Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
Pink-SpiderOffline
Temat postu:   PostWys³any: 15-03-2005 - 14:28
Debiutant
Debiutant


Do³±czy³/a: 15-03-2005



Status: Offline
hmm.. co ja moge napisac.. to że jak to czytam to stwierdzam iż to jest bez sensu -_- sa ludzie co lubią Meeva i to co robi i sa ludzie którzy nie lubią.. Ja osobiście Oresamy nie oglądałam w całości (ani nawet w kawałku Razz) ale jednak wiem o czym jest i fabuła wydaje się być niezła.. no i do tego Meev w roli głównej Mr. Green

Miyavik daj sobie spokój Wink ja wiem ze kochasz Meeva Very Happy i Ty to wiesz.. i chyba już wszyscy wiedzą O_o więc oni z Tobą nie wygrają.. ani nie ma sensu żebyś się denerwowała (i potem mnie dusiła czy takie tam -__-)

Very Happy

_________________
Dan dan dan! I`m getting hungin` over&over, but i dont care, just wanna Drink. Give me alcohol!!!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Miyabi
Temat postu: Re: Ore - sama czyli kolejny film z udziaÅ‚em Jrockowców!  PostWys³any: 29-08-2005 - 18:40
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 29-08-2005

Sk±d: Tokyo

[/quote]
zapomnialas wspomniec o dwoch rzeczach odnosnie Miyaviego.
po pierwsze: ze jest slodki Razz
a po drugie: ze jego ostatni album "galyuu" jest koszmarnym gniotem, podczas sluchania ktorego mozna nabawic sie bolu glowy ;]

a muzycznie Miyavi jest juz tylko cieniem samego siebie z przed kilku lat Sad[/quote]

Z ta slodkoscia to bym sie klocil... kiedy mozna go uwazac za kawaii to mozna a kiedy za pojechanego czubka .... tez mial niezle akcje w Tokyo... Shocked Jedno wiem ze z wiezy Tokijskiej na banji to by on nie skoczyl Razz
Ale pomijajac...
Moje zdanie na temat jego muzyki terazniejszej jest takie:
mechaniczna siekanina i nic wiecej...... czy on wogole z takim glosem powinien sie pchac do mikrofonu? Ale nie powiem...... wysokie dzwieki niezle mu ida ^^
Przyznaje tez ze jest zaczepistym gitarzysta i to mu naprawde wychodzi slicznie ^_________^


ja tez bym tak chcial ale niestety siedze na basie T^T
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Miyabi
Temat postu:   PostWys³any: 29-08-2005 - 18:49
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 29-08-2005

Sk±d: Tokyo

harlock napisa³/a:
Yasu napisa³/a:
e tam splatasz.... gdyby naprawde tak bylo, to nie mialby tylu fanów (głównie wanek z tego co widzialam ^^").

te wszystkie śliniące się fangirls to takie stworzenia, że co by im nie powiedzieć to i tak do nich nie dotrze ;]
Yasu napisa³/a:

Jakby nie szaowal to nie bylby tym, kim jest. I nie byloby go w Kazdusienskim Shoxx'ie i Arenie -_-"

jest tam cała masa jego zdjęć. a Miyavi jest do oglądania a nie do słuchania. nic więc dziwnego.
Yasu napisa³/a:

"artysta" ?? a czemu tak napisane? uwazasz ze nim nie jest? =/

heh, to już prawie rok czasu odkąd napisałem poprzedniego posta w tym wątku :>
i przez ten czas zdania nie zmieniłem. pewnie, że jest "artystą". fałszuje i nagrywa kupę hałasu ;D



wreszcie ktos na tym forum rozumie mnie i uwaza jak ja ze miyavi robi wiele halasu a jego popularnosc to sa zdjecia i dziwne zachowanie (miewam dziwniejsze).....
bez urazy dla nikogo
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
madziaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 05-11-2005 - 21:18
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 29-08-2005

Sk±d: Kożuchów

Status: Offline
no tak. Miyavi spiewac nie potrafi, ale jest baaardzo slodki Very HappyVery Happy I sie wyreklamowac jakos potrafi =]
busssssssssiiii ;*;*;* da Meeva ;]
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Miyabi
Temat postu:   PostWys³any: 08-11-2005 - 21:53
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 29-08-2005

Sk±d: Tokyo

Ludzie jak czytam texy typu "Miyavi jest slodki" , "umiejetnie umie wykorzystac swoj talent/glos" to mnie na wymioty bierze. Skoro o Miyavim mozna powiedziec ze jest fotogeniczny i slodki to niech zostanie (foto-)modelem a niech nie pcha sie do ludzi z takim glosem bo mnie byloby wtyd sie pokazac wogole publicznie po ostatnich nagraniach. CO do wulgarnosci Mev'a jest to niesmaczne... Co racja to racja zahipnotyzowane nim i jego uroda a nie tworczascia bo oprocz giatry tam nic wiecej nie ma fanka mozna wmowic nawet to ze Mev sypia z Sugizo albo przelecial Ayumi hamasaki nie obrazajac Sugi i Ayu. Zastanowcie sie wreszcie czy Mev jest do ogladania czy do tworzenia muzyki?... Wszystkiego miec nie mozna i juz. A czy umie sie wypromowac? Na dluzsza mete to nie przrtrwa, ile mozna udawac psychopate? Znam nawet dziewczyny ktore zrobily sobie takie same tatuaze jak on, wlosy i kolczyki. To jest obled,za mniej niz 4 lata beda tego zalowac. Czyli uwazam ze Miyabi solo w wersji zwariowany Miyavi jest do niczego.

_________________

____风间雅 ____Web

www.miyabi.w.interia.pl
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Miyabi
Temat postu:   PostWys³any: 08-11-2005 - 22:01
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 29-08-2005

Sk±d: Tokyo

Hm, Miyavik napisala "Ostatnie piosenki i teledyski z "nowÄ…" fryzurka Meev'a sa naprawde fajne, i piosenki tez bardzo melodyjne"
Pytanie, Miyavik ty wiesz co to melodyjnosc? A odrozniasz mechaniczna siekanine i okrzyki/spiew ktory/e brzmia jak rzniecie twardej kupy w wc od prawdziwego rytmu i glosu? >< wiem ze okrutny przyklad ale z tym mi sie kojarzy wlasnie....

_________________

____风间雅 ____Web

www.miyabi.w.interia.pl
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
madziaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 09-11-2005 - 17:34
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 29-08-2005

Sk±d: Kożuchów

Status: Offline
[quote="Miyabi"]Ludzie jak czytam texy typu "Miyavi jest slodki" , "umiejetnie umie wykorzystac swoj talent/glos" to mnie na wymioty bierze.quote]

No tak. On talentu wokalnego nie ma, ale tym ze jest przystojny nadgania i potem nzadzie takich fanow co leca na jego koncert tylko po to by na niego popatrzec a on i tak ma ich wsyztskich gleboko w dupie Smile Ale przyznaj ze jest slodki Razz
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
madziaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 09-11-2005 - 17:40
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 29-08-2005

Sk±d: Kożuchów

Status: Offline
a tak poza tym, to kto ma ten filmik ? chetnie bym obejrzala =] moze byc po jp, napisy sciagne z netu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Miyabi
Temat postu:   PostWys³any: 09-11-2005 - 19:22
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 29-08-2005

Sk±d: Tokyo

Slodki to byl kiedys, teraz wyglada jak debil Confused

_________________

____风间雅 ____Web

www.miyabi.w.interia.pl
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
madziaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 10-11-2005 - 07:14
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 29-08-2005

Sk±d: Kożuchów

Status: Offline
nadal jest, ale glos jeszcze bardziej mu sie pogorszyl^^
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Miyabi
Temat postu:   PostWys³any: 10-11-2005 - 18:24
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 29-08-2005

Sk±d: Tokyo

madzia napisa³/a:
nadal jest, ale glos jeszcze bardziej mu sie pogorszyl^^

Mowiac tak obrazasz porzadnych ludzi

_________________

____风间雅 ____Web

www.miyabi.w.interia.pl
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
madziaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 10-11-2005 - 18:27
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 29-08-2005

Sk±d: Kożuchów

Status: Offline
kogo masz na mysli :>
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Papryczka
Temat postu:   PostWys³any: 26-11-2005 - 15:12
Debiutant
Debiutant


Do³±czy³/a: 26-11-2005

Sk±d: Kielce

Co do tego głosu to bym się nie zgodziła, oglądałam jego koncert nihon budokan z 2004 roku i powiem szczerze, że zaskoczył mnie, pozytywnie oczywiście, szczególnie nowym wykonaniem "Pop is dead", który nadal był, jest i będzie moim ulubionym kawałkiem Laughing Poza tym świetnie gra na gitarze Laughing
A jeśli ktoś uważa, że Miyavi jest wulgarny, to niech obejrzy sobie relację z White Day, Meev zachowuje się tam naprawdę spoko, jest naturalny i miły. A przypominany wcześniej(nie pamiętam, przez kogo) koncert z "Happy birthday to me" odbył się kilka lat temu:)
A w ogóle tematem miał być film Oresama... Rolling Eyes Uważam, że film jest tylko i wyłącznie dla fanów osoby Miyaviego, mogę się również nazywać jego wielką fanką, ale to nie znaczy, że nie potrafię być krytyczna w stosunku do osoby mojego idola Smile W każdym razie reżyser skupiał się tylko i wyłącznie na głównym aktorze, a drastycznie ograniczył rolę Hassei Takano, który moim zdaniem, jest niezłym aktorem. Bardzo podobał mi się wątek z młodym Meevem i te chwile, kiedy M. gra w piłkę nożną...
Jeśli chodzi o profesjonalizm, to o wiele bardziej podobał mi się "Moon Child", ale ponieważ uwielbiam Miyaviego, Oresama i tak pozostanie moim ulubionym filmem!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
madziaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 27-11-2005 - 18:21
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 29-08-2005

Sk±d: Kożuchów

Status: Offline
masz go moze na cd moze byc na dvd:>
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Papryczka
Temat postu:   PostWys³any: 28-11-2005 - 17:14
Debiutant
Debiutant


Do³±czy³/a: 26-11-2005

Sk±d: Kielce

Mam. A co?Smile
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits