Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-05-2004 - 14:57
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Wiem o tym, chciałem byc sarkastyczny,
bo faktycznie czepiają się nas o niewiadomo co...
jeszcze troche to zaczną sie czepiać że wogóle kupujemy ich czasopismo...

A przy okazji... wczoraj wchodząc na forum koło 1.30, zauwazyłem że w linijce OSTATNIO ZAREJESTROWAŁ SIĘ był niejaki: MR.Jedi ...
i to on napisał jakis post w tym temacie, ale rano nie było po tym śladu... Confused
Dziwna sprawa...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-05-2004 - 15:20
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
IggI napisał/a:

A przy okazji... wczoraj wchodząc na forum koło 1.30, zauwazyłem że w linijce OSTATNIO ZAREJESTROWAŁ SIĘ był niejaki: MR.Jedi ...
i to on napisał jakis post w tym temacie, ale rano nie było po tym śladu... Confused
Dziwna sprawa...

Tak, to prawda. To ja usunąłem "tego ktosia". Nie był to Mr.Jedi. Post też został usunięty.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-05-2004 - 15:47
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
kolega TT Smile ??
Taki wysoki wysoki lot grozi śmiertelnym upadkiem

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-05-2004 - 16:53
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Jak spadać to z wysokiego konia,
inteligencji temu TT mozna odmówić
ale ambicji nie... Razz
Naturalnie to w zaden sposĂłb nie zmienia mojej pogardy dla niego... Smile

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Coach
Temat postu:   PostWysłany: 10-05-2004 - 16:11
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 09-04-2004

Skąd: WWFF

IggI napisał/a:
Oj, czuję że zaraz znowu dostanie się nam za bycie "prokawajcowym" i "antymangamixowym" forum...


Antymangazynowym. Mangamix to nieco inny periodyk, chociaż też rynek rzuca mu kłody pod nogi (wiecie, że nr 18 jest ostatnim?).

Raul - niestety, trzeba czekać, jak zawsze z resztą przy korespondencji z redakcją. Ta "chwilka" na obrażenie też nie była taka krótka, po prostu nika wrzuciła go "szybko" (btw. afaik nie pisała w imieniu grupy, tylko prywatnie). Ja za Jediego wypowiedzieć się nie mogę, bo nie mam pojęcia dlaczego uważa, że trzymasz stronę kawaii (poza oczywiście koneksjami klasy prywatno-towarzyskiej, ale to nie temat na forum).

P.S.
Tamten MR.Jedi był fałszywy.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-05-2004 - 17:22
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Coach napisał/a:
Raul - niestety, trzeba czekać, jak zawsze z resztą przy korespondencji z redakcją. Ta "chwilka" na obrażenie też nie była taka krótka, po prostu nika wrzuciła go "szybko" (btw. afaik nie pisała w imieniu grupy, tylko prywatnie).

Jak w swoim imieniu skoro bylo podpisane tyle osob?

Coach napisał/a:
Ja za Jediego wypowiedzieć się nie mogę, bo nie mam pojęcia dlaczego uważa, że trzymasz stronę kawaii (poza oczywiście koneksjami klasy prywatno-towarzyskiej, ale to nie temat na forum).

No sorki, ja mam koneksje prywatno-towarzyskie a jakos Jedi z Michiem wspolpracowal przez 4 czy 5 lat. Więc niech zacznie siebie też o wszystko podejrzewać Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-05-2004 - 18:35
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Raul napisał/a:
Jak w swoim imieniu skoro bylo podpisane tyle osob?

Właśnie. Skoro nie widzisz na forum to może chcesz listę, albo lepiej okulary? #evil


Coach napisał/a:
Antymangazynowym. Mangamix to nieco inny periodyk, chociaż też rynek rzuca mu kłody pod nogi (wiecie, że nr 18 jest ostatnim?)

Wiemy, przykro nam. Wiem tez że się pomyliłem w nazwie.
A co do tego "żucania" to komu nie żuca? To sie nazywa KAPITALIZM, trzeba walczyć o klienta, bo pójdzie i kupi "Kawajca-Bakajca", albo "Guns and Ammo" i przyjdzie powystrzelać redakcję.
#evil

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Coach
Temat postu:   PostWysłany: 10-05-2004 - 20:04
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 09-04-2004

Skąd: WWFF

>Jak w swoim imieniu skoro bylo podpisane tyle osob?

Z tego, co pisałem z jedim, "(...) moja odpowiedz napisana pewnej fance(...)", co dostał, to nie wiem.

>No sorki, ja mam koneksje prywatno-towarzyskie a jakos Jedi z Michiem >wspolpracowal przez 4 czy 5 lat. Więc niech zacznie siebie też o >wszystko podejrzewać
Dobra raul, bez udawania, oboje wiemy, że jesteśmy związani z konkurencyjnymi redakcjami, inaczej nie musiał byś na mnie uważać, gaworząc o dajmy na to okładkach :P
Za to, że robisz tu moderowanej nagonki, to chwała ci, ale nie dziw się, że to forum jest klasyfikowane jako "teren konkurencji". Żeby wiedzieć, że "przynależność terytorialna" nijak się ma do zdania samych jego uczestników, to trzeba nieco po forach pisać, a nie każdy ma na to czas.


I na konie odpowiedĹş z redakcji, tym razem juĹź nie do anonimowej fanki, ale oficjalka.

"
Oczywiscie ze ta wypowiedz nie tyczyla sie wszystkich forumowiczow a
jedynie nielicznych jednostek i przykro nam ze tak zostala
odczytana/znadinterpretowana. Bynajmniej nie taki byl nasz cel. Wszystkich niewinnych a urazonych tym nieporozumieniem serdecznie przepraszamy. Postaramy sie w przyszlosci wyrazniej formuowac swoje opinie.

Redakcja MANGAzynu
"

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-05-2004 - 21:25
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Cytat:
"
Oczywiscie ze ta wypowiedz nie tyczyla sie wszystkich forumowiczow a
jedynie nielicznych jednostek i przykro nam ze tak zostala
odczytana/znadinterpretowana. Bynajmniej nie taki byl nasz cel. Wszystkich niewinnych a urazonych tym nieporozumieniem serdecznie przepraszamy. Postaramy sie w przyszlosci wyrazniej formuowac swoje opinie.

Redakcja MANGAzynu
"


Acha... czyli nie jestesmy już "anonimową fanką" a "nielicznymi jednostkami"... czuję się przeproszony tak że zaraz pęknę.

Czuję, że wasze koszta wzrosna o minimum jedną kopię wydaną a niekupioną bo tak "anonimowa fanka" jak również i "nieliczne jednostki" nie lubią byc traktowani jak ludzie nieistniejący.

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-05-2004 - 22:16
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Coach napisał/a:
Dobra raul, bez udawania, oboje wiemy, że jesteśmy związani z konkurencyjnymi redakcjami, inaczej nie musiał byś na mnie uważać, gaworząc o dajmy na to okładkach Razz

Uważać? Wyrażam swoją opinię. Moje zdanie jest jakie jest (w tym temacie).

Coach napisał/a:

Za to, że robisz tu moderowanej nagonki, to chwała ci, ale nie dziw się, że to forum jest klasyfikowane jako "teren konkurencji".

Przez kogo?
I chyba za to ze nie robie ....
Przyznaję się bez bicia - pomagałem i pomagam Michiowi gdyż jest moim przyjacielem. Co nie znaczy, że jestem czyimś wrogiem. Myślę, że dla wspólnego dobra, dobrze by było miec wybor czyli dwie gazety.

Coach napisał/a:
Żeby wiedzieć, że "przynależność terytorialna" nijak się ma do zdania samych jego uczestników, to trzeba nieco po forach pisać, a nie każdy ma na to czas.

Jak czegoś nie wiesz, to sie nie odzywasz, prawda? Czemu Ty nie robisz sobie wrogów a Twój szef chyba kipi chęcią?

Coach napisał/a:

"Oczywiscie ze ta wypowiedz nie tyczyla sie wszystkich forumowiczow a
jedynie nielicznych jednostek i przykro nam ze tak zostala
odczytana/znadinterpretowana. Bynajmniej nie taki byl nasz cel. Wszystkich niewinnych a urazonych tym nieporozumieniem serdecznie przepraszamy. Postaramy sie w przyszlosci wyrazniej formuowac swoje opinie.
Redakcja MANGAzynu
"

..znadinterpretowana.. -> "Dyskusje na forum Kasumi natomiast nie sa dla nas miarodajne, gdyz ludzie z tego wydawnictwa trzymaja strone nowego Kawaii i zawsze beda inicjowac na swoim forum tematy antyMangazynowe."
Co tu jest do znadinterpretowania?

Coach, mógłbyś zapytać które "nieliczne jednostki" maja się czuć winne?

Naprawdę sądziłem, że to będą przeprosiny. Głównie dla tych osób które w dobrej wierze podpisały się pod mailem.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
michioOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-05-2004 - 00:34
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 13-04-2002



Status: Offline
Raul napisał/a:
Coach napisał/a:
Dobra raul, bez udawania, oboje wiemy, że jesteśmy związani z konkurencyjnymi redakcjami, inaczej nie musiał byś na mnie uważać, gaworząc o dajmy na to okładkach Razz

Uważać? Wyrażam swoją opinię. Moje zdanie jest jakie jest (w tym temacie).


Oczywiście gaworzyć sobie możecie do woli, bo wglądu w sprawy mojej redakcji nie ma żaden z was Very Happy

Pozwolę sobie złożyć oświadczenie:
Raul nie jest agentem Kawaii, nie jest ajentem Kawaii, wódki ze mną nie pił, owszem, przyjaźnimy się, ale nie na tyle, żebym mu co miesiąc wystawiał fakturę za obsmarowywanie Mangazynu na łamach jego strony. Kto myśli inaczej, powinien przystopować, przejść się po Rynku, zjeść chleb ze smalcem w Spiżu, zrobić sobie zdjęcie z Alfem itp. formy wrocławskiego relaksu. Złość piękności szkodzi, nie będziemy wiecznie młodzi.

Labu en pisu ( w rozsądnych granicach).

_________________
g.r.m.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
michioOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-05-2004 - 03:32
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 13-04-2002



Status: Offline
Coach napisał/a:
chociaż też rynek rzuca mu kłody pod nogi .


Och, cudowne zdanie. Nic, tylko a to rynek kłody rzuca, a to źli dystrybutorzy kłody rzucają i duszą w zarodku, a to spisek kasumowców, a to Unia Europejska, a to kosmici. Łza w oku się kręci jak człowiek pomyśli o tym okrutnym świecie.
BTW, skoro jesteśmy w temacie [Pozostałe firmy/sklepy], zauważyliście, że praktycznie cały asortyment Jurtasasa (nigdy nie zapamiętam tej nazwy) teleportował się do sklepu Mangazynu, przy okazji, hmmm, zyskując na wartości (dodanej)?

_________________
g.r.m.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-05-2004 - 09:26
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
michio napisał/a:

Och, cudowne zdanie. Nic, tylko a to rynek kłody rzuca, a to źli dystrybutorzy kłody rzucają i duszą w zarodku, a to spisek kasumowców, a to Unia Europejska, a to kosmici. Łza w oku się kręci jak człowiek pomyśli o tym okrutnym świecie.


Jeszcze trochę a szanowny Mangazyn dojdzie do wniosku że to czytelnicy rzucaja mu kłody pod nogi kupując pismo.
#evil

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu


Ostatnio zmieniony przez IggI dnia 11-05-2004 - 09:59, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 11-05-2004 - 09:46
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

lista nazwisk trochę miała, więc ciężko jej było nie zauważyć... tak więc nie może być mowy o pewnej fance #evil po to zbierałam głosy ludzi, żeby list był bardziej wiarygodny, więc wysyłanie go tylko w moim imieniu byłoby absurdem. a odpowiedź dałam tu natychmiast po jej otrzymaniu, bo dotyczyła wszystkich i tych, którzy się podpisali i innych, którzy brali udział w dyskusji - co miałam z nią zrobić? ocenzurować? trzeba brać odpowiedzialność za to, co się pisze. ciężko było zdanie, które przytoczył już Raul żle odczytać czy nadinterpretować... pretensje można mieć tylko do siebie, że zamiast rzeczowych argumentów zaczęło się wyciągać jakieś urazy i wymyślać sobie wrogów. już bardziej rzeczowy dialog był prowadzony tu na forum. poza tym chciałabym wreszcie usłyszeć chociaż kilka słów na obronę tego, co stało się z Mangazynem Ekstra.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-05-2004 - 15:10
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Prawda w oczy kole, tylko czemu tak jest ?
skoro wiedzą dobrze, że na każdym forum ludzie wypowiadają własne poglądy i nie ma mocnych, aby wszyscy się w 100% zgadzali. Czuję się urażona i jush!
Tylko jest mi przykro, że osoba odpisująca na nasz list, tak nas okresliła i zaszludkowała.

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits