Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
kiyubiOffline
Temat postu: Mangi online  PostWysłany: 07-02-2004 - 16:32
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Mangi online rocks! Znacie jakieś? Założe się że wielu zna chociażby Megatokyo www.megatokyo.com o dwóch amerykańskich graczach uwięzionych w Tokyo, seria jest naprawdę świetna, i jest po angielsku.
Polecam też Misadventures etc, www.pawspace.com/users/misadventures , seria stripów o nałogowym graczu, jego dziewczynie co gry tworzy i o parze bohaterów tułających się po światach gier wszelakich.

moderatorski_edit
8.02.04 11:56
I jeszcze jeden: SGVY ,,Sparkling Generation Valkirie Yuki", taka fajna komedyjka, parodia magical girl. Zainspirowane mitologią nordycką, historia chłopaka fana maho no shoujo do którego przychodzi bóg Hermod i zamiena w walkirię (jednocześnie zmieniając mu płeć) po czym nakazuje mu uratowanie świata. www.sgvy.com

Never send a man to a woman's job
Unless he is a woman now
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-02-2004 - 20:49
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Jojojoj, nie wiem czy ten temat cieszy się powodzeniem, bo i może ma jakieś 190 wyświetleń ale nie widze komentarzy. Niech będzie, wyśle jeszcze jeden: Strings of Fate http://stringsoffate.com/
Też dobry, ale zdradzać o czym jest nie będę.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Śpiąca z R'lehOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-02-2004 - 23:15
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 18-02-2004

Skąd: Plugawy i mroczny kontynent Mu

Status: Offline
Hej Kiyubi! Znam Megatokyo, poznałam jak mieli ok 170 odc i do tej pory ich śledze. Zauważyłeś ten rysunek ze ślubu Piro i Seraphim? Cute, nie? Do tego wiedziałam ich fotkę, po raz pierwszy widziałam Freda na żywo.
Lubię te serię, ma wielki wpływ na społeczność komiksów online, a scenariusz jest świetny, nostalgiczny i stylowy, przypomina Dating sim.

Largo-sama rules! F334R MY L33t Sk1LLZ!

_________________
Take a look again my friend, that's a gun pointed at yo head.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-02-2004 - 14:59
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Teraz Piro rysuje Grand Thief Colo, parodię GTA. Dziwne to jest ale chyba robi sobie przerwę po rozdziale 4. Przeczytaj też inne mangi.

moedratorski_edit
23.02.04 18:53
Aiii! Black Kitty Ears!!!! ,,Can I touch them?" Geniaalne!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Śpiąca z R'lehOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-02-2004 - 22:10
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 18-02-2004

Skąd: Plugawy i mroczny kontynent Mu

Status: Offline
Cześć! Jestem z powrotem, nie było mnie pare dni. Przeczytałam SGVY i podoba mi się, taka parodyjka maho no shojo i shojo w ogóle. Jest tam taki tekst:,,GO! GO, Pretty Sailior Girl!" Yuki na to:,,Actually I'm a Valkire!" ,,GO! GO VALKIRIE!!!" Boki zrywać..! Tylko czy to się dzieje po czy przed Ragnarokiem??? Kim właściwie jest Taki? Kim jest ten rudy długowłosy koleś?

Megatokyo. Piro rysuje już rozdział 5 (to tom, czy rozdział? Bo ma to i może po 100 ileś stron, ale pishe ,,chapter''). Ma jedną stronę, a z GTO niewiele rozumiem. ,,Black Kitty Ears'' było kawaii!

Misadventures było średnie, zabawne chwilami. Taki typowy strip.

Zobacze jeszcze Strings of Fate, ale to chyba nie manga, co? Pół manga-pół amerykański, obstawiam. Ale może być ciekawe.

Sie rozpisałam, to na razie. Ludzie!! Wy też coś piszcie! Chętnie usłyszałabym co o tych mangach sądzicie!

_________________
Take a look again my friend, that's a gun pointed at yo head.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-02-2004 - 23:36
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Śpiąca, Misadv traktuje o grach japonskich (rpg, strzelaniny ale i anime) brak tam spójnej histori więc trudno porównuwać ją np. z Megatokyo.
Co prawda Ajinryu zaczął się bawić w Spirit Sorow, ale nic z tego dobrego nie wyjdzie. Sgvy miało być czarno-białe (tak zresztą było na samym początku). Dziwi mnie troche że Yuki walczy z Slepnirem, boski koniem, nawet jeśli to syn Lokiego. ,,Trochę'' mnie wkużyło sprowadzanie go do roli ,,monstrum do pokonania''.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dr-saperOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-02-2004 - 21:58
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 29-02-2004

Skąd: Będzin

Status: Offline
fajne jest http://www.italyishida.com/ jednakze raczej dla osob starszych (yuri)

_________________
ph33r t3h cute ones
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-03-2004 - 23:34
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Dobre, dobre. Ciekawy komiks. Ale główna bohaterka nazywa się Italy? Dziwne to... Laughing . A najbardziej podobają mi się Jamie i Max ( on ma długie kudełki czy tylko jakieś odrosty?). Interesujące są te ocenzurowane tapety do kupienia przez PayPal...hmmm.. Podoba mi się.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-03-2004 - 00:52
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Ale ceny sobie wzięli z kosmosu chyba. Nawet jakby to było w złociszach, to za drogo. Chyba, że im w ogóle nie schodzą i chcą sobie to jakoś odbić. Ja nie rozumiem czemu ktoś miałby za to płacić, przecież w pewnym sensie to ich reklama.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-03-2004 - 23:20
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
No, od siedmiu do pietnastu baksów!! 3,8*7= 26,6 złociszy!! Też nie mam pojęcia kto tyle zapłaci za jakieś hentai yuri, chociaż przyznaje że nęcą.
Czytałem sobie jeden z komentarzy Piro na Megatokyo jakiś czas temu. Napisał że doskonale wie do czego zmierza akcja Megatokyo, nawet jeśli na to nie wygląda. Ciekawe, może nawet ma cały plan? Albo tylko zakończenie jak Rowling? Megatokyo to już legenda wśród mang online, powstał jako zwykły strip cztero ramkowy a stał się prawdziwą mangą. I wyszło mu to na dobre. Takie moje domysły.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Śpiąca z R'lehOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2004 - 20:53
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 18-02-2004

Skąd: Plugawy i mroczny kontynent Mu

Status: Offline
Jeszcze nie był więc wrzucam http://www.ai-no-demon.yaoi.pl/mainpage.htm
Przeczytałam Italy Ishide, Yuri Rox my Sox, hehehhe Very Happy Shocked Very Happy
Co teraz planuje Piro? Seraphim zachowuje się dziwnie.

_________________
Take a look again my friend, that's a gun pointed at yo head.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 06-05-2004 - 22:53
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



A nawiązując do tych mang online, to rozumiem że są to mangi jakie pojawiły się tylko i wyłącznie pod postacią elektroniczną.
Ostatnio ciągnę mangi z netu, ale nie są to typowe mango online, ponieważ są to skany mang, które ktoś umieścił w sieci, jednak dobre i to, ponieważ przez wydatki na sieć nie mogę sobie nić fajnego sprawić (jestem uparty).

PS. W mądrościach TT rozpętała się niezła walka (Herb - spokojnie)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-05-2004 - 20:05
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Mr_Szczota_PL napisał/a:
...to rozumiem że są to mangi jakie pojawiły się tylko i wyłącznie pod postacią elektroniczną.... [/size]


No niezupełnie, Megatokyo zostało wydane w tomikach przez Darkhorse Comics. Jest tak ekspansywne że może zainteresuje się też produkcją anime Megatokyo?? Surprised

A co do ogólnych to skany potrafią być sporym zbawieniem, ale ja nigdy do nich nie wracam....
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 07-05-2004 - 22:05
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Jednak ciekawe że ktoś się podją publikacji tego w necie, jeśli można nabyć to w sklepie
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-05-2004 - 22:12
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Raczej nie sądze, ale gdyby, to było by naprawde spore wydażenie...zwłaszcza jak większość tego MgOnLinie są za darmo na stronach netowych.......
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits