Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-04-2004 - 11:43
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
U mnie i przy trybie awarynjym tego gowna nie da sie usunac :P

Nawet przy trybie awarynjmy z mojego kompa sie nie da :P (siecka nasza mala domowa ukochana, pt docisnij kabel bo wypada z sieciowki :P ale dziala :P)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-05-2004 - 00:17
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Ech, a ja mam teraz tego wirusa, który powoduje ciągłe restartowanie się kompa. Confused Nie mam pojęcia skąd się wziął, tata się tym będzie zajmować Razz i insynuuje, że to przez wchodzenie na stony m&a.

PS: A tak w ogóle to jestem teraz w Łodzi. Very Happy

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-05-2004 - 14:39
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Pewnikiem Blaster...
Na stronie MałegoMiękkiego jest łatka, która go wywala...
gdybyś nie mogła tam wejśc, to mogę ci ją wysłać meilem.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
WaniliaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-05-2004 - 20:40
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 04-03-2004

Skąd: KrakĂłw ; Bielsko-Biała

Status: Offline
Słyszałam, że najlepiej nie podawać nigdzie swojego adresu e-mail w internecie, bo są programy, które skanują strony, pobierają adresy i potem wysyłają na ten adres spam, albo podszywając się wysyłają wirusy. #evil Zamiast @ można używać (at) i po kłopocie (podobno) Cool

_________________
I can resist anything but temptation
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-05-2004 - 20:55
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Dida napisał/a:
i insynuuje, Ĺźe to przez wchodzenie na stony m&a.

Rownie dobrze moze insynuowac ze to przez to ze deszcz pada.
Wirus (albo Blaster albo nowszy Sasser) sam wyszukuje sobie ofiary. Trzeba sobie uaktualniac Windows lub przesiasc sie na jakiegos GNU/Linuxa.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-05-2004 - 21:39
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Wanilia - niepodawanie swojego adresu to bardzo dobry pomysł, ale i tak nie chroni przed spamem i virami. Przykąłdem może być robal buszujący ostatnio na o2.pl - wbił im się na server i wysyła się, kożystając z tamtejszej bazy danych kont...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-05-2004 - 00:07
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
nikt jeszcze nie wymyślil w 100% dobrego antywira... codziennie wychodzi tego świństwa multum... osobiście ja używam Windy ze względu na rodziców którzy jak by zobaczyli nowy system to musiałbym spędzić dość dużo czasu na tłumaczenie co i jak więc zostałem przy mikrosofcie...

co do wirów dialerów itp rzeczy to stosuje takie coś jak Panda Antyvirus którzy jednak rozpoznaje więcej wirusów niż norton (do nortona sie zraziłem jakiś czas temu) Ad-w 6 też mam ale sprawdzam okazjonalnie no i włączony firewall w pandzie... do tego nie używam outlook'a ani IE przeżuciłem sie na Opere jeżeli chodzi o przeglądanie stron i poczty i jakoś sobie radze...

ale nie ma to jak mieć szczęście i stracić pliki nie przez viry/dialery czy robaki a głupi restart... włączyłem giere a miałem troche pamięć zajętą bo sie w tle różne rzeczy robiły... już mam grać a tu BUM i restart... niby wszystko było by OK gdyby wczasie tego restartu nie poszedł plik odpowiedzialny za DDO dzięki któremu mój stary komp wykrywał 80GB a nie 32GB no i w ten sposób poszło mie sie je.. znaczy straciłem jakieś 10 GB danych które musze ponownie zgrać z neta... całe szczęście że ostatnio robiłem reinstalke windy i tylko 10GB danych miałem na dysku a nie 30 w których było około 2GB takich nie do odzyskania (czytaj dokumentów)... i tylko nasuwa mi sie myśl I JAK TU NIE LUBIEĆ KOMPÓW

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-05-2004 - 14:08
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Ja mojego firewalla (norton) przełączyłem po dwóch dniach na pracę cichą bo co pięc minut mi piszczał że ktos mi netbusem po dysku próbował przejechać i on go powstrzymał...
Jak mały piesek. Mr. Green

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
WaniliaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-05-2004 - 19:05
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 04-03-2004

Skąd: KrakĂłw ; Bielsko-Biała

Status: Offline
Sinner napisał/a:
Wanilia - niepodawanie swojego adresu to bardzo dobry pomysł, ale i tak nie chroni przed spamem i virami.

Wiem o tym, ale zawsze warto o tym wiedzieć Wink Ja jak podałam adres na swojej stronie www, to od razu zaczęły mi przychodzić tony spamu, którego wcześniej nie dostawałam

_________________
I can resist anything but temptation
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-05-2004 - 15:57
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Ja mam drugie konto oprócz tego, do którego każdy może łatwo dotrzeć Razz i nie podałam go dotąd na żadnej stronie, a i tak od czasu do czasu jakiś spam się trafi. Confused
Co do wirusa, tata sformatował dysk, jak byłam w Łodzi i po problemie, ale że przy tym szlag trafił dane z gg i programu pocztowego to nic. Rolling Eyes

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-05-2004 - 21:42
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Żadne [at] [dot] i inne takie nic nie dają. Harvestery mają mechanizmy odgadujące takie banalne "zagadki". Można kombinować z wplateniem różnych słów w adres itp. ale to tylko półśrodki. Część (dość duża) odpowiedzialności za spam leży po stronie firm utrzymujących konta pocztowe. Większości po prostu sprawa spamu nie obchodzi. Filtry których używają (jeśli w ogóle używają) to jakaś kicha.
Mam przynajmniej 6 kont pocztowych (o tylu pamiętam, no jest jeszcze jedno na moim komputerze, ale tam nikt nic nie wysyła, bo i tak nie zawsze jest czynne) i po wysłaniu testowego spamu (GTUBE) na każde z nich tylko 2 zaliczyły go jako spam. Jedno to konto na polibudzie, którym sam musiałem się zająć i zainstalowałem tam SpamAssassina, bo ilość spamu przekraczała normę. Teraz po nakarmieniu SA 600 sztukami spamu i hamu ma 100% skuteczność (jak do tej pory). A drugie konto, które wyłapało spam, to konto płatne (trafiłem na dobrą ofertę i mam rok za 10PLN), oni też używają SA.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-05-2004 - 23:41
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
A ja tam polecam skrzykę na o2.pl - tamtejszy antyspam sprawuje się całkiem niexle i wychwytuje mi wszystko, poza tym wkurwiającym virem, ael jego to to ciężko byłoby wychwycić...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 19-05-2004 - 08:20
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Konto na home.pl jest nieaktualne (ale nie przez vira) Tu nie będę publikować swoich adresów, bo nie mam ochoty na codzienny prezęt w postaci kilku maili zavirusowanych, i masy spamu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu:   PostWysłany: 15-03-2005 - 14:13
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 08-08-2004

Skąd: 127.0.0.1

ehh panikujecie, od czego są antywiry i firewalle, zresztą w plikach .jpg nie ma wirusów. Może nika akceptuje wszystkie wyskakują okienka Twisted Evil co nika !? Albo brat załapał Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-03-2005 - 14:21
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Wiesz yaisu- nigy nic nie wiadomo, a jak wiadomo (?) Polak potrafi :]

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits