Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-09-2003 - 11:34
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Ja mam identycznie :)))

Co jak co, ale Naruto jest dla mnie glupkowaty. Sakura troche wkurzajaca. Tego trzeciego goscia, ktorego imienia nie pamietam, bardzo lubie, ale Kakashi naprawde rzadzi :)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lina_Inverse__Offline
Temat postu:   PostWysłany: 22-09-2003 - 19:10
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 28-05-2003

Skąd: Olsztyn

Status: Offline
Veg napisał/a:
Ja mam identycznie Smile))

Ejjj...nie oddam go XDDD Twisted Evil

Veg napisał/a:
Sakura troche wkurzajaca.

Żeby tylko trochę -_-"


Veg napisał/a:
Tego trzeciego goscia, ktorego imienia nie pamietam, bardzo lubie


Sasuke...tak miał bodajże na imię...nie chce mi się szukać mangi zeby imie sprawdzac ;P Jak zle to mnie poprawcie ^^" Co do niego... Niezły...
Ale nic specjalnego^^

_________________
We are We are on the cruise!
We are!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-09-2003 - 20:49
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Alez wez go sobie, on mi jest calkiem zbedny!!!!!!!!

Wescik jest i tak 1000000000000000000000000000000x lepszy :D

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-11-2003 - 14:23
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
To ja poproszę Vegetę #Love2 . Z dostawą do domu. Razz
Wg mnie Naruto zapowiada się całkiem ciekawie. Szkoda tylko, że jest kreowany na następcę DB. Confused W Bakajcu ukazał się kiedyś artykuł pt. Naruto- następcą DB, czy jakoś tak. A do tego formuła wydawania obu mang jest zbliżona, brak obwoluty, cena 13 zł. (A może cena wynika z braku obwoluty, jeśli tak to precz z obwolutami!!! Very Happy ). To jest zupełnie inna historia, choć na siłę można się doszukiwać podobieństw.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-11-2003 - 14:28
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Dida napisał/a:
A do tego formuła wydawania obu mang jest zbliżona, brak obwoluty, cena 13 zł. (A może cena wynika z braku obwoluty, jeśli tak to precz z obwolutami!!! Very Happy ).

Cena wynika z nakładu, obwoluty przy nakładzie 10 tys (zgaduje ale sądze ,że nie mylę się za dużo) to sprawa groszowa.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
idiotka
Temat postu:   PostWysłany: 03-11-2003 - 15:35
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 23-02-2003

Skąd: cori celesti

podobnieństwa są w każdej mandze shonen :} Jeśli 'naruto' jest następcą db to 'one piece', 'hunter x hunter', 'yuu yuu hakusho', 'prince of tennis' i 'bleach' też :d
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-11-2003 - 11:18
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
No wiem, przeważnie dużo łubudu w różnych odmianach zaprawionego do tego humorem. Mniam. Very Happy Chodziło mi jedynie o to, że akurat w Polsce następcą DB okrzyknięto Naruto. Żaden inny z wmienionych przez Ciebie tytułów chyba nie został tak nazwana. Ale żeby Naruto mógł uczciwie powlaczyć z DB (wśród zwykłych ogladaczy bajek Razz), jakaś telewizja powinna wyemitować anime. Pojawienie się w telewizji bardzo popularności pomaga. Very Happy

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AkaisoraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-11-2003 - 22:52
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 10-11-2003

Skąd: Gdańsk

Status: Offline
Tak tu nikt nie lubi Naruto, a ja wam powiem że to jedna z moich ulubionych mang i mówię to uczciwie bo przeczytałam wszystkie 21 tomów i czytam na bierząco najnowsze (skany oczywiście Very Happy ) I nie podoba mi się, że tyle się mówi o tym, że niby Naruto ma być następcą DB. Przecież Naruto jest o wiele lepsze... W DB Namek wybuchała przez 2 tygodnie mimo, że ciągle się tam mówiło, że zostały tylko 2 minuty Shocked A w Naruto fabuła jest o wiele lepiej zbudowana i zaplanowana. Można tu przytoczyć chociażby postać Tsunade, która jest wspomniana z 10 tomów przed tym zanim się pojawia i to w ustach przypadkowej dziewczynki z klasy Konohamaru, która mówi, że chciałaby być jak ona... Co prawda Naruto ma w sobie dużo wspólnego z Goku, ale z czasem staje się dojrzalszy i bardziej odpowiedzialny, choć tak samo zbolowaty Very Happy

_________________
-Don't you ever call me chibi!! I'm still growing!
-Well you're chibi now.
CHIBI-CHIBI-ULTRA-HYPER-SUPER-CHIBI!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
idiotka
Temat postu:   PostWysłany: 11-11-2003 - 08:19
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 23-02-2003

Skąd: cori celesti

jak to nikt nie lubi???? O.O PrzecieĹź to jedna z moich ulubionych mang O.O
Żeby nie było wątpliowści - YYH, HxH, Bleach, PoT i inne shoneny też lubię :d (nio może oprócz yu-gi-oh -___-'')
Ja też czytam na bieżąco skany, ale się tym nie chwalę. ;d Trochę to nielegalne teraz, kiedy JPF tą mangę wydaje. ;d

_________________
All thet we see or seem
is just a dream within a dream.
Edgar Allan Poe
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AkaisoraOffline
Temat postu: Naruto  PostWysłany: 11-11-2003 - 15:28
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 10-11-2003

Skąd: Gdańsk

Status: Offline
Dobra nic nie mówiłam Wink , tylko zanim JPF wyda wszystkie tomy to ja umrę ze zniecierpliwienia Very Happy Mając do wyboru śmierć albo nielegalne czytanie mang (chociaż nie wiem czy tłumaczenie z japońskiego na angielski i to do tego z własnych zakupionych tomików powinno być nazwane nielegalnym) to wolę to drugie. A Yu-Gi-Oh też jest świetne, tylko trochę kanciaste... Cool
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
idiotka
Temat postu:   PostWysłany: 11-11-2003 - 17:02
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 23-02-2003

Skąd: cori celesti

jeśli ktoś tłumaczy dla siebie to ok, ale jeżeli skany posiadają ludzie, którzy nie mają tomików, mimo, że manga jest u nich zalicencjonowana (chodzi o całą serię, nie tomiki :) nawet jeśli u nas nie pokazał się tom 20 to posiadanie skanów z niego jest karalne)


nio lae to jest dyskusja o naruciaku, nie prawach autorskich :d

to moze z innej beczki: jak podoba się wam tłumczenie?

_________________
All thet we see or seem
is just a dream within a dream.
Edgar Allan Poe
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-11-2003 - 19:12
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Zaraz mi się przypomniała dyskusja z Kaburą na Mangaforum (btw. czy ono w ogóle działa?, coś ostatnio nie mogę na nie wejść Confused ).
W każdym razie uważam, ze tłumaczenie jest ok. Nie przeszkadzają mi polskie nazwy technik, druga Sakura itp. Czy tłumaczenie może mieć coś wspólnego z tym, że miewam kłopty ze zrozumieniem bardziej złożonych dizałań wojennych? Czy to raczej własne ograniczone możliwości intelektualne? Razz

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
HinataOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-06-2005 - 17:42
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 17-05-2005

Skąd: konoka-gakure

Status: Offline
Kakashi rzeczywiście jest bardzo pozytywną postacią. W ogóle nie wyobrażam sobie tej seri bez niego. Jeśli chodzi o tłumaczenie to ja też mam czasami kłopoty ze zrozumieniem bardziej złożonych działań. Czasami musze czytać pare razy i i tak nie rozumiem.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits