Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
SasukeOffline
Temat postu: Ore - sama czyli kolejny film z udziaÅ‚em Jrockowców!  PostWys³any: 29-02-2004 - 19:58
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 27-12-2003

Sk±d: Konoha Village

Status: Offline
hehehe, taaak taaak dobrze przeczytaliście w temacie. Otóż w tym Malutkim filmiku gra tez malutki Jrockowiec, a mianowicie Miyavi^^.
Taaaaa, pasuje^^ taki miejscowy luzak.
Film wyszedł w 24 lutego, niestety jak wiadomo dopiero wersja językowa Japońska v_v poczekamy, będą i napisy =_=

Jedno co wiem to to że...................MUSZE TO MIEĆ!!!!!!!!!!!!!!!^^
Oto mały, no mały jak mały ale jest! Cover filmu


_________________
ぎゅっとしてみたり しゅんとしたり。。。
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWys³any: 29-02-2004 - 21:50
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 16-02-2004



Status: Offline
A o czym to właściwie jest??? Bo fabuła w filmach czasem mnie interesuje Wink

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SasukeOffline
Temat postu:   PostWys³any: 01-03-2004 - 13:14
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 27-12-2003

Sk±d: Konoha Village

Status: Offline
Dokładnie nie wiem, ale niedługo sie dowiem^^

_________________
ぎゅっとしてみたり しゅんとしたり。。。
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
harlock
Temat postu: Re: Ore - sama czyli kolejny film z udziaÅ‚em Jrockowców!  PostWys³any: 02-03-2004 - 17:32
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 03-06-2002



Sasuke napisa³/a:
hehehe, taaak taaak dobrze przeczytaliście w temacie. Otóż w tym Malutkim filmiku gra tez malutki Jrockowiec, a mianowicie Miyavi^^.
Taaaaa, pasuje^^ taki miejscowy luzak.

zapomnialas wspomniec o dwoch rzeczach odnosnie Miyaviego.
po pierwsze: ze jest slodki :P
a po drugie: ze jego ostatni album "galyuu" jest koszmarnym gniotem, podczas sluchania ktorego mozna nabawic sie bolu glowy ;]

a muzycznie Miyavi jest juz tylko cieniem samego siebie z przed kilku lat :(

_________________
Frukto's JMusic Site => piszemy o japońskiej muzyce

rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei

welcome..addiction world. "slow dance with me?"
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SasukeOffline
Temat postu:   PostWys³any: 02-03-2004 - 19:17
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 27-12-2003

Sk±d: Konoha Village

Status: Offline
NO tak, słodki to on może i jest. Ale niestety to temat dotyczący FILMU a nie jego MUZYKI. Przykro mi^^

Ja jego muzyke lubię, teledyski też.^^

a jeżeli sądzicie ze jego piosenki są nie do słuchania to może ma gorszy okres, może sie zakochał (hahaha), może mu ktoś umarł albo coś w tym stylu, wszystko jest możliwe^^ Very Happy

_________________
ぎゅっとしてみたり しゅんとしたり。。。
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Angel_YukariOffline
Temat postu: ^^  PostWys³any: 02-03-2004 - 20:07
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 01-02-2004

Sk±d: z Gorzowa ^^

Status: Offline
Cytat:
a jeżeli sądzicie ze jego piosenki są nie do słuchania to może ma gorszy okres, może sie zakochał (hahaha), może mu ktoś umarł albo coś w tym stylu, wszystko jest możliwe^^


To fakt ^^ wszystko sie może zdarzyć, w każdym razie ja też go lubię ^^
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWys³any: 08-03-2004 - 23:42
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 26-08-2002



Status: Offline
ym, wiem co pisałam wczesniej, ale Miyavi (PV) - Jibun Kakumei nie jest takie znów złe.......
dalej twierdze, ze spiewa bezdzwiecznie i dziwnie, ale cos w tym jest. byle nie za długo tego słuchac XD
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MeomiOffline
Temat postu:   PostWys³any: 20-04-2004 - 22:58
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 06-04-2004

Sk±d: warszawa

Status: Offline
Ore-sama Laughing ? tytuł chyba sam Miyak wymyślał XD

wiecie gdzie to można ściągnąć ;> ?

odnośnie Miyaka... kiedys mialam na niego straszna faze, ale potem mi na szczescie przeszlo ;p jest tylu ladniejszych i bardziej uzdolnionych jrock'erow *-*''''' a ulubiona piosenka to: 'Girls, be ambitious'.

harlock, Miyak ma klopoty z muza, dlatego nadrabia wizualnie ;p w koncu, ktora dziewczynka moze powedziec z czystym sumieniem, ze nie slini sie na jego widok ;p

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YasuOffline
Temat postu:   PostWys³any: 06-02-2005 - 09:59
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 02-11-2004

Sk±d: Star

Status: Offline
Film opowiada o prawdziwej "Rokku Staar" <-- określenie samego Miyavika. czyli poprostu gwiazdce japonskiej sceny muzycznej, jaka jest nasz Miyavi. Wszystko jest tak przejaskrawione (mowa o ulicach tokyo. Gdzie nie spojrzysz to Miyavi) mozna powiedziec ze Meev przeniósl sie w czasie do roku 18.... (w tym momencie powinnam sprawdzic na filmie ale nie wiem gdzie go mam XD) Wkazdymbadz razie.... domysla sie o calej tej sytuacji i szuka pomoocy... poznaje przyjaciół... przyjaciela.... i tu uwaga nie zrozumialam za bardzo kiedy przyszla babcia chlopca, on powiedzial ze to jego babcia XD. To oznacza jedno - chce suby ;((

wiec koncze bo widzac ta odpowiedz moge jedynie powiedziec ze jest to moja najbardziej chaotyczna wypowedz jaka napisalam. Wiec koncze by nie namieszac....

"Himitsuheiki....Miraijinou.... buhehehehe ^^"
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DeedlitOffline
Temat postu:   PostWys³any: 07-02-2005 - 19:45
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 08-05-2004

Sk±d: Wawa

Status: Offline
Meomi napisa³/a:
w koncu, ktora dziewczynka moze powedziec z czystym sumieniem, ze nie slini sie na jego widok ;p


Ja ! Uznalismy ostatnio z przyjacielem ze Miyavi ma tylko 2 zalety : kolczyk i gitare a reszta do kosza xP.

Wracając do tematu to obejrzałam ten film kawałkami bo nie miałam napisów i niewiele rozumiałam, i uwarzam ze jest to produkcja tylko dla fanów osoby Miyaviego.

_________________
..//- bounce bounce wiz me ! -\\..
Addicted to NewS !!!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YasuOffline
Temat postu:   PostWys³any: 14-02-2005 - 19:06
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 02-11-2004

Sk±d: Star

Status: Offline
Deedlit napisa³/a:
Meomi napisa³/a:
w koncu, ktora dziewczynka moze powedziec z czystym sumieniem, ze nie slini sie na jego widok ;p


Ja ! Uznalismy ostatnio z przyjacielem ze Miyavi ma tylko 2 zalety : kolczyk i gitare a reszta do kosza xP.

Wracając do tematu to obejrzałam ten film kawałkami bo nie miałam napisów i niewiele rozumiałam, i uwarzam ze jest to produkcja tylko dla fanów osoby Miyaviego.


E tam dwie zalety! ma ich wiele. Czy gitara moze być zaletą? raczej nie.. bo tylko przedmiot...szybciej umiejetnośc gry na tym instrumecie.... Meev ma wiele zalet, ale ma tez wady, jak kazdy normalny czlowiek. Moze czasami jest dziecinny, ale potrafi sie zachowac i z tego co widze to jest miiiłyyy i uprzeeeeeeeejmyy no i łaaadny Smile) ale przeciez wyglad nie gra roli..chociaz wielu ludzi mówi ze lubi tylko na niego patrzeć XD. Cózzzz... Co do Ore-samy to pojełam juz fabułę do końca... zatem....

W filmie, Miyavi gra wielka gwiazde rocka, która ucieka Od fanów samochodem. W pewnym momencie jego samochód zamienia sie w pióra po chwili Meev pojawia sie na starych torach kolejowych i ląduje w przeszłości, w roku 1984 dokładnie.
Kiedy jego pieniądze są odrzucane i kiedy nikt nie rozpoznaje go na ulicach, nasz bohatar domysla sie, że on nie jest w 2003 roku. Spotyka artystę który zaprasza go do swojego domu, w którym moze zostać. Artysta ma zespół i Miyavi dołącza do tego natychmiast jako gitarzysta. Miyavi spotyka sie z pewnym Małym chlopcem.... świetnie sie zgadzają, grają w piłke codziennie. (Meev naprawde dobrze gra ^^"!).
Po chwili wszystko staje się jasne, że ten chłopiec jest właciwie samym Miyavi i to wyjaśnia retrospekcję, którą mogliscie na początku filmu: widac upadek młodego Meeva na meczu .Miyavi uczy małego grać lepiej, młody Miyavi nie spada tym razem....
Miyavi i zespół jego przyjaciela nawet daje występ w filmie.
Po tym, Miyavi uświadamia sobie on tęskni za wrzeszczącymi fanami i duzymi koncetrami i za chce wrócic do roku 2003. Wiedzial jak wrócic. Zostawil list swim przyjaciołom i ruszył w stronę starej kolei znów i znalazł się w roku 2003......

Dla mnie to jest dobry film, w moim guscie, tymbardziej ze Meeviaczek biega tam w telewizorze!! ^^ yay! jak fajnie Smile ciesze sie ze moglam zobaczyc i ze mam ten film. Czy Moon Child jest lepszy? ja tam nie moge poróznywac...całkiem dwa rózne filmy.... cóz... jedni lubia to inni tamto... ja kocham Miyaviaka i to wiem napewno XD :3
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DeedlitOffline
Temat postu:   PostWys³any: 14-02-2005 - 22:51
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 08-05-2004

Sk±d: Wawa

Status: Offline
Yasu napisa³/a:
z tego co widze to jest miiiłyyy i uprzeeeeeeeejmyy


To chyba nie rozumiesz ani jednej jego odzywki do fanek na koncertach, jeszcze nie spotkałam sie z drugim takim "artystą" który by tak bardzo nieszanował fanów =/.

_________________
..//- bounce bounce wiz me ! -\\..
Addicted to NewS !!!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YasuOffline
Temat postu:   PostWys³any: 15-02-2005 - 17:18
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 02-11-2004

Sk±d: Star

Status: Offline
e tam splatasz.... gdyby naprawde tak bylo, to nie mialby tylu fanów (głównie wanek z tego co widzialam ^^").
To jest tylko ta jego bezsensowna gra, bo mnie w nim bardzo wkurza, jedna z wad jakie z jego wyciagnelam. Co do Wad i Zalet Meeva to nie mozna go tak oceniac, bo nie zna sie go osobiscie. Mozna go ocenic tylko po jego zachowaniu, czyz nie? wiec skad pewnosc ze ich nie szanuje. Jakby nie szaowal to nie bylby tym, kim jest. I nie byloby go w Kazdusienskim Shoxx'ie i Arenie -_-"

"artysta" ?? a czemu tak napisane? uwazasz ze nim nie jest? =/
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MiyavikOffline
Temat postu:   PostWys³any: 15-02-2005 - 18:02
Debiutant
Debiutant


Do³±czy³/a: 15-02-2005



Status: Offline
Zgadzam sie z Yasu... nie mozna go tak oceniac. Trzeba go najpierw Poznac. Ja mam jego wszystkie koncerty i wiem co mowi do publicznosci. Jak widac publika nie OBRAZA SIE. wiec chyba wie ze Meev "tylko zartuje" ^-~" cóz.... i tak go kocham :]

_________________
"[ORE] no mono wa, [ORE] no mono, [ANTA] no mono mo [ORE] no mono"
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DeedlitOffline
Temat postu:   PostWys³any: 15-02-2005 - 18:41
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 08-05-2004

Sk±d: Wawa

Status: Offline
Nie nie uwarzam, ze jest artystą, nie dla mnie nie umie spiewac jego kolejne nagrania to czysta kakofonia nie ma txtów które by mi sie podobały a jego ostatnie utowy ograniczają się do 4 akordów gitarowych - tyle to i ja potrafie splecić Rolling Eyes.
Nie uwarzam terz, ze jest miły te dziewczynki na niego leca - dorosna i przestaną oni tam kupuja przedewszytskim jego wyglad dlatego szybciej schodzą magazyny z nim niz jego własne płyty Rolling Eyes a scenki typu (Fanki: Miyavi !!! Miv: głosniej ... Fanki: MIYAVI ! Miv: głosniej . Fanki MIYAVI !!!!! Miv: A teraz zamknąc mordy.) mi zupełnie nie podchodzą i wrecz czuje obrzydzenie do takiego typa. No ale jak widze mam doczynienia z zaslepionymi fangirl, które i tak mnie zmieszają z błotem bo wyrażam własne zdanie Rolling Eyes

_________________
..//- bounce bounce wiz me ! -\\..
Addicted to NewS !!!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits