Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
SinnerOffline
Temat postu: Nocka Anime w Łodzi  PostWysłany: 02-04-2003 - 12:40
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Witam. Na forku JPFu (Nika, nie bij) padła ciekawa propozycja, którą pozwole sobie zacytować:

"Mam taką nietypową sprawę... Otóż pojawiła się możliwość obejrzenia EoE w łódzkim kinie Cytryna, które sprowadza filmy na życzenie Byłem tam u nich i poprosilem żeby sie zorientowali czy mozna sprowadzic EoE. Dzis oddzwonili ze mozna... Jednak 2 warunki:
1 Projekcja odbędzie sie w ramach imprezy NOCKA Z ANIME. Oznacza to ze: cala impreza odbedzie sie w nocy... czyli mniej wiecej od 23.00 do 8-9 rano... jedyny plus to to ze skoro to cala noc to beda tez inne filmy a my bedziemy miec pewien wplyw na wyswietlane oprocz EoE filmy... (...)
2 Aby cała ta impreza sie odbyla potrzebne jest minimum 100 osob !!!!
W związku z porą dnia[nocy] przewiduje pewne problemy zalatwieniem takiej ilosci osob... Nawet jezeli z forum JPF uzbiera sie chociaz 40 osob [w co prawde mowiac watpie...] potrzebne jest jeszcze dodatkowe 60...
(...)
Ciagle pozostaja 2 niewiadome: cena i termin... Co do ceny zalezy ona od ilosci osob... [mowilem ze im wiecej tym lepiej...] Poniewaz dla wiekszosci osob do tego dojdzie jeszce cena biletow postaram sie aby nie przekroczyla ona 20 zl... Jednak to ciagle nie jest pewne... Jestem umĂłwiony na spotkanie z przedstawicielem kina na nastepny czwartek-piatek. Wtedy tez dowiem sie wiecej. Co do terminu to w praktyce zalezy on od nas... Wstepnie myslalem o dlugim weekendzie 1-3 majowym...
Sorry za tak dlugiego posta/message ale mam nadzieje ze dotrwales do konca...
Bede wdzieczny za kazda odpowiedz nawet negatywna...
PS. TO NIE ĹťART !!
"

Wszyscy zainteresowani niech zgłaszają się albo do mnie (PM albo emalją) albo niech wejda sobie na forum JFPu (www.jpf.com.pl/forum) do działu NGE, do tematu "Jak bardzo lubicie NGE" (wiem, wiem, skomplikowane Razz) gdzie toczy się dyskusja na ten temat.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits