Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
DidaOffline
Temat postu: Mars 10  PostWysłany: 28-08-2005 - 18:55
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
A co sądzicie o tomie 13? O nagromadzeniu tragicznych wydarzeń w życiu Reiego? Istna telenowela. Mr. Green
Zastanawia mnie, czemu znowu pojawił się Kirishima. Żeby nabruździć i poprzeszkadzać parze głównych bohaterów oraz czymś zająć dwa ostatnie tomy? Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KamuiShiro
Temat postu: Mars 10  PostWysłany: 27-11-2005 - 15:30
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 26-11-2005



Najlepsze tomy tej mangi to były według mnie 6- mniej więcej 10. Potem Makio i zboczony ojczym znikają, a jak zakochana para nie ma zagrożeń, to robi się nudniejsza ;/ a kiedy Kirishima wraca, to i tak wyprawia takie bzdury, że ostatni tom mnie zirytował. Zwłaszcza, że pani Soryo narobiła chaosu i hepi endowe zakończenie w ogóle doczepiła jak z innej bajki... w ogóle inaczej sobie wyobrażałem zakończenie "Marsa" - czytałem wcześniej jakieś streszczenie i myślałem, że Rei chociażby bedzie tak pociachany, ze już niezdolny do jazdy motocyklem... a tu taka bajka... zresztą ta napaść Makia na niego była nieprawdopodobna z uwagi na to, ze Kashino wcale się nie bronił. I w ogóle te ich dwa ostatnie spotkania jakieś dziwne były, przecież Rei nie lubił Makia i dlaczego miałby chcieć z nim rozmawiac... Przeszkadza mi tez, że zrobili z Kirishimy kompletnego świra, postać rokowała lepiej w poprzednich tomach.

Tom 13 był całkiem dobry na tle tych ostatnich ^_^ historię mamy bliźniaków Kashino i jej romansu czytało się szczególnie ciekawie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits