Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
ogzinkaOffline
Temat postu: AnK - Doszłoooo!! ^___^  PostWysłany: 14-05-2003 - 15:39
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 03-02-2002

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Hejka! ^___^

Czy ktoś z was też już ma AnK w łapkach? Dopiero co odebrałam od listonosza i pędzę się podzielić komentarzem ^.^

Po 1. Dobrze zapakowane - koperta z bombelkami ^___~ Ale niestety samym plakatom to nie służyło i teraz prostują swe rogi w dużej-ciężkiej-książce.

2. Plakacik numer 2 - wypas ^___^ Ale ten nr. 1 (tzn bardziej kolorowy i całuśny ;] ) ... hmm.. czemu jest taki rozmyty? X__X Wyglada jakby wydrukowany z powiekszanego na siłę pliku -__- sniff... zawiedziona.... ;__;

3. Czytać dopiero zaczęłam, więc na razie się nie wypowiadam ^___- Ale okładka + jakość wizualna wydania bardzo mi się podoba ^__^ Good job!

What do you think people? ^__^

_________________
auxiee
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Re: AnK - Doszłoooo!! ^___^  PostWysłany: 15-05-2003 - 01:10
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
ogzinka napisał/a:
Po 1. Dobrze zapakowane - koperta z bombelkami ^___~ Ale niestety samym plakatom to nie służyło i teraz prostują swe rogi w dużej-ciężkiej-książce.

Poczta nie szanuje przesylek. Co z tego ze przy mnie ladnie ukladaja jak w pociagu przesylki lataja pewnie po calym wagonie? Sad

ogzinka napisał/a:

2. Plakacik numer 2 - wypas ^___^ Ale ten nr. 1 (tzn bardziej kolorowy i całuśny ;] ) ... hmm.. czemu jest taki rozmyty? X__X Wyglada jakby wydrukowany z powiekszanego na siłę pliku -__- sniff... zawiedziona.... ;__;

Przykro mi spowodu kolorowego plakatu. Robilem co w mojej mocy a to i tak bylo za malo (i za malo czasu).
Postaram sie to jakos wynagrodzic fankom i fanom przy okazji mangi.

ogzinka napisał/a:

3. Czytać dopiero zaczęłam, więc na razie się nie wypowiadam ^___- Ale okładka + jakość wizualna wydania bardzo mi się podoba ^__^ Good job!

Nieskromnie powiem ze okladka japonska jest do d... w porownaniu do mojej. Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-05-2003 - 10:34
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Ja tez juz przeczytałam^^
Hehe, moze i kolory i projekt okładki sa sliczne, ale te czerwone i niebieskie napisy psują cały efekt "czarnej ksiegi" XD! Takie info mogłoby spokojnie wylecieć z okładki na pierwszą strone.
No dobra, juz kończe marudzić...na razie Razz

Co do tresci- wiecie, jakoś tak anime podobało mi się bardziej. W ksiazce jakoś tak zabrakło mi tego romantyzmu, obecnego w anime....Iason przestał być wspaniałym, władczym, ale delikatnym blondie, a stał sie wyrachowanym biznesmenem. No i co to za akcje doprowadzania Rikiego do płaczu? Zgłupieli z tym płaczem, czy co?
Za to Guy przestał byc wrednym draniem i książka spowodowała, ze nawet zaczęłam go lubic^^
Katze był rewelacyjny i w ksiązce i w anime^___^

Aha, czy nie mieliscie wrażenia, ze w anime wiele bardziej czuło się przepaść miedzy slumsami a innymi dzielnicami, i ze w anime róznica koloru włosów była wiele bardziej zaakcentowana?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-05-2003 - 17:43
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
dehira napisał/a:
Ja tez juz przeczytałam^^
Hehe, moze i kolory i projekt okładki sa sliczne, ale te czerwone i niebieskie napisy psują cały efekt "czarnej ksiegi"

To mialem dac ksiazke bez autora i tytulu na okladce?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AnathaeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-05-2003 - 15:30
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 18-05-2003

Skąd: Jelenia

Status: Offline
Mnie listonosz uradował 2 dni temu. Czemu pisze dopiero teraz, bo 1 dzień był wycięty z życiorysu (oderwać się nie mogłam), a 2 zajęło mi zalogowanie się tutaj, ale chyba wszystko pamiętam.
Raul manga też jest w planach? Ankieta ładnie zaklejona i jutro sobie pójdzie na poczte. Co do plakatów to fakt - pogięte, ale od czego w końcu jest encyklopedia? A najważniejsze chwala Wam (Saishy), że w ogóle jesteście. Można zapytać jaki był nakład i ile juz poszlo? Mam nadzieje, ze nastepne pozycje będa w tym samym formacie; mają już u mnie własna półeczke.
Co do samego AnK oderwać się nie można. Pomysl cenzury zupełnie odpada. Nie mozna by oddać limatu tego obłąkanego świata. Nie mam porównania do anime, więc jestem bezkrytycznie zachwycona.
Dehia jakbyś mogła przesłać linki do Kizuny będe wdzięczna.
To zwierze wyraźnie mnie nie lubi ile razy moze wyskakiwać Invalid?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MissOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-05-2003 - 18:39
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 26-04-2003



Status: Offline
Anathae: co do Kizuny - na początek możesz zerknąć na http://www.musasabi.prv.pl - chwilowo ino dwa rozdziały, ale w polisz ^^. Tłumaczenie co prawda woła chyba o pomstę do nieba (nie ma to jak odrobina samokrytycyzmu Mr. Green), ale chyba da się załapać o co chodzi, a o to przecież chodzi.. Wink.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AnathaeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-05-2003 - 19:26
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 18-05-2003

Skąd: Jelenia

Status: Offline
Dzięki Miss, właśnie się ściaga. ^___^
Do poprzedniego postu miało być Dehira i klimat oczywiście.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-05-2003 - 10:07
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
raul>> własnie tak. Czarna okładka i złote krzaczki. I tyle.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-05-2003 - 16:23
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
dehira napisał/a:
raul>> własnie tak. Czarna okładka i złote krzaczki. I tyle.

Powiedz to japończykom. Tak nie wolno i tyle. Musi być autorka i tytuł polski. Sorry.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gotenks
Temat postu:   PostWysłany: 20-05-2003 - 17:22
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 10-03-2003

Skąd: NeoHell

a czy mozna jeszcze zamawiac??

_________________
LOVE & PEACE

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-05-2003 - 22:58
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Gotenks napisał/a:
a czy mozna jeszcze zamawiac??

Jasne Ĺźe moĹźna Smile sklep.kasumi.pl Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikarinOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-05-2003 - 08:48
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 25-04-2003

Skąd: Walbrzych

Status: Offline
Eee, przecztalam wczoraj moj egzendlarz Ai no Kusabi.
Pierwsza i na pewno ostatnia ksiazka, ktora doprowadzila mnie do lez. Nie wiem, jak innym, ale mnie podobala sie bardzo. Wlasnie czytam ja drugi raz. Musieliscie wydawac akurat cos takiego? Laughing Mialam czytac "Potop" na wakacjach, ale juz wiem, ze nici z tego, zebym ruszyla jakakolwiek inna ksiazke.

_________________
Batsu wa kitto narete shimau
Nikushimi wa narete shimau
Ai to kisu no you ni narete shimau
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-05-2003 - 10:49
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Mikarin napisał/a:
Pierwsza i na pewno ostatnia ksiazka, ktora doprowadzila mnie do lez. Nie wiem, jak innym, ale mnie podobala sie bardzo. Wlasnie czytam ja drugi raz. Musieliscie wydawac akurat cos takiego? Laughing

Przykro nam bardzo Razz

Mikarin napisał/a:
Mialam czytac "Potop" na wakacjach, ale juz wiem, ze nici z tego, zebym ruszyla jakakolwiek inna ksiazke.

Tak nie moĹźna. Jak masz czytac "Potop" to czytaj. Ai no Kusabi poczytasz sobie jeszcze nie raz.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-05-2003 - 09:37
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
W zeszłym tygodniu byłam na dwudniowej wycieczce, eeee znaczy się na ćwiczeniach terenowych, wróciłam do domu, a tu na biurku czekała na mnie miła niespodzianka w postaci AnK. Very Happy Nie zdążyłam jeszcze przeczytać tej książki, zrobię to pewnie w wakacje, na razie jedynie przejrzałam. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Mam tylko jedno pytanko. Zauważyłam, że czasami między wypowiedziami bohaterów pojawiają się trzy czarne kreseczki. Czy tak powinno być Question

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-05-2003 - 15:59
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Tak powinno byc. W japońskiej wersji jest kreska (to ma byc taka pauza) ktora oddziela wypowiedz tej samej osoby.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits