Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
SileneOffline
Temat postu: Saint Seiya  PostWysłany: 28-02-2004 - 00:56
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-02-2004

Skąd: Świnoujście

Status: Offline
Nio! To jeden z moich ulubionych tytułów i widziałąm tu już paru fanów, ale nikt nie założył takiego tematu... wiec ja to robię!
Mam nadziej, że ktoś się odezwie :]
Moje ulubione postacie to:
męskie:
Shun(ta to facet Razz w końcu bóg podziemi! choć ogladałam tylko do 10 odcinka to gdzieś o tym czytałam) i Camius. Mu też jest cudny :]
damska:
Shaina

Nienawidze Seiyi i niezbyt pasi mi Saori, ale ją jakoś przeżyje Razz!

I jest tak. Shun bo jest słódki i ma długie ciemne włosy(i się wciąż nie obnaża jak Shiryuu), a że się marze to mi nieprzeszkadza. Jest władcą podziemi, ma łańcuszek co jest neizniszalny(i wciąż pęka Razz) poza tym kontroluje wiatr. Nie wolno zapomneić, że on nie chce walczyć(bidny chłopaczek Razz), więc nie wiadomo jak wielka jest jego moc Very Happy
Camius, bo jest wodnikiem Very Happy , ma długie włoski i piękne oczy i poprostu go lubie Very Happy
Mu jest śliczniutki, ale zajołby chyba dopiero 2 miejsce(i pewnie nie sam, ale mimo to Smile))
Mam jakąś słabość do długich włosów, pięknych oczu i tajemniczości, poza tym cała trójka ma wielką moc.
Shaina, bo: nie lubie June, bo się klei do Shuna Razz Marin występuje głównei jako zaginiona sister, która rozpozna każdy telewidz oprócz rzecz jasna jej brata. Titis jest za mało i łatwo ją pokonują. Flam(w pl wersji ==) to taka słodziutka księżniczka, ble Razz Za to Hilde też bardzo lubię, ale Shaina walczy, a Hilda tyle o ile Razz W gruncie rzeczy jedyną wadą Shainy jest miłość do Pegaza.
Co do Seiyi to jest on takim biernym bohaterem :/ Ubiera se każdą zbroje itd... raz lata za Saori raz za tą swoja koleżanka z sierocinca. Podczas walki w światyni nie pokonał ni jednego wojownika sam!! Jest zarozumialy i glupawy, nic soba nie reprezentuje.

Czekam na odzewy, opinie i ulubionych bohaterĂłw ;]

_________________
Kładę się często do łóżka z życzeniem, czasem z nadzieją niezbudzenia się więcej, rano niestety otwieram oczy, widzę znów słońce i czuję się nieszczęśliwy.
"Cierpienia młodego Wertera" Goethego
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 28-02-2004 - 16:27
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

naprawdę nie ma takiego tematu? pamiętam, że swego czasu z Dehirką obśliniłyśmy wszystkich panów po kolei, ale możliwe, że jeszcze na forum JPF.
oczywiście i niezaprzeczalnie najlepszy jest Rycerz Lwa! Wodnik też ujdzie w tłoku. no dobra słodki jest! Wink z naszej gromadki Shiryuu i nie sądzę, żeby obnażanie się było minusem... Twisted Evil mam jeszcze paru ulubieńców, szczególnie z dalekiej Północy, ale imon nie pomnę, więc muszę sobie najpierw obśli... eee odświeżyć pamięć. Wink

po odświeżeniu pamięci: Hagen czyli Recerz Beta - był śliczny, ale strasznie uparty, no i sam Zygfryd, ale bez tej głupiej zbroi. jeszcze ten od kryształów miał coś w sobie - konkretnie w wersji francuskiej seksowny głos Vegety!

natomiast wszelkie żeńskie charaktery z Ateną na czele do odstrzału: strasznie cienkie!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-03-2004 - 18:31
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Saint Seiya to wciąż jedna z moich ulubionych serii. Very Happy Nadal marzę (tzn. mam nadzieję wbrew nadziei), że kiedyś bedę mogła przeczytać mangę po polsku. Na razie mam trochę skanów z serii Hades. Smile Moim ulubionym panem do obśli..., znaczy bohaterem jest Camus #Love2 . Ale prawie każdy Złoty Rycerz miał coś w sobie (no może z wyjątkiem Rycerza Byka). Very Happy

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SileneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-03-2004 - 19:19
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-02-2004

Skąd: Świnoujście

Status: Offline
No co ty! Byk mial cos w sobie, moze nie byl to ani urok, ani prezencja, czy nawet poczucie humoru, ale mial sile... Ale ja pakerow jakos nie lubie Razz

_________________
Kładę się często do łóżka z życzeniem, czasem z nadzieją niezbudzenia się więcej, rano niestety otwieram oczy, widzę znów słońce i czuję się nieszczęśliwy.
"Cierpienia młodego Wertera" Goethego
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-03-2004 - 22:36
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
to ja tez oddam głosik, hihi (fakt Nikus, kiedys juz ich obsliniałysmy ale to na innym forum)^^
camus jest rewelacyjny, ale oczywiscie nie sam, tylko z tym młodym shunem *_*
to jedna z pierwszych serii dzieki której zaswitało mi cos na temat yaoi theme.
bardzo lubie ta serie z domami zodiaku, ale ta pozniejsza, z asgardem tez była niezła. Przy czym juz słabo ja pamietam, a imion rycerzy prawie wcale....
tylko camus pozostał i shun.
ale ten...jak mu było - ten łabądź tez był niezły...tez z shunem ;P
<< dehira idzie szukac ficĂłw>>

w ogole to lubie takie heroes anime, takie magical boys... szkoda ze juz tego nie puszcza w TV, szkoda ze mało kto ma ta serie w swej kolekcji anime, i ze jest tak trudna do znalezienia....
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-03-2004 - 13:50
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Camus i Shun? Shocked Czy oni się w ogóle kiedykolwiek spotkali? Ja rozumiem (no prawie Razz ) Shun i Hyoga albo Shun i Afrodyta lub Hyoga i Camus, ale to... Wink A tak w ogóle to Camus jest mój. Miłe panie, proszę obśliniać kogoś innego z tej serii. Smile

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 12-03-2004 - 14:07
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

widzę, że do Rycerza Lwa nie ma konkurencji, bardzo dobrze... ale o Wodnika powinny zostać zorganizowane igrzyska - proszę o zgłoszenia i ja zgarniam wpisowe Twisted Evil
w sumie dziwię się sobie, że mogę lubić coś tak durnego - schemat za każdym razem jest ten sam: Atena umiera a oni walczą po kolei z nowymi zawodnikami... zawsze mam nadzieję, że może tym razem jej nie uratują... Wink

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SileneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-03-2004 - 14:34
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-02-2004

Skąd: Świnoujście

Status: Offline
Ta... jak my z kolezanka... Patrz juz umarla! Nie == Kurde i po co ja wskrzesili, jak zaraz znow ja zabija :/
Igrzyska, ale na co? Napewno byl przystapila Very Happy Cami jest mĂłj! #Love2

PS.
Nika ty zmienilas foto, prawda?

_________________
Kładę się często do łóżka z życzeniem, czasem z nadzieją niezbudzenia się więcej, rano niestety otwieram oczy, widzę znów słońce i czuję się nieszczęśliwy.
"Cierpienia młodego Wertera" Goethego
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 13-03-2004 - 01:43
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

a owszem... no cóż kobieta zmienną jest... Twisted Evil dziś Lwiątko, jutro Wodniczek, kiedy indziej towar z Dalekiej Północy - żyć nie umierać!
a tak z innej beczki: może najbardziej znienawidzony Rycerz? zlinczujecie mnie, ale dla mnie to Shun (to ten z łańcuchem, dobrze mówię?) - przecież to dziewczyna!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SileneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-03-2004 - 10:04
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-02-2004

Skąd: Świnoujście

Status: Offline
Najbardziej znienawidzony, jak jzu pisalam z reszta, to Seiya... taki glupek od wszystkiego i od niczego == Baka, baka! Nawet dobrze walczyc nie umie bez reszty :/

Co chcesz od Shunika? Sad Fujne ma lancuszki(i kolejny boski tekst z SS: Moj niezniszczalny lancuch zniszczony!(znowu Razz)ale to tak na marginesie). Mimo wsio ja kocham Shunika Very Happy Nie bede nikogo linczowac(poza tym wole fizyczne wymiany argumetow, a raczej sie na realu nie spotkamy Wink) kazdy ma prawo do wlasnego zdania... Tak jak mnie pewnie fani Yukiego z Fruits Bascet zlinczowali by za to, Ĺźe uwielbiam Akito Very Happy

Poza tym, nie uwazacie, ze on(czytać Shun) nie powinien byc spod Panny(Znak Zodiaku), ale spod Ryb? Jego charakret jest typowo rybi! Za to Hyogi bardziej jak Panny... chociaż Wodniki i Panny są bardzo podobne :]

_________________
Kładę się często do łóżka z życzeniem, czasem z nadzieją niezbudzenia się więcej, rano niestety otwieram oczy, widzę znów słońce i czuję się nieszczęśliwy.
"Cierpienia młodego Wertera" Goethego
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 13-03-2004 - 12:05
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

ja tam akurat Seyię lubię - przynajmniej taki głupi nie jest, żeby walczyć samemu... Twisted Evil zresztą on tam nimi rządzi a mnie władza pociąga Twisted Evil
Shun jest straszliwie kobiecy - o! wiem! mógłby zastąpić Atenę a ją... Twisted Evil a do Rycerza Panny jest podobny - ten też kobitka, co do charakteru nie znam dobrze żadnej Panny
czemu mamy się nie spotkać? Świnoujście świetne miejsce na wakacje - pogryzły mnie tam kiedyś biedronki! serio!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SileneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-03-2004 - 12:14
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-02-2004

Skąd: Świnoujście

Status: Offline
Nie mowie o Rycerzu Panny! Ale o zodiaku Razz
Kieruje? Blahahahahaha Zartujesz chyba... on by nawet dzieckiem nei pokierowal :/ On nie umie walczyc, nei tylko sa, ale ogolnie, wyrecza sie innymi jak tylko moze, typowy ludz... ludzie sa be!
Co do Shuna i Ateny to mi sie przypomial tekst mojej korespondentki z jednego z pierwszych listow: Wiesz jak kiedys czytalam o SS w Kawaii i jeszcze nie ogladalam to czytajac naglowek: "Atena i jej wierni ryczerze" To myslalam, ze Atena to Shun.
Shun nie mogl by byc Atena, bo jest Hadesem Very Happy
No coz, moze jest kobiecy, ale ja i tak go kocham Very Happy Co nei znaczy, ze nie lubie meskich wojownikow! np. za takiego uwazam MOJEGO Camiusa, chociaz tak sie przygladajac to mam slabosc do zenskich typow O_O W koncu moi(ogolem) moja ulubiona trojca to Hotohori, Akito i Shun.

_________________
Kładę się często do łóżka z życzeniem, czasem z nadzieją niezbudzenia się więcej, rano niestety otwieram oczy, widzę znów słońce i czuję się nieszczęśliwy.
"Cierpienia młodego Wertera" Goethego
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 13-03-2004 - 14:19
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

wiem, że mówisz o zodiaku, ale to w końcu też Rycerze Zodiaku, nie? Wink
Seiya taki zły nie jest - w końcu zawsze wygrywa, prawda? zresztą miał najtrudniejszych przeciwników np. Lwa... Twisted Evil
do Hadesu nie doszłam, tylko do serii z Posejdonem, ale tam było mało do solidnego obśliniania - jak to Shun jest Hadesem?!? Shocked

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SileneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-03-2004 - 14:33
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-02-2004

Skąd: Świnoujście

Status: Offline
Nie ogladalam serii Hadesa(no dobra... pierwsze 10 odcinkow Razz) ani nie czytalam mangi, ale to jest ogolnie znany fakt, pisalo tak w kawaii i na wielu stronach netowych, mam tez gdzies rysunki, a w "filmiku" pokazane kto nim jest.
Z Lwem nie wygral, Kasios sie dla niego poswiecil, a dokladniej dla Shainy i tyle.

_________________
Kładę się często do łóżka z życzeniem, czasem z nadzieją niezbudzenia się więcej, rano niestety otwieram oczy, widzę znów słońce i czuję się nieszczęśliwy.
"Cierpienia młodego Wertera" Goethego
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 14-03-2004 - 12:28
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

ojej bo z Lwem nikt nie wygra Wink ale przeżył a to się liczy, ale Gotfryda już pokonał, prawda? i tą Maskę Śmierci czy jak mu tam było
co do ogólnie znanych faktów to ja ich zwykle nie znam Crying or Very sad niestety Kawaii po obślinieniu nie nadawało się już do czytania Very Happy a tak serio, to nie interesowałam się tym zbytnio. to czemu on jest tym Hadesem i co z tego wynika?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits