Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
iolaOffline
Temat postu: Re: tygodnik OZON  PostWysłany: 17-08-2005 - 01:19
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
Cytat:
psycholog--> aha czyli ci ludzie maja problem..

Ciekawy tok rozumowania, psychologowie zajmuja sie rozpracowywaniem ludzkich zachowań, szukaniem powodów i przewidywaniem konsekwencji, to nie zawsze oznacza problemy :/ Ale akurat ten psycholog byl podstawiony i powtarzał stary jak świat stereotyp o tym jak to ludzie poprzez gry komputerowe zatracają granicę pomiedzy rzeczywistością a fantazją...jakoś nie zauważyłam ataku chodzących po ulicach nastolatków z piłą mechaniczną czy inna ciekawą bronią z gier Rolling Eyes Także artykul nie jest niczym szczegolnym, taki kącik psychologiczny dla laików żeby mogli poźniej zaświecić że się na ludziach znają...
Cytat:
A podobne artykuly probowaly tworzyc subkulture "blokersow" i zrobic z nich cpunow i huliganow...

No i jakoś nie slyszalam o blokersach walczących o swoj honor... ^^'

Ej, Magnu nie psuj mi zabawy, chcem sobie teochę podyskutować Very Happy

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
wormageOffline
Temat postu: Re: tygodnik OZON  PostWysłany: 17-08-2005 - 10:03
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 10-07-2005

Skąd: buahahahahahaha...

Status: Offline
tam chyba pisze o ludziach ktorzy SENS ZYCIA odnalezli w tych rzeczach...
ale fakt troche przecholowali " Przyjmuje mangowe pseudonimy i bez przerwy rozprawia o ostatnim odcinku filmu." po to jest forum nie Very Happy ? "Sens swojego życia odnajdują w sferze wyobraźni. Zwariowani na punkcie fantastycznych krain lub japońskich animacji, żyją w świecie komiksów"
skad oni tylke o mnie wiedza Wink zostalem zdemaskowany !!! nawet program ochrony swiadkow nic nie dal teraz pewno niejaki Slonina M. wynajmuje platnych zbojcow by mnie zezbojcowali (tu wychodzi moj talent slowotworczy), musze sie ukryc !!! " co więcej, nie tylko fascynują się taką wyobrażeniową rzeczywistością, lecz także w niej uczestniczą" jasne, pmietam jak w hellsingu pomagalem arucardowi zabijac zombi, no cholera niezle byly. a na koniec dostosowujac sie do poziomu tego artykulu i jednoczesnie podnoszac swoj "frikowy" do standardu geniuszy czyli redaktorow tego pisma powiem jedynie: ekhem... buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha...
P.s
wiecie czemu sie czepiaja nas ? bo dresy moga przypierdolic a politycy zaskarzyc ^^ a zreszta teraz jest sezon ogorkowy na gigantyczne afery to trza na potrzeby pisma podkoloryzowac rzeczywistosc... ale powiem wam jedno: w JAKIM SWIECIE ONI ZYJA ?? jesli wedlug nich tak jest naprawde to oni powinni isc do psychologow lub chociaz zainteresowac sie tym o czym pisza...


Ostatnio zmieniony przez wormage dnia 17-08-2005 - 10:54, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu: Re: tygodnik OZON  PostWysłany: 17-08-2005 - 10:45
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Cytat:
W JAKIM SWIECIE ONI ZYJA ??

Dobre podsumowanie. lekarzu ulecz się sam jak mówi stare powiedzonko. Jeśli pan psycholog i pani redaktor wierzą że to co napisali to prawda to, za twoim wormage pozwoleniem:
Cytat:
buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ArcticOffline
Temat postu: Re: tygodnik OZON  PostWysłany: 17-08-2005 - 11:11
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 24-07-2005

Skąd: Stąd

Status: Offline
Chyba bede musiał przestac uzywac skrotow myslowych w tekstach Razz...
Cytat:
psycholog-->aha czyli ci ludzie maja problem

To nie moj tok rozumowania Wink tylko taki jaki ma czesc ludzi ...
Co innego ze ja do psychologow mam jeszcze inny stosunek nie koniecznie pozytywny...
I tak jest ten stereotyp to jedna z rzeczy drazniacych mnie w tekscie o tym staralem sie powiedziec Very Happy .
Dlaczego mowisz ze psycholog jest podstawiony czyzbys zaczynala sie czegos doszukiwac ?? Wink

_________________
Ciekawe co o tym powie historia?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu: Re: tygodnik OZON  PostWysłany: 17-08-2005 - 13:17
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
Cytat:
jesli wedlug nich tak jest naprawde to oni powinni isc do psychologow lub chociaz zainteresowac sie tym o czym pisza...

Wlaśnie o to chodzi że oni tak nie myślą (jeśli autorka coś wiedziała na ten temat przed rozpoczęciem pisania to sie zdziwię) tylko piszą sobie artykulik, którego chyba nikt po za mangowcami nie zauważy (a sprzedaż pisma wzrośnie, bo ci właśnie sie obruszą i kupią dla przeczytania reszty)
Cytat:
Dlaczego mowisz ze psycholog jest podstawiony czyzbys zaczynala sie czegos doszukiwac ??

Nie chodzi mi o to że wzieli gościa z ulicy dali kartkę z tekstem i podpisali go psycholog, tylko że wybrali takiego który powie to co chcą Rolling Eyes dosyć znany chwyt w prasie i tv Rolling Eyes

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ArcticOffline
Temat postu: Re: tygodnik OZON  PostWysłany: 17-08-2005 - 15:26
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 24-07-2005

Skąd: Stąd

Status: Offline
Cytat:
Nie chodzi mi o to że wzieli gościa z ulicy dali kartkę z tekstem i podpisali go psycholog, tylko że wybrali takiego który powie to co chcą Rolling Eyes dosyć znany chwyt w prasie i tv Rolling Eyes

XD
Rolling Eyes
A czy ja mowie ze podstawili kogos z ulicy?? Tak przypuszczałem ze chodzi ci o ten "chwyt" i o to mi wlasnie chodzi.Rolling Eyes
No i co powiedzial psycholog??<---pytanie retoryczne...

_________________
Ciekawe co o tym powie historia?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu: Re: tygodnik OZON  PostWysłany: 17-08-2005 - 20:17
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
iola napisał/a:
Wormage, ja właśnie przekonuje że nie ma co sie artykulem przejmować, a tym bardziej wysylać jakichś zażalen =_=

Amen. Psy szczekają, a karawana jedzie dalej, niech pani Bieńkowska sobie poszczeka, a my jedziemy dalej i róbmy swoje.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu: Re: tygodnik OZON  PostWysłany: 27-08-2005 - 10:00
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Może to cię pocieszy, D?
Cytat za Wyborczą z czwartku:
...-Nowe badania przperowadzone przez SMG/KRC wystawiły tygodnikowi druzgocące oceny. Czytelnik uznał go za mało aktualny magazyn podobny do pism kobiecych-mówi Michał Jeżewski, szef Ozon media (...) [Inny szef tej spółki] Janusz Palikot zapowiedział ze jeżeli w grudniu Ozon nie bedize sprzedawał 100 tys. egzemplarzy, ekipa kierująca pismem zostanie ponownie wymieniona (...) Ozon przynosi straty.
A co do obecnej sprzedazy Ozonu, kupiono 45,8 tys. egzemplarzy lipcowego numeru i spadek ten notowany jest od kwietnia (gdy sprzedano 97 tys.) i jest najgorszym tygodnikiem w zestawieniu z Przekrojem, Polityką, Wprostem czy Newsweekiem (trzy ostatnie rozchodzą się w 150 -200 tysiącach).

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu: Re: tygodnik OZON  PostWysłany: 27-08-2005 - 11:30
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 08-08-2004

Skąd: 127.0.0.1

Cały ten nius przypomina mi śp. Mangazyn którego posiadam wszystkie numery ;( Żeby w polsce zaistniało jakieś pismo to np na vivie/mtv/tvn powinni puścić z anime z informacją że widz ogląda anime a nie jakieś tam przygłupie bajki z USA. Popatrzcie na takie foxKids i CartoonNetwork. Trzemu tam nie ma anime. Jest tylko bodajrze tehnoman i to jest wszystko. Canal+ i Hyper są kodowane. Puki się to nie zmieni nie ma szan na odrodzenie któregokolwiek z pism Very Happy IMO TV jest najpopularniejszym medium w kraju.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ConRedOffline
Temat postu: Re: tygodnik OZON  PostWysłany: 05-02-2006 - 12:28
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 06-01-2006

Skąd: Trzeci karton od lewej

Status: Offline
Musimy się pogodzić że jesteśmy FRIKAMI Very Happy
W następnym newsie napiszą że frytkami
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu: Re: tygodnik OZON  PostWysłany: 05-02-2006 - 13:19
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Byle z keczupem.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu: Re: tygodnik OZON  PostWysłany: 06-02-2006 - 12:12
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



ConRed napisał/a:
Musimy się pogodzić że jesteśmy FRIKAMI Very Happy
W następnym newsie napiszą że frytkami

Czyli interesowanie się azjatycką twórczością jest oznaką odmienności? Rozumiem wszyscy są odmieńcami, bo przecie oglądają filmy amerykańskie, które też nie są rodzimym dziełem.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Niebieska_Lain
Temat postu:   PostWysłany: 06-02-2006 - 20:33
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 15-10-2005



Amerykańskie komiksy przynajmniej czyta się od przodu...RazzRazzRazz

_________________
Zrób mi jakąś krzywdę!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-02-2006 - 20:56
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Nieee, przecież wszyscy wiedzą, że to maerykanie rysują komiksy w złą stronę...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits