Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
YakumoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-06-2004 - 21:18
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-02-2002



Status: Offline
dehira napisał/a:

mam pytanko: czy jest taka wokalistka hiro? albo moze to jakis zespoł z zenska wokalistka o tej nazwie?


http://www.avexnet.or.jp/hiro/

hiro to jedna z czlonkin Speed (RIP) , sniff, sniff Very Happy

Cytat:

Yakumo-san mam takie małe pytanko i prośbę ^^" masz może karaoke "Hawaiian Medley"? Bo nigdzie nie mogę znalezc ^^ a jesli masz to moglbys udostępnic?


hmm... nie za bardzo wiem o co chodzi, o ten album ? "Hawaii de Kiku Morning Musume" ? no ale to nie jest karaoke ... Question

_________________
Yakumo

'Revenge is a dish best served cold'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 05-06-2004 - 21:34
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

"hawaiian medley" to singielek chyba...
mnie jakoś nie kuszą musumy w takiej wersji ^^"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DeedlitOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-06-2004 - 22:07
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 08-05-2004

Skąd: Wawa

Status: Offline
Yakumo napisał/a:


hiro to jedna z czlonkin Speed (RIP) , sniff, sniff :D


Przecie SPEED jakis czas temu wydaB album studyjny i koncertĂłwke oraz istnieje nadal z tego co mi wiadomo O.o

A co do samej Hirki to lubie jej "eternal place" i 'your innocence" ale jak slysze "love you" to wymiekam @.@

_________________
..//- bounce bounce wiz me ! -\\..
Addicted to NewS !!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YakumoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-06-2004 - 23:16
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-02-2002



Status: Offline
hmm... z tego co ja wiem to reaktywacja nastapila tylko dla wsparcia akcji zbierania pieniedzy dla dzieci - 'Save The Children' , w ramach tego wziely takze udzial w tournee po kraju

_________________
Yakumo

'Revenge is a dish best served cold'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DeedlitOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-06-2004 - 23:23
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 08-05-2004

Skąd: Wawa

Status: Offline
Yakumo napisał/a:
hmm... z tego co ja wiem to reaktywacja nastapila tylko dla wsparcia akcji zbierania pieniedzy dla dzieci - 'Save The Children'


No tak koncertĂłwka po to byla ale album stodyjny ? Pewnie masz racje a ja jestem tylko jak zwykle nie doinformowana, sorx za zamieszanie ^^"

_________________
..//- bounce bounce wiz me ! -\\..
Addicted to NewS !!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YakumoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-06-2004 - 22:13
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-02-2002



Status: Offline
moje prywatne odkrycie poprzedniego roku i aktulanie #1

I WiSH , nowy singiel - Yakusoku no Hi

_________________
Yakumo

'Revenge is a dish best served cold'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YakumoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-06-2004 - 14:05
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-02-2002



Status: Offline
wlasnie wpadl mi w lapy nowy singlie HALCALI - Marching March, polecamy wszystkim lubiacym 'rymowanki' Smile dla mnie bomba

_________________
Yakumo

'Revenge is a dish best served cold'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DeedlitOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2004 - 14:51
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 08-05-2004

Skąd: Wawa

Status: Offline
Yakumo napisał/a:
wlasnie wpadl mi w lapy nowy singlie HALCALI - Marching March, polecamy wszystkim lubiacym 'rymowanki' :) dla mnie bomba


Zgadzam sie w zupelnosci :D Choc jesli o HALICALI to ja wole ich "tandem" - piosenka jak i klip sa poprostu boskie XD

_________________
..//- bounce bounce wiz me ! -\\..
Addicted to NewS !!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-07-2004 - 13:55
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
u mnie na playliscie wielki powrĂłt Phobii!!!
niby dobrych zespołów sie nie zapomina, ale jakze łatwo zostawić je na piedestale i zapomnieć że to zywa muzyka, która kopie tyłek i robi z mózgu grzanki!
Odkryłam wczoraj informacje o Kiga (geee, alez ja mam refleks XD), wydali nawet na pewno jakiś maxi singiel - ale nigdzie nie moge go znaleźć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TT_TT
No i nie wiem co z tym solowym projektem Kisui...
jedno jest pewne - muza jest super, mocna, intrygująca, wokal genialny i pomysły na muzyke też sa, a to dobrze wróży ;3
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 30-07-2004 - 16:45
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

nowiutki i śliczniutki 23-ci singielek 'morning musume.' - 'joshi kashimashi monogatari' *.* luuuuv

no i of course + dvd do singielka Wink wrażenia wizualne są równie wspaniałe jak słuchowe xD
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
harlock
Temat postu:   PostWysłany: 30-07-2004 - 18:28
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 03-06-2002



dehira napisał/a:

niby dobrych zespołów sie nie zapomina, ale jakze łatwo zostawić je na piedestale i zapomnieć że to zywa muzyka, która kopie tyłek i robi z mózgu grzanki!

ja o tych moich kultowych nigdy nie zapominam :>
dehira napisał/a:

Odkryłam wczoraj informacje o Kiga (geee, alez ja mam refleks XD), wydali nawet na pewno jakiś maxi singiel - ale nigdzie nie moge go znaleźć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TT_TT

ano, wydali jeden maxi singiel.

_________________
Frukto's JMusic Site => piszemy o japońskiej muzyce

rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei

welcome..addiction world. "slow dance with me?"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 30-07-2004 - 23:16
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

a teraz z głośników dobiega mnie dźwięk "game" ayumi hamasaki *.*
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-07-2004 - 15:59
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
juz znalazłam tego maxi singla.
jedyny komentarz jaki mi przychodzi do głowy to: "zdziwko sezonu" XD
przeciez ten maxi jest w wiekszej czesci rapowany!!!!
Pierwsza piosenka - "I won't break" jest super, elektroniki mnostwo, ale ma tez taki cięzki klimat, dobrze się tego słucha.
"Step up". "Chariska facker" i "mukau tokoro gachi ikusa" to czysciutki ....hip hop? nie znam sie na tym, ale myślałam, ze ktos głupio nazwał pliki jakiś innych wykonawców, naprawde XD No i czy to rapuje Kisui? taki delikatny głosik...mysle ze to nie on, jego sa te spiewane wstawki a rapuje ktoś inny. Jeszcze Charisma Facker najlepszy z tych kawałków. No i ostatni piąty track wraca do rocka, ale nie podoba mi sie ta piosenka :/
Cały ten maxi mimo ze taki krótki jest strasznie niespójny. Widac ze nie robiła go jedna osoba. Tego się słucha jak kompilacji, i to żle klimatycznie dobranej, bo nawet w kompilacjach wytwornie staraja sie dobierac podobnie klimatycznie kawałki.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
harlock
Temat postu:   PostWysłany: 31-07-2004 - 16:46
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 03-06-2002



dehira napisał/a:
juz znalazłam tego maxi singla.

;]

jak ja usłyszałem "I won't break" myślałem, że to będzie jakiś super mroczny industrialny projekt. przy następnych numerach wymiękłem. straszny bałagan. kupa różnych dźwięków zagranych bez pomysłu.

_________________
Frukto's JMusic Site => piszemy o japońskiej muzyce

rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei

welcome..addiction world. "slow dance with me?"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-08-2004 - 18:00
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Ale maxi "barabara" nie wyszedł źle, wiec moze kisui'emu nie odbiło całkiem. dalej utrzymuje ze w street step up kisui zrobił tylko 1-szy i połowe ostatniego tracku ;]
a tak mimochodem - podczas słuchania barabara zajeta byłam głownie rozwazaniem jak mozna nazwać zabieg wokalny ktory stosuje wokalista w np piosence "Kajou Na Messiah" ;3 To nie growl, nie ryczy, nie wyje, nie krzyczy, nie spiewa, nie przydusza tchawicy jak czasem kiyoharu, ale wydaje z siebie takie dzwieki, ze mozna sie zastanawiac czy po jednym kawałku jest jeszcze w stanie mowic...chocby szeptem
"Hitori Bocchi" wpada troche w l'arc~en~cielowate klimaty, takie to spokojne, balladowate, a wiec tam tez styl rĂłzny, ale bez kich.

ale chcialam napisac o mar'derayla i hebi ichigo film, bo dobiero co oblookałam PV'ke. Chyba maja tam jakąś nową mode na golenie kawałka głowy XD
Kawałek od poczatku mi się podobał, ale jak widze clipa to inaczej odbieram muzyke. ciekawy zespoł z tej mar'derayli ^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits