Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MagnusOffline
Temat postu: Fanzin 071  PostWysłany: 21-10-2002 - 21:21
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Hejka!

Zapraszam do zapoznania z wrocławskim fanzinem 071!

więcej info na stronie
www.fanzin071.cjb.net

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ODINN
Temat postu: Re: Fanzin 071  PostWysłany: 24-10-2002 - 18:29
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 11-02-2002



Magnus napisał/a:
Hejka!

Zapraszam do zapoznania z wrocławskim fanzinem 071!

więcej info na stronie
www.fanzin071.cjb.net


jakiegos webmajstra sobie najmijcie porzadnego... ;]~~

_________________
Bakemono ... ;]
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-10-2002 - 19:48
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
No cóż stronka stronką ale fanzin mamy o wiele lepszy. Jesteśmy w trakcie poszukiwań kogoś kto by sie zajoł stroną ale niestety nie ma takiej osoby która by miała czas bo chętni są.
Także może stronka nie jest naj ale w Manga mixie byliśmy wymienieni (nie to żebym się chwalił ale...)
Zainteresowani w każdym bądź razie znają adres a jak by ktoś był na BAKA Y2k2 który jest organizowany przez naszych znajomych to tam też będziemy...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 25-10-2002 - 09:30
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Hej Magnus! Stronka nie nadzwyczajna, ale podobal mi sie Twoj obrazek w galerii - tylko jeden tam masz czy to mnie tylko jeden sie otwieral? Czekalam i czekalam, ale nic.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-10-2002 - 21:07
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
W galerii jest tylko jeden mój ze względu na to że był on na okładce numeru 2 miałem jeszcze inne ale po tym jak poszły mi dane na dysku z powodu virusa niestety muszę od nowa skanować. A do galerii nie trafiły bo nie miał kto wstawić. na mojej stronce (link ponizej) są też moje rysunki ale przerobione na tapety... co do nich to wyszły średnio ale mi sie podobają Smile

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 26-10-2002 - 13:40
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

bylam - Twoja stronka duzo fajniejsza niz fanzinu. wlasnie poprosilam mojego chlopca, zeby mi sciagnal gre - na czym ona polega? mam nadzieje, ze to zaden hentaj, bo sie moje kochanie troche zdziwi... Twisted Evil
szkoda, ze tlumaczenia tylko dla czlonkow klubu Crying or Very sad wlasnie zastanawiam sie nad kupnem Love Hina tu w Niemczech - widzialam, ze jestes wielkin fanem, moglbys mnie jakos zachecic do tego zakupu?
co do twoich tapetek to moim zdaniem pierwsza najladniejsza, ale i tak najbardziej podobal mi sie ten obrazek z fanzinu, nie tylko dlatego, ze byl ladny, ale to bylo cos swiezego

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-10-2002 - 23:40
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Co do gierki to żaden hentai. Co do Love hina to polecam gdyż jest to moja ulubiona seria, jest to niestandardowa komedia romantyczna gdyż komedii w sumie jest więcej niż spraw miłosnych. W każdym badź razie warto kupić.

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-10-2002 - 23:58
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Co do tłumaczeń to w sumie nie koniecznie dla członków w sęsie przynależności do grupy tworzącej fanzin. Dostępne są dla osów które z nami współpracują. Jeżeli chcesz mieć dostęp do moich tłumaczeń to napisz dla nas jakiś artykuł a w zamian dostaniesz dostęp do mang Smile i oczywiście prześlę tobie twój numer fanzinu gdyż każdy kto napisze dla nas i jego artykuł zostanie umieszczony w którymś numerze dostaje go za darmo Smile w ramach podziękowań.

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 28-10-2002 - 11:26
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

podziekowan za moj artykul?!? chyba pogrozek na wypadek, gdybym probowala podrzucic Wam nastepny... Twisted Evil obawiam sie, ze niestety nie nadaje sie na dziennikarza, ale jestem ciekawa - masz jakis pomysl o czym moglabym napisac?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-10-2002 - 13:15
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Tematów do pisania jest wiele. W naszym zinie piszemy o wszysttkim co jest związane z japonią: mandze, anime, historii, grach, zamieszczamy też opowiadania. Pierszym był (przez 6 numerów) "Home live in Tokyo", a teraz zamieszczamy w częściach "Grobowiec świetlików", w naszym fanzinie porószane są różne polemiki na różne tematy np. oryginaność w anime, ekologia w anime, itp. no i oczywiście nie zabrakło też fanficów Smile
Także jeżeli chcesz coś napisać to proszę bardzo, tylko staramy się pisać o rzeczach które nie były opisywane na łamach czasopisma "KAWA**" (bez reklam;P) a jeśli chodzi o talent dziennikarski to powiem że ja też nie mam ale próbuje Smile... będziesz może na konwencie BAKA we Wrocku? Jak tak to będziesz miała szansę zobaczyć nasz fanzin. ZRESZTĄ WSZYSTKICH ZACIEKAWIONYCH ZAPRASZAM NA BAKĘ !!

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 28-10-2002 - 13:33
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

przeciez ja siedze na drugim koncu Niemiec w Konstancji!!! - moglabym cos napisac o tutejszym asortymencie mangowym albo jako politolog o kulturze pracy w Japonii

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-10-2002 - 16:24
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
No widzisz a mówiłaś że nie wiesz o czym pisać a tu już dwa tematy masz Razz To kiedy prześlesz artykuł Smile

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 30-10-2002 - 11:15
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

no i patrzcie panstwo nagle zrobilam sie z fana pisarzem! co ten Raulik tam kombinuje? wiesz, moze rzeczywiscie sprobuje, ale o pracy to w grudniu, bo materialy mam w domu a co do niemieckich mang to musze spedzic jakis wolny dzien w ksiegarni i zobaczyc czy cos mi z tego wyjdzie; czy moglabym to np. wyslac najpierw Tobie, zebys mi powiedzial co sadzisz, czy sie to w ogole nadaje i co powinnam poprawic? na jaki adres mam to wyslac?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-10-2002 - 13:25
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Co do artykułu to się nie spieszy jak będziesz miała czas to napiszesz. Jak będzie gotów to przesyłasz do mnie (magnuspw@interia.pl) i ze znajomymi szukamy wolnego miejsce w następnym numerze. Tylko jak prześlesz arta to jak wszyscy z grupy się zgodzą by go dać do konkretnego numeru będziesz mi musiała przesłać potem swój adres to prześlę tobie ten numer.

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 30-10-2002 - 15:23
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

mowiac "arta" masz na mysli rysunek?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits