Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-04-2003 - 14:07
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Maksymalnie szczerze - czasem nie wiem, co się ze mną dzieje... Czasem czuję, że coś zostało zrobione, ale TO NIE JA BO JA TAKI NIE JESTEM I NIE MÓGŁBYM...

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-04-2003 - 11:45
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
TaX:Witamy
Anglista: w
IggI: klubie!

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 07-04-2003 - 14:47
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

metne to bylo Herb. skoro piszesz, ze nareszcie jestes soba to chyba wiesz co to znaczy. pytalam sie jak u Ciebie objawia sie bycie soba tzn. kim jestes jak jestes soba?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-04-2003 - 14:53
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Kims innym... no bo kim? Laughing

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-04-2003 - 21:17
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Nika, a nie zauważyłaś zmiany tonu tych postów? Do diabła, mnie nie ma! Jestem kupą powiązanych ze sobą odczuć, wspomnień, pragnień, wzlotów i upadków. Ja z każdego dnia to ja inny, nie ma mnie... Właśnie zaczynam to sobie uświadamiać - nie ma mnie. Na każdy post odpowiadam inaczej, za każdym razem czuję się inaczej.

Nika - ja z tamtego postu to ja normalny. Spokojny i szczęśliwy, ustabilizowany i nie martwiący się, nie zachwiany. Ja teraz to... Normalny? Czy jednak nie.. Sam już nie wiem, nie wiem.. Nie pytaj.

IggI - masz rację. Każdego dnia jestem kimś innym. Czy Wy też macie takie wrażenie?

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-04-2003 - 08:38
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Osobiscie? Nie... Embarassed
Az sie wstyd przyznac ale zawsze rano jest to samo cialo, ten sam chory umysl... ale plakal nie bede... jakby mnie Nisia poznala jakbym wyszedl w cudzym ciele? Razz

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 08-04-2003 - 13:40
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

kazdy w pewnym stopniu przypomina rzeke, ktora ciagle sie zmienia, ale sa i rzeczy niezmienne, ktore nas okreslaja. moge miec dziennie tysiac roznych humorow, ale wszystkie beda humorami Moniki. nie ma czlowieka, ktory nie mialby swoich konstytutywnych cech - moze wlasnie ta chaotycznosc jest czyms, co Cie definiuje! nie ma czlowieka, ktory kazdego dnia bylby radykalnie inny chyba, ze bylby to bardzo chory czlowiek z rozlegla schizofrenia i utratami pamieci! twoje posty moze tylko tobie zdaja sie byc tak od siebie rozne, rzeczywiscie bardzo zaleza od osoby, do ktorej sie w nich zwracasz, ale mozna zauwazyc w nich szereg podobienstw. nie jestesmy gazem a cialami stalymi, na ktore dzialaja rozne sily - odksztalcaja one powierzchnie, ale jadro pozostaje niezmienne. idziemy przez zycie, uczac sie i zbierajac doswiadczenia, czasem czlowiek przechodzi radykalna zmiane, ale nie co rano! po prostu humor ci sie zmienia, jestes w takim okresie zycia, ze nie bardzo wiesz kim jestes i co ze soba zrobic, ale to nie znaczy, ze cie nie ma tylko, ze jeszcze nie odkryles kim jestes. ja tez pytam siebie kim jestem, zmieniam sie, ewoluuje, ale wiem, co mnie definiuje. taka rzecza jest na przyklad moja milosc do Wiktora - czy twoja milosc do Veg cie nie okresla? skoro za kazdym razem jestes kims innym to jak mozesz kochac jedna i ta sama osobe i jak ona moze cie kochac?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-04-2003 - 20:39
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Miłość trzyma mnie w kupie - to pewne. Co jeszcze... Na pewno nie za bardzo wiem kim i czym jestem i się stanę - to fakt. Posty.. Nie wiem. Nika - miałaś kiedyś jakiś stan, kiedy byłaś pewna, że tracisz rozum? Że zaraz zwariujesz, kiedy bałaś się, że umrzesz żyjąc w swoim ciele jak w celi? Zdażyło Ci się to kiedyś? Jeśli nie wiesz, jakie to uczucie, to z chęciąopiszę :))) :]]] :(((

O właśnie! Weźcie kilkadziesiąt przypadkowych emotikonek. Pomieszajcie. Wylosujcie kilkanaście. Teraz losowo dodawajcie je do każdej godziny. To mniej więcej moje życie.

Przepełnione pytaniami "dlaczego..." Za dużo tych pytań, zdecydowanie za dużo. Nie potrafię akceptować rzeczy, które po prostu są. I dla mnie NIC NIDGY nie jest z niczego. Wszystko ma przyczynę. Wszystko. We mnie? Nie wiem. Chyba we mnie...

Tak, miłość do Veg jest stała. Bez względu na to czym akurat jestem - człowiekiem, czy psem. Zawsze stała, niezmienna. I zawsze - czy w euforii, czy na dnie rozpaczy jest szczęście, że Ona jest ze mną, że mnie chce. Nawet jeśłi pojawiają się chore myśli. Nawet wtedy - zawsze jest szczęście. Heh, Ona może o tym nie wie, ale parę razy zrobiła kawał dobrej roboty dla mnie :))) Taaaak... Gdyby nie Ona, w życiu nie dobiłbym do tylu postów - dzieci, ryby i umarli głosu nie mają. :))))

IggI - po umyśle :)))

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gilma[tm]Offline
Temat postu:   PostWysłany: 12-04-2003 - 17:04
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 25-01-2002

Skąd: Ś-ca

Status: Offline
Wiesz co Herbert? Strasznie jakos znajomo to wszystko brzmi... Tyle, ze mnie juz nie ma co trzymac w kupie... Tez nie wiem kim jestem, ani tym bardziej po co i zadaje zdecydowanie za duzo pytan, za bardzo chce wszystko zrozumiec, wytlumaczyc, uzasadnic... To cholernie 'niewygodne' i nie wiem jak ty, ale ja nie umiem nic z tym zrobic.

_________________
komus psychiatre? http://psychiatra.strona.pl ;D
a może coś dla kota? albo dla psa? http://www.ujadanko.pl :)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-04-2003 - 11:46
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
A no widzisz - nie wiadomo jak i kiedy człowiek znajdzie bratnią duszę... Powiem Ci tylko jedno - szukaj czegoś, co Cię zajmie - choćby Kasumi. Pisz, zbieraj cś, oddaj się czemuś. Muzyka, filmy, książki - nie wiem, wybierz coś. Stawiaj sobie cele, najpierw małe, dopiero potem duże... Znajdź satysfakcję w osiąganiu sukcesów...

Wiesz, to naprawdę jest niewygodne. Ale pomaga skupienie się na TERAZ - jeśli jestem teraz smutny, to spoko - taki jestem. Jeśłi jestem wesoły - to spoko, taki jestem. I od takich pojedynczych stanów trzeba przejśc do całości - powoli.. Pomaga rozmowa z przyjaciółmi, rodzice, znajomi - ale chyba najbardziej sukcesy. Bo wtedy nie ktoś mówi - jesteś spoko, - a Ty sama sobie to mówisz. Hmm.. Pomyślę jeszcze, jak coś wymyślę - spoko, powiem od razu. Ale pamiętaj, że możesz na mnie liczyć - priv, mail, forum - jestem.

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-05-2003 - 16:29
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Z drugiej strony nie przyjmuj bron Boze mojej metody... gdyby jutro mial byc koniec swiata ja pewnie bym polozyl sie spac jak zwykle... Wink
no moze tylko zalozylbym sie z bratem o to wedlug ktorego wyznania bedzie apokalipsa... Twisted Evil

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits