Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
ChronoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-09-2004 - 21:50
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 04-09-2004

Skąd: Warszawa/NY

Status: Offline
ja tam w pokoju to podobnie jak chobi troche manga i anime gdzies na polkcha kilka plakatow nio i troche roznych figorek z anime nio i to jakos jak dla mie jest wystarczajaco Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 01-10-2004 - 21:59
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

dla mnie to trochę takie hmm ^^''
żeby wieszać coś na ścianach, plakaty...

ew. w antyramie, to z chęcią, ale tak, to nie bardzo ^^''
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YasuOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-11-2004 - 19:36
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 02-11-2004

Skąd: Star

Status: Offline
Hmmmm... Pokój fana nie muusi byc przeciez "Mangowy", wystarcza drobne szczegóły np. jakas manga :]
A cio Wy myslicie ze ja to nie wiem, wszystko na czarno, łanczuchy, krzyze pentagramy w pokoju? (no sadzac po zainteresowaniach visual keyem) nieeeeeee..... moj pokuj ma pastelowe kolory (ktorych nie cierpie Very Happy) gdzieniegdzie mangi (jest ich sporo) i płyty Jrock :] Reszta mangowych arcydziełek jest w duzym pokoju gdzie mieszka Maaaaaaaaaaaaaaaaaaamaaaaaaaa (ona tez jest fanem ^^")... pokój nie znaczy wszystko :]

PozdrawiaM
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DeedlitOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-11-2004 - 11:58
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 08-05-2004

Skąd: Wawa

Status: Offline
Uhu pokój fana - mój pokój chyba sie nadaje do tego stwierdzenia. Na ścianach wisza plakaty dwa Gazette, jeden KAT-TUN'a i jeden Tackey&Tsubasa *_*. Na półce nad biurkiem stoja orginałki, photobook Tackey&Tsubasa oraz niedobitki mang, których jeszcze nie udało mi sie sprzedać. cały pokój pomalowany ejst na ... biało T_T wciąz nie moge sie doczekac upragnionych oliwkowych ścian ^^'

_________________
..//- bounce bounce wiz me ! -\\..
Addicted to NewS !!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-11-2004 - 18:19
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
powaznie rozmyslam nad sprzedażą moich kolekcji mangowych. wystrój wnętrza na tym straci, ale potrezbuje kasy XD
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YasuOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-11-2004 - 09:49
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 02-11-2004

Skąd: Star

Status: Offline
i buuuuuchhhhhh..... wazne ze płytki mam sprawne XD, reszta moze nie istniec (tzn. plakaty itp.).
Pomijając 2 t-shirt'y z Hyde i z Hide... w ktorych paraduje moja mama, to jestesmy dosc normalne XD
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Minoda^^Offline
Temat postu:   PostWysłany: 08-09-2005 - 18:47
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 29-08-2005



Status: Offline
Infinity napisał/a:
Bardzo chętnie zamieniłabym "wystrój" swego pokoju na J-rockowy, ale niestety nie mam dostepu do plakatów, a zamawiać z zagranicznych internetowych sklepów raczej nie chcę, bo za drogo to wychodzi T_T


A ja sobie sama rysuje J-rockowcĂłw #Mad I potem obklejam meble czy tam jakies inne "wolne "przestrzenie... Razz
I mam wszedzie różne pierdołki niepotrzebne ale lubie moja graciarnie:D
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Miyabi
Temat postu:   PostWysłany: 14-09-2005 - 12:42
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-08-2005

Skąd: Tokyo

Moj pokoj wyglada tak: na pulkach obklejonymi naklejkami z mang sa Cd: K-Over. DespairsRay,Utada,Ayu (hahaha),Hide,Hyde,L'arc,Kra,Duel Jewel, X Japan, Namuro namine, B'z, Fake, Fatima, eX-Girl, Fly Hotaru, Hideki Matsuoka, Kagarou, Kuroyume, Luna Sea, Luinspear, masquerade., W-Inds, Yasuhiro Yamane, Koda Kumi, Taebin, TRAX i Gackta
Na scianach rozne plakaty (najczesciej HIDE) oraz rysunki... na lustrze napisane szminka xxD "watakushi-wa HIDE o aishimasu". ^___________^ Na lampie (^o^) wisza moje koszule z Hideto (no ciooooo nie jestem raczej pedantem) ^^ Na oknie mam przyklejona karykature Kyo ^^.

_________________

____风间雅 ____Web

www.miyabi.w.interia.pl
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
madziaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-09-2005 - 08:20
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-08-2005

Skąd: KoĹźuchĂłw

Status: Offline
a ja mam duuuuzy plakat z CZarodziejki z Ksiezyca, na szafkach naklejki z POkemonow (nei smic sie, pzrykleilam ja pare lat temu i nie chca zejsc:P) a tak poza tym to troche zdjec Gackta^^, i swoich rysunkow z m&a (a do niedawna moj pokoj to byla swaitynia Linkin Park)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-11-2005 - 20:58
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
ahahaha Very Happy u mnie na szafkach są zółwie ninja, dokładnie z tego samego powodu co pokemony u Ciebie Razz nie chcą się zmyć ani odkleić za chiny ludowe XD
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits