Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2006 - 12:13
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
U nas do dubbingu zatrudnia się lektorów czy prezenterów TV. W wyjątkowych sytuacjach (Shrek, HP, Narnia) role otrzymują aktorzy z teatru czy filmowi.
Natomiast w Niemczech jest się albo "sejju" albo gra się głosem i ciałem w teatrze. Stąd wieksze doświadczenie i lepsza jakość dubbingu.

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chiiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2006 - 12:39
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-05-2005



Status: Offline
ConRed napisał/a:
Nie no Duel Masters jest w porzo, nawet udany dubbing a humor jest zajebisty(trafiający w sedno) np. jak Shobu przerywa dialog bo kończy się odcinek a ojciec Rekuty mówi"nie cierpię kiedy tak robią"
Powiem szczerze, że obejrzałam tlyko kilka odcinków DM, ale właśnie ten typ humoru jest tam najczęstszy...i to mi się nie podoba. Rozumiem - moze śmieszyć raz, czy dwa - ale nie pare razy na odcinek...Potem to juz sie staje nudne i niewiarygodne..><'
A co do yugiego...na pewno dużo lepszy od DM, ale tez nie jest zachwycający...

_________________

****
"Chitty chitty baby
When your nose is in the nitty gritty
Life could be a little sweet
But life could be a little shitty "
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ConRedOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2006 - 19:00
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 06-01-2006

Skąd: Trzeci karton od lewej

Status: Offline
No cóż nevermind, jak wiadomo w Yugim i DM nie chodzi o fabułe, dubbing ani bohaterów lecz o reklame karcianych boosterów które można kupić w empikach, jeżeli chodzi o mnie to bardziej mi odpowiada DM, ma lepsze stwory z pięciu cywylizacji i mnóstwem gatunków(np ciwylyzacja ognia ma ludzi,smoki,dragonoidy,ogniste ptaki itp). Odpowiada mi również sposób rozwiązania punktów życia na tarcze, gdy stracisz wszystkie obojętny niezablokowany cios w twoją strone konczy gre.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chiiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-01-2006 - 19:29
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-05-2005



Status: Offline
Oj wiesz ja sie tam na karciance nie znam <wstydniś>. Jak dla mnie to w anime zawsze fabula powinna byc wazna,sensowna i interesujaca...nawet jak anime jest robione, jak to powiedziales zeby rozreklamowac karcianke (O_o) Noto chyba trza to rozreklamowac tak, zeby ludzie kupowali a nie na odwal sie Razz.
No i pod tym wzgledem wole YugiOh chociaz jak juz mowilam nie ubostwiam ;p widzialam raptem 4 odcinki

_________________

****
"Chitty chitty baby
When your nose is in the nitty gritty
Life could be a little sweet
But life could be a little shitty "
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Alex
Temat postu:   PostWysłany: 13-02-2006 - 08:42
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 14-02-2005



ConRed napisał/a:
jeżeli chodzi o mnie to bardziej mi odpowiada DM, ma lepsze stwory z pięciu cywylizacji i mnóstwem gatunków(np ciwylyzacja ognia ma ludzi,smoki,dragonoidy,ogniste ptaki itp). Odpowiada mi również sposób rozwiązania punktów życia na tarcze, gdy stracisz wszystkie obojętny niezablokowany cios w twoją strone konczy gre

To nowatorska gra, ale mi bardziej podoba sie Duel Monsters. W niej mozna opracowac przeróżniaste taktyki, bo sa karty o różnych efektach i mocach. W Duel Masters mozna tylko niszczyć, manipulowac siłą, tarczami, maną i to chyba wszystko.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ConRedOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-02-2006 - 17:11
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 06-01-2006

Skąd: Trzeci karton od lewej

Status: Offline
w duel masters równieś są zaklęcia,pułapki,evolutiony,blokery i inne cudaki jak np. podwójny bloker
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Alex
Temat postu:   PostWysłany: 25-02-2006 - 14:34
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 14-02-2005



Ale jak dlamnie to mało i proste (albo przynajmniej mniej i prostsze niż "Yu-Gi-Oh!").
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits