Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
VegOffline
Temat postu: Legend of Lemnear (zepsuty wÄ…tek - nie używać)  PostWys³any: 03-04-2004 - 14:50
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 25-01-2003



Status: Offline
Jestem bardzo ciekawa, czy kupil ktos oprocz mnie :) Moim zdabniem, najlepsza wydana u nas dotac pozycja w ktore mczl palce Urushihara - nawet ma toto jakas fabule (od razu widac, ze nie Satoshi to pisal :P) w przeciewienstwie do Chirality i Plactic Little. Zdecydowanie wole takie klimaty od jakichs przyzlosciowych statkow, itp. Co fantasy, to fatasy :) Ogolnie bardzo przyjemnie sie czyta, wydanie jest sweitne - tak grubego zarwono tomiku jak i papieru, jeszcze u nas nie bylo :) Co prawda co jakis czas wydawalo mi sie ze kartki sie skleily, bo to w koncu prawie blok techniczny ;) Szkoda tylko, ze dali box (nie uzywam takowych, teraz wrzucilam do niego naklejki - napawde za kazdym kolejnym boxem ciezko sie zastanawiam, co ja mam z nim zrbic :P) a nie pocztwoki, czy kalendarzyk (kalendarzyki dali, owszem, nawt 2 - z Miyu i Slayersami, te same co w promocji Just 30, tylko nie caly komplet - w promocji dawali po 4). I zastanawia mnie skad ten znaczek od 18? to jest raczej imho od 15, nie znalazlam tam NIC od 18...

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWys³any: 01-08-2007 - 23:14
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 16-02-2004



Status: Offline
Test, test. Próba mikrofonu. Raz, dwa, raz dwa.

Z powodu awarii topiku ciÄ…g dalszy przeniesiony do nowego wÄ…tku.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits