Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-05-2005 - 19:27
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
Jakby porównać taką PG do Hikaru no Go no to wypada dość cienko nie? Rolling Eyes Chodzi mi o to że w shojach nie patrzy się na dokładność, wszystko jest takie aby przypominało ludzi Rolling Eyes Szczegóły i tła są pomijane, bo liczy się "treść" to chyba idzie na takiej zasadzie jak telenowele, robi się byle jak żeby sie tylko wątek jakoś toczył.
A Parakiss to chlubny wyjątek, a właściwie to kreska jest ładna bo jest oryginalna, co do jej realności to miałabym spore zastrzeżenia, normalny człowiek raczej nie jest tak długi ^^"

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-05-2005 - 14:05
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
No kochani... Seimaden #2 juĹź na rynku >X3
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 24-05-2005 - 14:53
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

drogi... (westchnienie) po tym tomie doszłam do wniosku, że z nich wszystkich najfajniejszy jest Tetius i chyba najporządniejszy w pewnym sensie... zwiększyła się ilość osób chcących zabić Hildę, jakoś mi to nie przeszkadza. skoro jest ona reinkarnacją narzeczonej Lauresa jakoś wzrosła moja do niego sympatia i nie potrafię się zmusić, żeby współczuć i kibicować Rodowi, ale jak znam życie Laures a Hilda będzie z Rodem.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
skobeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-07-2005 - 21:12
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 26-06-2005

Skąd: twierdza Breslau/Skarland

Status: Offline
Biedactwa, przeczytałem oba tomiki i co moje biedne oczka zobaczyły to współczuć siostrzyczce zacząłem zasklepienia.
Ale do rzeczy. Kreska do d.... postacie jakieś takie dziwne.
Fabuła tez dość miałka jakby autor nie mógł się zdecydować, co chce robić, Wielki władca demonów, któremu w głupi sposób trzeba o wszystkim przypominać, następna, Hilda co chwila wzywająca pomocy tylko po to by po kolejnym uratowaniu udawać, jaka to jest samodzielna i jak potrafi sobie ze wszystkim poradzić.
Jedyna jak dotąd względnie wiarygodna postać to ten facio w stroju księdza, Asbar chyba. Ogólnie rzecz mówiąc manga mi się nie podobała.
Pierwszy to był do niczego, drugi o wiele lepszy, choć tez słaby, może się poprawi wraz z rozwojem serii.
PoĹźyjemy zobaczymy.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KiichigoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-07-2005 - 16:38
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 19-04-2005



Status: Offline
I co? Kupiles choc ci sie nie podobalo, czy przeczytales w Empiku?
Jestem baardzo ciekawa. I napisz jakie mangi lubisz, bo z twojego posta wynika, ze musza byc idealne.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-08-2005 - 21:56
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
Wie ktoś co się dzieje w tomie 3???????? nyu bo ja nie mam kasy żeby kupić a jestem ciekawa czy... w ogóóóóóóle warto
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 08-08-2005 - 22:20
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

chyba nie warto, bo mnie się podoba a my mamy całkowicie odmienne gusta ^^" zdecydowanie lubię Tetiusa, który ma nowego wielbiciela. w sumie w tomiku niewiele się dzieje, więc jeśli nie jesteś fanką kreski, może wydaj kasę na coś innego.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KiichigoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-08-2005 - 12:29
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 19-04-2005



Status: Offline
Khem? Nic sie nie dzieje? Przeciez Hilda zostaje porwana, Laures ( niby) uwieziony, `Zardi zdaje sie czuc cos powaznego do Tetiusa, a Maruka probuje pozbawic Roda wlasnej woli. Chyba jednak akcja sie rozkreca, co nie? Ja mange znam do konca ( MY PRECIOUSSS....) i wiem, ze to dopiero wstep. Z tomiku na tomik coraz lepiej:)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-08-2005 - 11:44
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
ok byłam w empiku przeczytałam jakieś 30 stron i chyba posłucham Niki ^^' trzeba będzie wystawić te pierwsze dwa tomy na allegro i sprzedać, a za kase kupić Heata XD
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-08-2005 - 11:45
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
A ja dopiero co przeczytałam dwójeczkę. Tom trzeci przejrzałam jedynie w Empiku. Mam straszne mangowe opóźnienia. Wink
Mnie Seimaden bardzo wciągnął. Kreska mi się podoba, choć pani Higuri ma problemy z rysowaniem dzieci (wielka głowa i mały tułów Confused ). Kibicuję Rodowi, szkoda, że tak rzadko się pojawia. Mr. Green Pełno tu intryg i wątków miłosno-uczuciowych oraz nie brakuje też łubudu i odrobiny humoru, czyli seria ma wszystko, co lubię... Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-08-2005 - 12:01
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Dida napisał/a:
Kreska mi się podoba, choć pani Higuri ma problemy z rysowaniem dzieci (wielka głowa i mały tułów Confused ).


Mam to samo spostrzeĹźenie Wink

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-12-2005 - 21:20
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Ten problem na razie cały czas występuje. Ciekawe, czy w kolejnych tomach dzieci będą kiedyś wyglądać normalnie. Razz
W końcu przeczytałam część trzecią i czwartą. Nie mogę się doczekać kolejnych, żeby się dowiedzieć, co będzie dalej i planowanego na grudzień wydania 'Azel Seimadena' (może będzie w nim o tym jak to Laures wybił plemię Azelów). Smile Fajne są te dodatki specjalne na końcu tomików. Laures odlatujący na tych swoich skrzydełkach. Laughing

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 03-12-2005 - 22:25
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

a tam Laures, ja tam mam jednak słabość do blondynków i stwierdziłam, że jednak Teti ładniejszy Twisted Evil

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Miiru_MiyukiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-01-2006 - 20:57
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 20-12-2005



Status: Offline
Ja tam zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Teti rządzi i tyle!Very Happy Nie za słodki, a jednocześnie pełen wdzięku.
Co do kreski, to oprócz tych nieszczęsnych dzieci (z wodogłowiem), to strasznie razi mnie jeszcze ta straaasznie cieńka talia(z resztą reszta ciała też; ale mi się napisało..). Rany, tożto przecież sami anorektycy i anorektyczki. Ja rozumiem: styl, gracja czy co to tam miało na celu, ale tacy chudzi bohaterowie biją mnie po oczach. A poza tym stwierdziłam, że faceci w Seimadenie są ładniejsi od tej całej Hildy i tyle. A żeby nie było, że wszystko mi się nie podoba, to napiszę, że włosy mi przypadły do gusty. Ładnie rozwiane i tyle.
Po przeczytaniu Azel Seimaden stwierdzam, że już głupiej chyba nie mogło wyjść z tym poznaniem Roda i Hildy. Ze wcześniejszych tomików wnioskowałam, że oni znali się od dziecka czy coś takiego albo w ogóle tam znajomość była nieco dłuższa. A tu taki wałek. To już dla mnie Laures ma większe prawa o pretensje do Hildy. On ją przynajmniej znał dłużej niż kilka dni. Ech, ja tam wiem, ta cała "miłość od pierwszego wejrzenia" ble, ble, ble, ble. Tylko nie wiem czy można mówić o jakiejkolwiek miłości, jeżeli widziało się tą osobę ze trzy razy, ledwo zna się jej imię i w ogóle. Moim zdaniem autorka lekko przegięła.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits