Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-04-2004 - 17:30
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Refleksje popanelowe - gdyby ktoś jeszcze kiedyś miałm ochote sam zrobić.........
1. dzielenie sie jakas wiedza na temat zespołów jest wlasciwie bez sensu, jesli ludzie "na sali" stykaja sie z tym po raz pierwszy. Jakies sensacyjne rzeczy moga byc, bo wtedy łatwiej powiedzieć - ten od "takich to a takich" jest teraz w tym. I łatwiej sie kojarzy. Bardziej chca po prostu poogladac clipy.
2. ale wprowadzenie na temat tego, co moze potem zszokowac, czy solidnie zdziwic, musi byc. przed panelem albo po kilku clipach. czyli wyglad i zachowanie muzykĂłw.
3. Nawet jesli wczesniej wydawało sie nam, ze nagłosnienie jest ok, to sprawdzic to koniecznie raz jeszcze na miejscu!!!!! bo fajne głosniki moga sie nie sprawdzic w wiekszej sali, super basy wywoływac dudnienie i w ogole jak na czyms takim pojdzie nagłosnienie, to cały panel jest nieudany

I to by było tyle madrosci dehiry na temat panelów na dzień dzisiejszy.......
Najbardziej zadziwiały mnie komentarze: muzyka super, ale ten język - bleeeeeeeee
ehhhhhh............
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
harlock
Temat postu:   PostWysłany: 15-04-2004 - 19:34
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 03-06-2002



a nie mówiłem...?

_________________
Frukto's JMusic Site => piszemy o japońskiej muzyce

rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei

welcome..addiction world. "slow dance with me?"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-04-2004 - 12:34
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
== mowileś

miła rzecz która sie zdarzyła: spytałam po wszystkim czy sa jakies requesty - i były - chcieli wiecej raphaela i x japan (wiedziałam ze endless rain w wydaniu live to chwytliwy kawalek :]) to było podnoszące na duchu (oznacza ze nie spali XD)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MeomiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-04-2004 - 22:44
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 06-04-2004

Skąd: warszawa

Status: Offline
Dehira, a jakie rzeczy im puściłaś ;p ?

hmmm... mnie zastanawia jedno... czemu początkującym zawsze podoba się X-Japan o.O ? Przecież oni są... a racezj byli... piekielnie nudni XD''''

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-04-2004 - 23:12
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
neee, X'y wcale nie sa nudni^^
kwestia gustu of coz, ale....nie wiem, na poczatku tez jakos za nimi nie przepadałam, ale potem obejrzałam koncerty.....chyba to co robił tłum na mnie podziałało. Mieli tak fantastyczne live'y! kiedy na Dahlii Tour grali endless rain publicznosc włączyła sie do spiewu. A potem x japan przestali grac i spiewac, a tłum nie, tylko spiewał i spiewał słowa refrenu raz po raz, przez ok 7 minut bez przerwy. Az wreszcie Yoshiki sie przełamał i znow zaczał grac endless'a..... zrobiło to na mnie ogromne wrazenie, i wtedy tak naprawde zabrałam sie za przesłuchiwanie ich muzyki. Wokalista ma jeden z tych unikatowych głosów, jak Kiyoharu czy Yuki (raphael/rice). Yoshiki jest niesamowity, nawet teraz, a hide *_*
ale hide to juz inna historia, i lepiej, jak nie zaczne o nim nawijac XD
pewnie ze sa specyficzni, ale ale do mnie ich muzyka przemawia. Jak sie jeszcze ma specyficzny nastrĂłj....
kurenai, endless rain, art of life, dahlia, crucify my love..... maja duzo swietnych piosenek.


naprawde chcesz wiedziec czym prałam mózgi ludziom? ;] wszytskim co mi sie ostatnio spodobało, ze zwroceniem uwagi na to, zeby było roznorodnie i nie za wiele jednego zespołu ( wyjatek - degi, ktorych poszło chyba 4 pv'ki!)
na poczatek poczedł x japan, potem yoshiki, hide, sads, kuroyume, kioharu (miałam juz wtedy emily ^^), degi, glay, kagrra, malice mizer, moi dix mois, merry, d'espairsray, noir fleurir, mucc, pierrot, psychole(jako ciekawostka), plastic tree, penicillin, raphael, rice, takui, sex machinegunsi, lune sea, sugizo (błeehehe, pusciłam "tell me why" XD), laruku, hide, kagerou, na pewno byli lareine, due le quatrtz, melty love shazny w ramach relaksu^^, miyavi w ramach nacieszenia oczu, i chyba phobie wsadziłam, bo to lubie! aaaa, no i gackt oczywiscie (vanilla live tez była)
mozna tak kilka nocy obstawic, ale musiałam wpuscic hentajce i yaoice XD ale fajna atmosferka, cimna noc, muzyka na full regulator i ogladanko! ^0^
ach...najgorzej było z wyborem clipów, przeciez wybrac 4 degi jest trudno!!!!!!!!! a mm? 2! x japan tez 2, i tak dalej.....co chwile zmieniałam zdanie co puszczac ^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits