Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
smagalOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-06-2005 - 20:10
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 09-06-2005

Skąd: PomiechĂłwek

Status: Offline
nie ma takich klubow, najlepsza reklama by byla u Was na Kasumi i na mojej stronie Smile a wracając do Iluzjonu to zobaczylem ze 2 i 5 czerwca wyswietlali Gojirę z 1954 Smile myslisz ze ten Paweł Felis dalby sie namowic?

_________________
Godzilla jest w kaĹźdym z nas !!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 10-06-2005 - 11:31
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

no popatrz, pewnie nie będziecie mieć problemu z załatwieniem filmów a co do Pawła absolutnie nie wiem, ale koniec języka za przewodnika, choć w tym wypadku raczej opuszki palców piszące maila; proponuję jednak, żebyście najpierw dogadali się z ekipą, potem z kinem i ewentualnie ze sponsorem, jeśli jakiego znajdziecie a byłoby miło a dopiero na końcu pomyśleli o reklamie, jak już bedziecie mieć jakieś konkrety
co do stronek to znalazłam dwie i kilka blogów, więc może warto się z tymi ludźmi skontaktować? co do Kasumi, jestem pewna, że Raul nie miałby nic przeciwko umieszczeniu Waszego newsa, ale musicie go spytać i proponuję odwiedzić inne, większe fora, bo nasze jest stosunkowo malutkie (i chwała mu za to)

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
smagalOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-06-2005 - 11:33
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 09-06-2005

Skąd: PomiechĂłwek

Status: Offline
a mozesz mi podac linki do tych stronek i blogów? jestem ciekaw czy to nie są te które znam Very Happy

_________________
Godzilla jest w kaĹźdym z nas !!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 10-06-2005 - 14:10
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

google - wpisać "Godzilla" i naprzód, ewentualnie przeczytać co jest na danej stronie i pójść za podanymi linkami

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-06-2005 - 21:46
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Jak organizowlaismy "Pantsu!" to reklamolwaliśmy się głównie w Internecie (Kasumi, ReiDojo, ***********, etc). Mieliśmy chyba też jakieś plakaty porozwieszane po szkołach, ale za to głowy nie dam (od reklamy był kto inny Wink ). Niemniej jednak Nika ma rację - poszukaj jakichś dużych stron o Godzilli, tudzież o kinematografii japońskiej i dogadaj się z prowadzącą je ekipą - jak przedstawisz im konkrety, to pewnie się zgodzą umieścić reklamę, a może nawet ktos obejmie patronat medialny.
[bezczelna autoreklama]
Możesz też zajżeć na www.reidojo.com - mamy tam dział o kinematografii japońskiej, jak również o imprezach związanych z Japonią - być może znajdzie się ktoś chętny do pomocy.
[/bezczelna autoreklama]

EDIT: lol, dlaczego ACP jest wygwiazdkowane?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
smagalOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-06-2005 - 10:08
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 09-06-2005

Skąd: PomiechĂłwek

Status: Offline
Sinner napisał/a:
Jak organizowlaismy "Pantsu!" to reklamolwaliśmy się głównie w Internecie (Kasumi, ReiDojo, ***********, etc). Mieliśmy chyba też jakieś plakaty porozwieszane po szkołach, ale za to głowy nie dam (od reklamy był kto inny Wink ). Niemniej jednak Nika ma rację - poszukaj jakichś dużych stron o Godzilli, tudzież o kinematografii japońskiej i dogadaj się z prowadzącą je ekipą - jak przedstawisz im konkrety, to pewnie się zgodzą umieścić reklamę, a może nawet ktos obejmie patronat medialny.
[bezczelna autoreklama]
Możesz też zajżeć na www.reidojo.com - mamy tam dział o kinematografii japońskiej, jak również o imprezach związanych z Japonią - być może znajdzie się ktoś chętny do pomocy.
[/bezczelna autoreklama]

EDIT: lol, dlaczego ACP jest wygwiazdkowane?

wlasnie ja prowadze najwiekszą strone o Godzilli w polsce Smile [/i]

_________________
Godzilla jest w kaĹźdym z nas !!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-06-2005 - 11:42
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Reklamy (plakaty przywieszane w szkołach) to dobry pomysł...
W szkole na Gocławiu np. widziałem ogłoszenie Maelstormu, który odbywa się (było nie było) na Mokotowie a więc kilka dobrych kilometrów (i jedną rzekę) od wspomnianej szkoły. Very Happy
Można do tego wykorzystać na przykład kumpli z innych szkół.

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu


Ostatnio zmieniony przez IggI dnia 12-06-2005 - 11:45, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
smagalOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-06-2005 - 11:44
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 09-06-2005

Skąd: PomiechĂłwek

Status: Offline
ale ja na siebie nie moge liczyc bo u mnie w miejscowosci nikt sie tym nie interesuje!! moge liczyc na pomoc kumpli z mojej stronki ktorzy są z roznych zakątkow polski Smile

_________________
Godzilla jest w kaĹźdym z nas !!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
smagalOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-06-2005 - 14:48
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 09-06-2005

Skąd: PomiechĂłwek

Status: Offline
nika: jedyny kontakt do Iluzjonu to listownie lub telefonicznie wiec co mialbym im powiedziec? ze "czy jest mozliwosc zorganizowania maratonu filmowego z Godzillą?" jak Ty bys sie o to zapytala?

_________________
Godzilla jest w kaĹźdym z nas !!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-07-2005 - 17:30
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
um, jak juz sie o wszystko wypytasz to przelicz jeszcze koszty, przy zalozeniu, ze wiekszosc z nich bedziesz musial pokryc sam lub z grupa wspolorgow, a nie z wejsciowek, tak na wszelki wypadek. i gdyby nagrody trzeba bylo kupic, w razie braku sponsorow.
trzeba jeszcze zrobic plan, wejsciowki, identyfikatory, umiescic info z planem dojazdu na necie....zreszta zobacz strony takich wiekszych konwentow, mozna sie po nich zorientowac ile rzeczy trzeba wczesniej zalatwic^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits