Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
JacekOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-08-2006 - 23:47
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 26-07-2006

Skąd: KIELCE

Status: Offline
Siemka! To znowu ja! Popieram te odcinki z powtórkami to po prostu zwykłe zapychacze! Ale mimo wszystko ogląda się super! A ta scena kiedy Hige prosi Tsume o dobicie... płakałem przez pół godziny!!! Zanim zebrałem się do dalszego ogłądania musiałem nieżle ochłonąć! Może to dziwne, aby chłopak płakał ale jak już wspominałem "oglądam anime po to, żeby się wypłakać" Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
sakura_89Offline
Temat postu:   PostWysłany: 15-08-2006 - 09:36
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-02-2006



Status: Offline
Cytat:
Zanim zebrałem się do dalszego ogłądania musiałem nieżle ochłonąć! Może to dziwne, aby chłopak płakał ale jak już wspominałem "oglądam anime po to, żeby się wypłakać"

Rzeczywiście zakończenie jest bardzo melancholijne (w mandze mniej). Ja też się popłakałam na scenach końcowych, ale myślę, że uśmiercając prawie wszystkich bohaterów trochę popsuli serię

_________________
"Pepole cannot gain anything without sacrificing something. You must present something of equal value to gain something."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JacekOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-08-2006 - 11:00
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 26-07-2006

Skąd: KIELCE

Status: Offline
Też tak uważam. Myk jest jednak taki, że otrzymali nowe życie! A to daje do myślenia...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits