Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
SheitanOffline
Temat postu: Mahou Sensei Negima  PostWysłany: 30-01-2004 - 19:47
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 19-07-2003



Status: Offline
no wiec ciekawy wynalazek ta manga. A czemu? Pomieszanie Harrego Pretty-Pottera z Love Hina Laughing Manga rysowana przez tego goscia co stworzyl LH(zapomnialem jak sie nazywa), wraz z glownym bohaterem ktory przypomina naszego brudnego Harrego Very Happy Okularki, fryz identico. Fabularnie tak sie sklada ze nasz misio, ma 10 latek dostal jakis certyfikat w szkole magow wraz z przydzialem do praktyk. By stac sie wielkim czarodziejem musi jechac do Japonii i uczyc w sredniaku anglisza. Po przybyciu na miejsce okazuje sie ze dostaje cala klase lasek, a ponadto musi zamieszkac u jednej z nich.

Kreska love hinowska, wraz z bohaterkami, ktore sa wrecz odbite z lh(jedna to tak od reki naru przypomina). Chwilowo to mam mieszane uczucia, bo przeczytalem 1 rozdzial, ale jak sie dalej zmusze, to zobaczymy.

BTW-tym razem chyba wpadki z biustem, zastapily wpadki z majtkami Very Happy

_________________
I really should get a decent signature
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NorikoNiuhuruOffline
Temat postu: Mahou Sensei Negima  PostWysłany: 16-12-2005 - 18:34
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 16-12-2005



Status: Offline
Po pierwszym tomie zrezygnowałam z zapoznania się z kolejnymi xP Właśnie to połączenie HP z LH mnie zniechęciło o_O

_________________
http://kokoro.fora.pl ->> jakby ktoś chciał to moze zajrzeć ^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits