lubie Osake - motyw z czkawka bardzo mi sie podobal, usmialam sie :) Po prostu mam inne poczucie humoru :) Lubie czasmai obejrzec cos takiego milusio-slodkiego. Sposob rysowania kotkow jest GENIALNY :D A mnie etz sie ze dwa razy zgubil kotek, wiesz jakie to ciezkie przezycie? :) (mze i dziecinna jestem, ale jak sie biega po calym osiedlu w burzy 5 godzin drac sie Mala! Mala! i w krotkim rekawku - szkoda czasu na popjcscie do domu, kazdy kolejny samochod moze byc TYM samochodem.... niezapomnine przezycie... ;P)

I bardzo lubie SD - wiec to tez zaliczma na plus. Ogolnie jestem po dwoch odcinkach albo 10...) naprawde nikt nie wie, jk z nimi jest...? plisssu. i podoba mi sie wyjatkowo, jak rzadko co :)

A Guu ogladales?

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-05-2004 - 08:39
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Mam tego komplet i zmusiłem sie do obejrzenia wszystkiego. Mogę powiedzieć tylko tyle: widocznie preferujemy inny typ humoru. Jeżeli chodzi o odcinki, to jest ich 130, tak przynajmniej podaje animeinfo, o ile pamiętam, ale jeszcze nie widziałem innego zestawienia niż w połaczeniu. Podobnie jak Armitage na ten przykład, który składa się z trech odcinków ale widziałem wyłącznie połączone w jedną całość.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-05-2004 - 08:42
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Chodzi Ci o Armitage Polymatrix??? Ale to naprawde JEST film, sa sceny z OAVki (wiekszosc) i kilka nowych :)

Co do Azumangi - to jednak ma 26 odcinkow, na poczatku piatego odcinka jest numerek piaty, no i zapowiedz co w przyszlym odcinku nie mialaby sensu :P

Po kolejnych 4 obejrzanych odcnkach moge stweirdzic, ze muzyka jest SWEITNA :) A opening jest jednym z nielicznych, kotorego nie wylaczam, tylko ogladam caly :)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-05-2004 - 13:08
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
OKa to ja powiem Ĺźe tego jest tyle:

26 epozodĂłw
1 Web Daioh
1 Very Short Movie
--------------------------
co nam daje
28 odcinkĂłw

i jest to info sprawdzone ponieważ mam to na płytach ale ogladałem chyba tylko 3 epizody i kiedyś ten short movie.... jakos niepodeszło mi ale oglądałem to ze znajomymi a wtedy różnie jest.... musze kiedyś siąść samemu to sie wypowiem

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 02-08-2004 - 00:00
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

podzielam zdanie Veg - świetnie się bawiłam. jest to komedyjka w sam raz, żeby sobie odreagować po większym wysiłku intelektualnym, nieco psychodeliczna miejscami. najbardziej przypadła mi do gustu miłośniczka kotów, no i nauczycielki. sympatyczne dziełko w sam raz na lato.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-08-2004 - 22:04
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
jestem na etapie początkowym i ... pierwszy raz nie wiem co powiedzieć ... są momenty z których można się ponabijać, ale w większości to długa cisza, połączona z oddychaniem...
Ale dotrwam do końca- obiecuję !

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-08-2004 - 12:15
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
A ja powiem tak - mnie się podoba BARDZO, mój typ humoru, a pozatym.. Sakaki i Yomi są taaaaakie fajniuuutkie :D Z resztą - fajnie sobie pomarzyć, że można by chodzić do TAKIEJ szkoły :D Nie powiem, mój licek mi się bardzo podobał, ale szkoła w Azumandze jest taka.. No taka fajna :D Jestem po bodajże 17 odcinku i nie mam zamiaru przestać!

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SheitanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-08-2004 - 16:04
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 19-07-2003



Status: Offline
obejrzalem jush calosc-mozna swietnie sie odstresowac Razz Moje faworytki to Sakaki i akcje z kotami-ten jeden to ma paszczeke jak pirania, potem Chiyo-za te wymienne kucyki:) no i ten nauczyciel z otwarta morda jeszcze jest dobry Smile

_________________
I really should get a decent signature
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
BunnyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-08-2004 - 22:23
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 19-10-2003



Status: Offline
wymienne kucyki Chiyo to chyba byl sen Osaki Smile

co do anime to jest świetne, oglądałem kilka razy i mam zrobione gify z najciekawszych akcji Osaki Smile btw. grał ktoś z was w Osaka-Sim ?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 22-08-2004 - 11:44
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

a co to takiego i skąd można to wziąść?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
BunnyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-08-2004 - 12:31
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 19-10-2003



Status: Offline
gra komputerowa Smile jest po japońsku, ale nie trzeba znać języka, tylko z instalacją sobie poradzić i jest
szukaj na osiołku Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-08-2004 - 14:47
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Bunny napisał/a:
wymienne kucyki Chiyo to chyba byl sen Osaki :)


Hmmm.. Na pewno jeden tak - ten o lataniu i o tym, ze kucyki sterowały Chiyo - chan. Ale, jeżeli dobrze pamiętam, na początku serii Chiyo dostaje od kogoś prezent w postaci dwóch wymiennych kucyków :P Czy to tez był sen? Bo ja nie jestem pewien. Oświećcie mnie :P

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-08-2004 - 15:19
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
to nie był sen Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits