Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
joyuOffline
Temat postu: reANIMation 3  PostWysłany: 14-02-2004 - 02:06
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 14-02-2004



Status: Offline
Zapraszamy wszystkich na Ogolnopolski Festiwal Komiksu Japonskiego reANIMation 3!

Impreza odbedzie sie w dniach 16-18 lipca 2004, w Bydgoszczy (dane na temat dokladnej lokalizacji wkrotce - finalizujemy rozmowy ze szkolami).

Jedziemy nieprzerwanie ponad 48 godzin! Podczas ktorych bedziecie mogli wziasc udzial w blisko 30 konkursach mniejszych lub wiekszych, w licznych przygotowywanych panelach dyskusyjnych i prelekcjach, wziasc udzial w warsztatach, dowiedziec sie podczas konferencji wydawcow, co czeka nasz mangowy rynek, nakupowac mang, anime, figurek i innych rzeczy na stoiskach zaproszonych firm, a przedewszystkim dobrze sie bawic przez caly czas!

Dokladne informacje znajdziecie na naszej oficjalnej stronie: www.reanimation3.prv.pl!

Jednoczesnie w imieniu organizatorow Festiwalu Komiksu Japońskiego reANIMation 3, oraz wydawnictwa Kasen chciałbym ogłosić konkurs na najlepszą, krótką historyjkę rysowaną w stylu komiksu japońskiego!

Wybrane najlepsze prace zostaną wydane w formie zbioru! Premiera odbedzie sie podczas festiwalu 16 lipca 2004 roku!

Tak wiec kartki w dlon i stworzcie swoje dzielo!! Czekamy na wasze prace!

A o to regulamin konkursu:

---------------------------------------------------------------------

1) Konkurs jest otwarty dla wszystkich. Tematyka komiksów dowolna. Technika wykonania prac: rysunek dowolną techniką (poza czystym ołówkiem). Prace powinny jednak nawiązywać stylistyką lub odnosić się tematycznie do japońskich komiksów.

2) W konkursie mogą wziąć udział komiksy nigdzie dotąd niepublikowane. Uczestnik konkursu może przysłać maksymalnie trzy prace komiksowe, lecz ilość wszystkich plansz nie może przekroczyć ośmiu. Plansze wyłącznie w formacie A3 (297 x 420 mm).

3) Na odwrocie każdej planszy prosimy czytelnie napisać tytuł pracy i numer strony oraz dane autora(ów): imię, nazwisko i dokładny adres. Prace powinny być zapakowane w podpisaną sztywną teczkę, co umożliwi ich zwrot za pośrednictwem poczty (kserokopie nie podlegają zwrotowi).

4) Prace należy nadsyłać na adres "Bydgoski Klub Komiksu Japońskiego" ul. Rataja 6/43 85-791 Bydgoszcz do dnia 10 czerwca 2004 (decyduje data stempla pocztowego).

5) Do udziału w konkursie dopuszczone będą wyłącznie prace spełniające warunki regulaminu.

6) 16 lipca 2004, podczas imprezy przyznane zostaną nagrody za I, II i III miejsce, Grand Prix festiwalu oraz wyróżnienia.

7) Prace będą oceniane przez jury złożone z wydawców oraz osob zajmujacych sie komiksem naukowo, a takze dziennikarzy

---------

www.reanimation3.prv.pl
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nicodemusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-02-2004 - 12:34
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 15-10-2003

Skąd: Aiur

Status: Offline
Hmm, bardzo możliwe, że się pojawię na tym konwencie... tee... festiwalu. Natomiast w konkursie udziału nie wezmę, bo organizatorzy mogliby zawału dostać na widok moich "rysunków" i by się impreza sypnęła.

_________________


Only idiots do the cool, dangerous stuff.
That's why they're cool.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: ankieta do nagrĂłd na reanimation  PostWysłany: 24-05-2004 - 12:04
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
http://www.reanimation3.prv.pl/

zauważyłem że tutaj jest ankieta do rozdania nagród za różne rzeczy (mangi, okładki, porażki itp.)

PS nie to Ĺźeby ale pamietajcie do fanzinie 071 to najlepszy fanzin

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 24-05-2004 - 19:02
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

fajnie, że dałeś ten link - kasumi jest na 4 miejscu! mam nadzieję, że więcej osób od nas zagłosuje. stronniczo zagłosowałam też na wiadomy fanzin i wiadome wydawnictwo Twisted Evil

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-05-2004 - 10:29
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Dzięki za każdy głos... właśnie jak sprawdziłem to wygrywamy Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-05-2004 - 11:55
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
fajna ankietka, tez sobie pogłosowałam^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-06-2004 - 10:03
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
A tak w ogóle to ktoś się wybiera na reanimation?
Bo ja tam będę i to już oficjalnie jako firma (nie jak w Wawie Smile )

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-06-2004 - 13:35
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
na mnie nie ma co liczyć.... nie wiem co będę robił za 2 tygodnie a co dopiero za 3 Razz

teraz mam egzaminy i to od nich zależy jak spędze wakacje

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-07-2004 - 21:59
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
Mała relacja z reanimki

Trzeba przyznać że się namęczyli chłopaki i odwalili kawał dobrej robotydo tego bardzo profesjonalnie Smile
przybyło z tego co mi wiadomo prawie 500 osób -dane z piątku nie wiem jak byo w sobotę ale wtedy było wiecej atrakcji.
Oglądanie animie i konkursy sobie odpuściłam, ale chodziłam na różne panele przeważnie wydawców. No i oczywiście uczestniczyłam w panelu Arashi Smile
Zdziwiła mnie frekfencja bo na wszystkich panelach oprócz konferencji wydawców (była pełna sala-zreszta nieduża) było max 20 osób nawet na jpf'ie czy egmoncie... Panel na którym podano najmniej konkretów a który był jednocześnie najśmieszniejszy to oczywiście Kawaii Smile (Raul słyszałeś nas? Laughing )
Ominął mnie niestety panel Anime Virtual czego żałuję
A co było najlepsze? Oczywście żeGreat Kisiel Tournament 2 Był poprostu zabójczy Laughing Laughing Laughing nawet nie pytajcie co tam sie działo to było trzeba zobaczyć!!! Laughing Chciażby dla widoku taplającego sie w kisielu Jeremiego (przedstawiciel mangazynu-dla niezorientowanych) Laughing niestety przez to nie odbył się panel Mity japońskie a chętnie bym sobie posłuchała...
Ze względu na to że lubię bijatyki (chociaż nawet nie powiem wam co to zabijatyki były Razz ) to pooglądałam (bo nie potrafię obsługiwać konsoli) sobie kilka turniejów. W dużej sali pomiędzy emisjami anime był np. cosplay czy wręczenie reanimek (brawa dla prowadzących Very Happy ) wyobraźcie sobie chociaż zniewieściałego Kralizka, który odbiera nagrodę za najlepszego rysownika czyli grupę clamp Laughing wieczorami odbywały sie koncerty miyu czy akane

To bybyło na tyle, ale było miło i żąłujcie że się nie pokazaliście Razz

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-07-2004 - 22:24
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
iola napisał/a:
(Raul słyszałeś nas? Laughing )

Tak, slyszalem Was bardzo dobrze Razz

iola napisał/a:
To bybyło na tyle, ale było miło i żąłujcie że się nie pokazaliście Razz

Nie zaproszono mnie wiec nie pojechałem.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-07-2004 - 22:59
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
eeee tam.... zobaczycie jak BAKA będzie.. to będzie dopiero konwent Very Happy

ale siedze cicho bo musze z organizatorami pogadać w pewnej tajemniczej sprawie Twisted Evil

jakiej?? THIS IS A SECRET Twisted Evil

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-07-2004 - 18:41
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
kto jeszcze był na reanimce? no piszcie coś wiecej!!! Very Happy
widziałam foty z kisielu - łaahahahhaha
i podobno poziom na DDR był wysoooki...... podobno kawałki leciały na najwyzszym poziomie trudnosci XD

Magnus, co knujesz? ^^ wiem ze to secret, ale napisz coś fajnego, zebysmy mogli zgadywac, hehe =^.^=
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-07-2004 - 19:38
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
Jeśli ktoś nie widział zdjęć to zapraszam na www.*********** Laughing

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
michioOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-07-2004 - 22:17
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 13-04-2002



Status: Offline
iola napisał/a:
Mała relacja z reanimki
Panel na którym podano najmniej konkretów a który był jednocześnie najśmieszniejszy to oczywiście Kawaii Smile (Raul słyszałeś nas? Laughing )


Ej no, jakich konkretów? Smile Skoro nie ma na razie planów rewolucji w temacie, to i nie ma o czym nawijać. A myślę, że jak wyliczyłem cały skład redakcji to było bardzo konkretne. Jakie pytania, takie odpowiedzi, niestety. Albo i stety Smile

_________________
g.r.m.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-07-2004 - 22:47
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Cytat:
Magnus, co knujesz? ^^ wiem ze to secret, ale napisz coś fajnego, zebysmy mogli zgadywac, hehe =^.^=


narazie nie ma o czym mówić... jak tylko dostane odpowiedź od Mirai będę mógł siać zament i plotki o rzeczy jaką szykujemy z Ekipą 071 Twisted Evil Twisted Evil narazie jednak walczymy o możliwość panelu (tylko tyle moge narazie zdradzić bo nie chce zapeszać)

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits