Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
LunasOffline
Temat postu: Seriale  PostWysłany: 07-05-2007 - 19:50
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-09-2006



Status: Offline
Ostatnio zdarza mi sie (chyba za czesto) ogladac seriale tak wiec moze byscie napisali co byscie polecali.
Ja ze swej strony zaczne.
Heroes - obecnie tworzony pierwszy sezon. opowiada o ludziach nagle odkrywajacych ze posiadaja nadprzyrodzone moce. TVP ma go w najblizszym czasie wprowadzic do ramowki. Polski tytol "Herosi" (tak nie ma to jak polskie tlumaczenia Razz )(8+/10)

4400 - w zasadzie podstawa podobna 4400 osob porwanych jokoby przez UFO powraca nagle na ziemie. Nie pamietaja co sie z nimi dzialo, nie postarzeli sie od czasu porwania no i okazuje sie ze powrucili z roznego rodzaju zdolnosciami. Obecnie 3 serie na TVP lecialy 2 pierwsze. (6+/10)

Prison Break - Po polsku "skazany na smierc" (bravo dlla ludzi tak tłumaczących tytuły Laughing) Brat idzie do wiezienia by pomuc uciec z tegoz wiezienia bratu. istnieja 2 serie, osobiscie wytrzymalem do 15 odc. (5/10)

The L Word - Chyba jedyna obyczajowka o lesbijkach, calkiem ciekawe. Nie dla wielbicieli scen damsko damskich tego jest tam akurat niewiele. (8/10)

Władcy móch - ponoć polska odpowiedz na south parka, tak glupie ze az smieszne (8/10)

_________________
0x5 0xA 0xF
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: Seriale  PostWysłany: 07-05-2007 - 21:26
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
No, ba! Aleczemu mamy sie ograniczac do tych puszczanych akurat teraz? ;-P Beda powtorki!

Moje ulubione seriale:

Gwiezdna Eskadra (Space: Above and Beyond) - oddzial pilotow marines broni Ziemi przed inwazja z kosmosu. Mocne! Plus kilku dobrych aktorow. I aktorek. Wink

Rzym (Rome) - przygody dwoch legionistow pod koniec podboju Galii przez Cezara i po powrocie do domu, gdzie szukaja dla siebie miejsca przez powrot do starego zycia.

Star Trek: Next Generation - najbardziej inteligentna i angazujaca seria Star Treku. Ciekawe wyzwania, intrygujace problemy, solidne dylematy, bardzo ciekawi bohaterowie.

Kompania Braci (A band of brothers) - o zolnierzach ze 101. Dywizji Powietrzno-Desantowej na froncie II wojny swiatowej. Bardzo solidna robota na miare Szeregowca Ryana, ale niestety wada jest to, ze kazdy odcinek ma innych bohaterow. Nie masz jak sie do nich przywiazac.

Wedrowki z dinozaurami (Walking with dinosaurs) - najbardziej zarabisty serial wrzechczasow - szesc absolutnie niepowtarzalnych godzinnych odcinkow o dinozaurach. A tuz za nim, choc w pakiecie, Wedrowki z bestiami (Walking with beasts) - o zwierzakach zyjacych po epoce dinozaurow oraz Wedrowki z potworami (Walking with monsters) - o zwierzakach zyjacych na Ziemi przed dinozaurami.
W pale by sie Wam nie zmiescilo, co sie tu na tej planecie kiedys dzialo! Wink

Sailor Moon - w ramach uczenia sie niemieckiego, obejrzalem wszystkie powtorki serii na RTL2. Zajelo mi to jakies 4 lata - codziennie odcinek. ;-P Muaaahaha! Ale przeciez calkiem fajne.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu: Seriale  PostWysłany: 07-05-2007 - 23:26
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
A wiesz co się w kambrze działo? W porównaniu z tym dinozaury to mały pikuś (choć "wędrówki" to rzeczywiście arcydzieło Wink ).

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: Seriale  PostWysłany: 08-05-2007 - 00:10
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
A wiesz, jaka litera jest po "C"? Kogo Ty chcesz zagiac z tematu prehistorii? O_o O, patrz, nawet napisalem, ze Wedrowki z potworami - czyli to samo, ale o zwierzetach zyjacych w paleozoiku.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Usako
Temat postu: Seriale  PostWysłany: 08-05-2007 - 19:10
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 14-06-2005



a ja seriali nie oglądam, taki bunt przeciwko babci, która ogląda prawie wszystkie polskie seriale, które tylko są dostępne...

chociaż...no tak, jest jeden jedyny serial "Magda M." sama nie wiem dlaczego, ale to wciąga xP' (wtedy mam jedyną, niepowtarzalną szansę dorwać się do ekranu telewizora xD-jedyną w ciągu tygodnia)

szkoda tylko, Ĺźe na serialowe animce nie mam czasu uhh...

_________________
http://tsuki-no-odango.totalh.com/

Jeśli w niebie nie ma czekolady to ja tam nie idę...xD'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
lady MagmaOffline
Temat postu: Seriale  PostWysłany: 08-05-2007 - 21:14
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-08-2003



Status: Offline
nawet l worlda nie ogladasz?
nie 4400?
ani gto live action?

_________________
mori e ikimashou musume san
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Refresh
Temat postu: Seriale  PostWysłany: 08-05-2007 - 21:49
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



No to dla mnie przedmiotem kultu jest ER (Ostry dyżur na polski, oglądałem zawsze kiedy tylko znalazłem lecącego go w telewizji). Zaraz za tym jest Grey's Anatomy (Chirurdzy) i z tych nowszych także o podobnej tematyce (medycyna, kryminologia) serie CSI (chociaż w wielu miejscach BARDZO naciągane) oraz Bones (Kości, na TV4) lubię sobie pooglądać. I póki co Prison Break, ale na tą chwilę jestem z tym na bieżąco z tv mimo że od dość dawna mam całość, brak czasu ;P więc nie wiem jak jest dalej. Pamiętam że widziałem tez każdy epek Kompani Braci i też sympatią go darzę.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu: Seriale  PostWysłany: 08-05-2007 - 22:22
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
T w sumie Włatców móch oglądam. I jeżeli można to podciągnąć pod to, "Noc zbrodni" na Discovery, jak leci, to oglądam obowiązkowo Smile

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Usako
Temat postu: Seriale  PostWysłany: 09-05-2007 - 18:44
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 14-06-2005



lady Magma napisał/a:
nawet l worlda nie ogladasz?
nie 4400?
ani gto live action?


no nie mam kiedy, albo siły oglądać...wiem, że to tragiczne xP' wychodzi na to, że jestem antyserialowa

_________________
http://tsuki-no-odango.totalh.com/

Jeśli w niebie nie ma czekolady to ja tam nie idę...xD'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Losiul
Temat postu: Seriale  PostWysłany: 09-05-2007 - 20:35
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2005



Monty Python leci na TV4. A tak poza tym to nie oglądam telewizjii, w sumie to jeśli kiedyś go doczekam, to w moim domu nie będzie telewizora : P..

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
USAGIOffline
Temat postu: Seriale  PostWysłany: 09-05-2007 - 20:43
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 08-09-2005



Status: Offline
Ja ne mam czasu na oglądanie TV a na kompie ne mam na razie jak ;P
Ale ostatnio jak mam jak ;P to oglądam Weeds Very Happy super serial Very Happy polecam Very Happy

_________________
Raju we śnie poszukując...
USAGI
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu: Seriale  PostWysłany: 09-05-2007 - 21:46
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Stricte niemangowych seriali nie oglądam wcale (a i tych ino dwa Wink ), ale lubię sobie zasem oglądnąć Amerykańskiego Choppera na Discovery, dla świadomości, że niektórzy mają bardziej pojechaną rodzinę odemnie.

Ale ten temacik przypomniał mi o dwóch fajnych serialach (Gwiezdna Eskadra i Battlestar Galactica) do których własnie zaprzągłem Torrenta Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kuririnOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-05-2007 - 10:39
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 12-03-2006



Status: Offline
Seriale kojarzyły mi sie zawsze z Modą na sukces itp zmieniłem zdanie po najlepszym serialu dlamnie CARNIVALE teraz męcze Heroes i wcześniej Prisone Break ale w połowie 2 sezonu przestałem bo zaczoł być nudny.
Co do Monty Python kupiłem 2 sezony które wyszły na dvd poniewaz to klasyk i czyste szaleństwo połaczone z geniuszem.

_________________
-How can you be that strong and not like fighting
-Have fun!
-Death and pain are just the cost of fun!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
lady MagmaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-05-2007 - 17:05
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-08-2003



Status: Offline
a ja cudowna istota znow obejz niedlugo kindred( serian na podstawie maskarady) ureshii
a weeds jest .. zabawny , chory ale zabawny

_________________
mori e ikimashou musume san
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Refresh
Temat postu:   PostWysłany: 10-05-2007 - 20:00
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



Pamiętam że oglądałem jeszcze i lubiłem (animowane bo animowane ;P) Futuramę (Przygody Fray'a w kosmosie) i American Dad (Głowa rodziny), oba leciały kiedyś późną porą na TV4 i ich humor był genialny, a jednocześnie specyficzny.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits