Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
CronoOffline
Temat postu: Jak zorganizować konwent?  PostWys³any: 22-03-2004 - 14:51
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 19-03-2004

Sk±d: Sosnowiec kindom

Status: Offline
Wiec tak chcialbym zorganizaowac konwet ale niewiem ja sie za to zabrac szukam ludzi ,ktorzy pomogli by mi taki konwecik zrobic
kazda pomoc sie przyda Smile

_________________
Lavos apocaliypse.........only humans heart can stop it...........
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWys³any: 22-03-2004 - 15:10
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 08-06-2003



hmmm... najtrudniej jest znaleść miejsce, najlepiej szkołę. jeżeli konwent nie jest charytatywny [dużo takich jest, ne?Wink], to takowa pewnie będzie chciała $$$. ale jak już macie miejsce [i ochronę do miejsca], to reszta idzie już jak po maśle, Wink...

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AlquaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 22-03-2004 - 20:49
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 29-08-2003

Sk±d: Kraków

Status: Offline
Cóż szczerze móić to uważam że pomysł kolejnego konu jest lekko chybiony.. zwlaszcza biorąc pod uwagę, że na śląsku jest już dużo konwentów. Nie chcę tu nikomu podcinać skrzydeł,a le denerwuje mnie, ze teraz każdy fan mangi chce mieć konwnent... to trochę bez sensu,a le to tylko moja dziwna opinią. osobiście zdecydowani polecałbym przyłączenie sie do organizacji czegoś większego. NAprawdę na ślasku jest zagłebie wspaniałych orgów i powstaje tu wiele perełek Smile

_________________
Elen sila lumen omentielvo!
Zapraszamy na DOJIcon7!
11 - 12 sierpnia 2007
www.dojicon.pl
Blog: www.alqua-londe.blog.pl
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaionOffline
Temat postu:   PostWys³any: 24-03-2004 - 15:43
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 16-04-2003



Status: Offline
Alqua napisa³/a:
Cóż szczerze móić to uważam że pomysł kolejnego konu jest lekko chybiony.. zwlaszcza biorąc pod uwagę, że na śląsku jest już dużo konwentów. Nie chcę tu nikomu podcinać skrzydeł,a le denerwuje mnie, ze teraz każdy fan mangi chce mieć konwnent... to trochę bez sensu,a le to tylko moja dziwna opinią. osobiście zdecydowani polecałbym przyłączenie sie do organizacji czegoś większego. NAprawdę na ślasku jest zagłebie wspaniałych orgów i powstaje tu wiele perełek Smile




Właśnie Mialem możliwość z twą osobą prowadzić rozmowę na ten temat na "MAGNIFIcon2" jak ? po co? co trzeba zrobić ? i czy jest sens?. Też tak uważam szanujmy to co jest i starajmy się być, uczestniczyć i cieszyć się na każdym konwencie na ktorym jesteśmy. A co do nowych konwentów dobrze zorganizowa grupa ktura jest pewna co robi. Bo konwenty typu "*******"( ci co byli w Kielcach wiedzą o co chodzi) to jest właśnie myślenie a ja sobie zorganizuje konwent . Twisted Evil
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
WilkukazeOffline
Temat postu:   PostWys³any: 24-03-2004 - 16:30
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 11-02-2004



Status: Offline
Alqua napisa³/a:
Cóż szczerze móić to uważam że pomysł kolejnego konu jest lekko chybiony.. zwlaszcza biorąc pod uwagę, że na śląsku jest już dużo konwentów. Nie chcę tu nikomu podcinać skrzydeł,a le denerwuje mnie, ze teraz każdy fan mangi chce mieć konwnent... to trochę bez sensu,a le to tylko moja dziwna opinią. osobiście zdecydowani polecałbym przyłączenie sie do organizacji czegoś większego. NAprawdę na ślasku jest zagłebie wspaniałych orgów i powstaje tu wiele perełek Smile

Alqua mój drogi kolego - powiem ci jak się rozpoczęło Kamikaze TEam. O to przyszedł do nas jeden z naszych znajomych Igoy i mówi byłem w domu kultury, bo tak sobie myślałem, czy by nie zrobić konwentu i wiecie co pozwolili nam zrobić konwent. Co wy na to? No i tak powstało Kamikaze, a teraz za tydzień w sobotę jest już druga edycja. My się nie przyłączyliśmy do nikogo. My stworzyliśmy się sami

_________________
You can not touch my Dreams, you can not take them away, because you can not touch what is invincible
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AlquaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 24-03-2004 - 20:55
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 29-08-2003

Sk±d: Kraków

Status: Offline
Hmm Wilku ja nie mówię, ze nie da się zrobić konwnetu od zera. DOJIcony też zaczynały kiedyś i chociaż nie uzyskały jakiejś rażacej sąłwy to teraz zbliża się 4 edycja Wink. Jednak ostatnimi czasy jest konó za dużo - był okres w styczniu że co tydzień coś było. Sądzę, ze jedne kon na miesiąc to wsytarczająco dużo, ale jest ich więcej i przez to często dobre kony nie skupiają odpowiedniej liczby ludzi... Zresztą ostatnio widać łączenie się konwntów chociażby H2N2. To jest dobre bo lepiej miec jeden konwnent swietny niż dwa w miare dobre Smile

_________________
Elen sila lumen omentielvo!
Zapraszamy na DOJIcon7!
11 - 12 sierpnia 2007
www.dojicon.pl
Blog: www.alqua-londe.blog.pl
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
WilkukazeOffline
Temat postu:   PostWys³any: 24-03-2004 - 21:34
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 11-02-2004



Status: Offline
Ale my zrobiliśmy konwent od Zera. Ja bym ci powiedział pewien fakt, ale to jest tajemnica Kamikaze Team. I nie mam zamiaru o tym mówić, ale zrobiliśmy konwent od zera. Ty nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie my mieliśmy paranoje z naszym konwentem, ale dobrze wypadł i się bardzo z tego cieszymy. K2 też ma sie udać, ale uwierz mi, że trudno jest zrobić darmowy konwent. Trudno i to jeszcze od zera, jak to określiłeś... a jednak nam się udało:]

_________________
You can not touch my Dreams, you can not take them away, because you can not touch what is invincible
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWys³any: 24-03-2004 - 22:25
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

przecież każdy konwent zaczyna od zera, ale to nie o to chodzi.
chodzi o to, że konwentów jest ostatnimi czasy za dużo, co jest niedobre, bo będzie brać w nich udział coraz mniej osób - kogo stać, żeby co tydzień jeździć na kon? kolejny kon w Rybniku, by nie wypalił, prawda? ja się z tym zgadzam - mniej konów, ale za dłuższych, z większą ilością atrakcji i darmowych!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWys³any: 25-03-2004 - 08:35
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Nika ma racjÄ™...
Tym bardziej że ilość rzadko przechodzi w jakość...
Smile
Niestety...

Nawet profesjonalistom zdazajÄ… sie ogromne wpadki...
Jak to widac na reportażu Hyper'a z Kawaii Manga Zone... Razz

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AlquaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 27-03-2004 - 23:17
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 29-08-2003

Sk±d: Kraków

Status: Offline
Wilku wiem jak sie robi coś od zera... Niejedno w życiu robiłem... za niejsdnym jeździłem i wiem jak jest jeśli z powodu czyjejś nieodpowiedzialnosci musisz sobie radzić. Zdarzało mi się, że rozmwiałem, załatwiałem 2 miesiące wcześniej,a potem na tydzień przed się okazało, ze ktoś sobie wyjechał i nic nie powiedział i radź sobie sam. Tak jak pisze reszta - jest za dużo konów i dlatego cieszę się, że teraz niektóre się łączą ponieważ dzięki temu mogą się ulepszyć.
I wiem że darmowy jest dużo trudniejszy od płatnego Smile

_________________
Elen sila lumen omentielvo!
Zapraszamy na DOJIcon7!
11 - 12 sierpnia 2007
www.dojicon.pl
Blog: www.alqua-londe.blog.pl
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
WilkukazeOffline
Temat postu:   PostWys³any: 01-04-2004 - 19:26
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 11-02-2004



Status: Offline
Alqua rozumiem, że w nas wierzysz. Nie zawiedziecie się wszyscy...

_________________
You can not touch my Dreams, you can not take them away, because you can not touch what is invincible
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AlquaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 01-04-2004 - 21:06
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 29-08-2003

Sk±d: Kraków

Status: Offline
Oczywiście że wierzę jakżebym mógł inazcej... Smile

_________________
Elen sila lumen omentielvo!
Zapraszamy na DOJIcon7!
11 - 12 sierpnia 2007
www.dojicon.pl
Blog: www.alqua-londe.blog.pl
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Coach
Temat postu:   PostWys³any: 09-04-2004 - 13:26
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 09-04-2004

Sk±d: WWFF

Z organizacją konwentu w sosnowcu możesz mieć nieco problemów.

1. Nasycenie Śląska - konów jest tu dostatek, i tworzy się raczej tendencja, do robienia konów łączonych niż "każdy sobie".
Z najbliższych ekip:
Yakuza - będzin
Genom - Katowice i okolice
Nanashi no Kai - Bytom

2. Brak obiektu. Przyznam się, że nie latałem po sosnowcu szukając MDKów i szkół, które byłyby stosunkowo tanie. Powód - Sosnowiec to już zadupie. Nie jest ważnym węzłem kolejowym, dojazd do centrum z Katowic to 20 minut, a dojazd gdzieś dalej to kolejna przesiadka.
Do tego system komunikacji w sosnowcu jest nieco niejasny.

3. Konkurencja - bądź co bądź cała banda weteranów ;P

4. Brak ekipy - większość doświadczonego luda zajmuje się H2N2, i wątpię, by pchała się w kolejny kon. Pozatym zawsze jest niebezpieczeństwo, że doświadczona ekipa nie będzie pracować pod zielonym, i stracisz panowanie nad konwentem :P


P.S.
Wilku - nie zaczynaliście aż tak od zera. Lilu bądź co bądź to fandomowy weteran :P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
WilkukazeOffline
Temat postu:   PostWys³any: 15-04-2004 - 20:59
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 11-02-2004



Status: Offline
EEEEEEEEEEEEEE tam. Lilu moze i tak, ale co reszta z nas miała wspólneggo zorganizowaniem konów. NIC:] I kon jeszcze darmowy - dodatkowe duże utrudnienie

_________________
You can not touch my Dreams, you can not take them away, because you can not touch what is invincible
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Coach
Temat postu:   PostWys³any: 15-04-2004 - 21:34
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 09-04-2004

Sk±d: WWFF

Wilkukaze napisa³/a:
EEEEEEEEEEEEEE tam. Lilu moze i tak, ale co reszta z nas miała wspólneggo zorganizowaniem konów. NIC:] I kon jeszcze darmowy - dodatkowe duże utrudnienie


Właśnie. Lilu. Potężny org administracyjny i dobry dowódca.
Sądząc po tym, co diało się z K2 gdy jej nie było, to już przy pierwszej edycji zemściło by się na was, że nie mieliście nic wspólnego z organizatorką. Sorki wilku, jeśli uraziłem dumę szeregowych kamikaze, ale z mojej strony tak właśnie wygląda.
Więc nie mów, że każdy może sobie odrazu zrobić dobry konwent od zera. Wam się poszczęściło, bo mieliście w ekipie mobilną instytucję i kupę chętnych do pracy. W rzeczywistośći jedno z drugim rzadko się spotyka. Bardzo rzadko.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits