Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Ankieta
Czy chcemy, by Saisha wydała coś shoujo-ai/yuri?
Tak
66%
 66%  [ 16 ]
Nie
16%
 16%  [ 4 ]
Nie mam zdania
16%
 16%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 24


Autor Wiadomość
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-09-2004 - 15:11
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Louise napisał/a:
Nie narzekaj, żadne polskie wydawnictwo nie pokusiło się o wydanie mangi yuri, więc co ma zrobić fan? Pewnie, że albo będzie czytał skany albo kupi sobie oryginał.

Akurat mowie na podstawie yaoi. Fanki kupuja oryginaly, nikt im nie zabroni. Ale wydawnictwa musza chociaz nie przynosic strat. A ciezko z tym gdy 5 osob czyta a jedna kupuje. Dlatego shojo-ai/yuri pewnie jeszcze dlugo w Polsce sie nie pojawi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SileneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-09-2004 - 16:19
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-02-2004

Skąd: Świnoujście

Status: Offline
Raul napisał/a:
Akurat mowie na podstawie yaoi. Fanki kupuja oryginaly, nikt im nie zabroni. Ale wydawnictwa musza chociaz nie przynosic strat. A ciezko z tym gdy 5 osob czyta a jedna kupuje. Dlatego shojo-ai/yuri pewnie jeszcze dlugo w Polsce sie nie pojawi.

Na to juz nic sie nie poradzi == Nie latwo jest powiedziec jak kolega/kolezanka prosi "kup se"bo odrazu bedzie foch i gadka "a ja kasy nie ma" Niekiedy to prawda, niekiedy nie, ale pytam co zrobic?

_________________
Kładę się często do łóżka z życzeniem, czasem z nadzieją niezbudzenia się więcej, rano niestety otwieram oczy, widzę znów słońce i czuję się nieszczęśliwy.
"Cierpienia młodego Wertera" Goethego
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-09-2004 - 18:42
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Silene napisał/a:
Na to juz nic sie nie poradzi == Nie latwo jest powiedziec jak kolega/kolezanka prosi "kup se"bo odrazu bedzie foch i gadka "a ja kasy nie ma" Niekiedy to prawda, niekiedy nie, ale pytam co zrobic?

Jesli ktos naprawde tak ma to rozumiem. Ale co powiedziec na fanki ktore kupuja za setki zlotych oryginaly, a pozniej pozyczaja polskie wydania bo nie maja kasy? A pozniej chca zeby im wydac ich ulubiona mange po polsku.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SileneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-09-2004 - 18:52
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-02-2004

Skąd: Świnoujście

Status: Offline
Raul napisał/a:
Silene napisał/a:
Na to juz nic sie nie poradzi == Nie latwo jest powiedziec jak kolega/kolezanka prosi "kup se"bo odrazu bedzie foch i gadka "a ja kasy nie ma" Niekiedy to prawda, niekiedy nie, ale pytam co zrobic?

Jesli ktos naprawde tak ma to rozumiem. Ale co powiedziec na fanki ktore kupuja za setki zlotych oryginaly, a pozniej pozyczaja polskie wydania bo nie maja kasy? A pozniej chca zeby im wydac ich ulubiona mange po polsku.

O_o
Ciekawe, ja mialam niemieckie Miyu(pierwszy tom), ale mimo wsio kupilam Razz
No w sumie idac na logike... kurde juz sama nie wiem Razz Skoro kupily juz ten swoj upragniony tomik oryginalny i go se przetlumaczyly, nie zalezy im na PL wydaniu no to nic nie zrobisz O_o Trudno cokolwiek tu zaradzic....

_________________
Kładę się często do łóżka z życzeniem, czasem z nadzieją niezbudzenia się więcej, rano niestety otwieram oczy, widzę znów słońce i czuję się nieszczęśliwy.
"Cierpienia młodego Wertera" Goethego
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KamuiShiro
Temat postu: Re: coś shoujo-ai ^^  PostWysłany: 30-11-2005 - 19:17
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 26-11-2005



chobi napisał/a:
s-ai może oznaczać także shoujo-ai ;3
chcielibyście, by saisha wydała jakieś mangi shoujo-ai?
ja bym chciał "utenkę" (powieść dla mnie zawiła, po polsku bym zrozumiał więcej ^^") i "blue" - koniecznie *.*

a Wy?


Ech, ja bym też strasznie chciał "Utenę"... ale jeszcze pewnie za wcześnie ,__,
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits