Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
nika
Temat postu:   PostWysłany: 01-03-2005 - 21:32
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Wilkukaze napisał/a:
Debaty to nie to samo co konwent uwierz mi, bo w debatach biore udział od dość dawna:]


a w jakich?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DiabellusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-03-2005 - 09:38
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 02-03-2005

Skąd: Sosnowiec

Status: Offline
Na Kami byłem, i uwazam konwent za bardzo udany. Mniejsza z tym ze wiekszosc poruszanej tematyki na panelach mnie nie interesowala, mniejsza z malymi nidociagnieciami (niekoniecznie z winy organizatorow), wazne ze sie dobrze bawilem (i to bez alkoholu Razz) . W tym roku znowu nie udalo mi sie wygrac konkursu Kamikaze, w LARP'ie padlem przez glupote Marines, wiekszosc czasu spedzilem jako przeszkadzajka orgow, kawa zabojca, "kubek" ktory zgubilem ktory tak naprawde jest garnuszkiem i ponoc jest u Ameli.... Moge tak dlugo wymieniac, na konwencie bylo jak sie bawic, trzeba bylo tylko umiec...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
WilkukazeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-03-2005 - 16:15
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 11-02-2004



Status: Offline
ja biore udział w debatach oksfordzkich

_________________
You can not touch my Dreams, you can not take them away, because you can not touch what is invincible
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 02-03-2005 - 17:17
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

debaty oxfordzkie to formuła, ale konkretnie, bo debata debacie nierówna - ja mam na swoim koncie parlamentarną i europejską, podczas której musiałam przygotować stoisko z poczęstunkiem, zdobyć materiały, zaprosić gości - polityków, dyplomatów i dziennikarzy, wygłosić speach po angielsku zgodny z polityką niemieckiej SPD, zgłosić projekty ustaw, zawiązać koalicje itd.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
WilkukazeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-03-2005 - 19:23
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 11-02-2004



Status: Offline
no to rozumiem, że debata oxfordzka na której jestem zwykle mówcą twym debatą się równać nie może, ale i tak uważam, że konwentu też nie można z tym równać...

_________________
You can not touch my Dreams, you can not take them away, because you can not touch what is invincible
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ShinoksOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-03-2005 - 23:20
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 02-03-2005



Status: Offline
e tam dla mnie kamikaze znowu bylo dobre na 2 bylem bylo dobrze na 3 bylem bylo lepiej najlepszy byl panel RO X Twisted Evil ale nic no psozlem na kinowke na kinowce tofu night przednie rzedy rzadzily w tym ja Very Happy i ogolnie konferencja myslalem ze sie poplacze ze smiechu ale jak najbardziej OK ;]

Amelia : or prawej do lewej i jak dojda 2 osoby do srodka to spowrotem
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 03-03-2005 - 00:43
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

dobra już nie offtopiczę - po prostu życzę jeszcze bardziej udanego konwentu następnym razem

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Amelia[Kami_team]Offline
Temat postu:   PostWysłany: 07-03-2005 - 15:23
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 01-03-2005



Status: Offline
Cytat:

Widze ze mnie troche nie zrozumiales i wyskakujesz tu z takimi tekstami... Obrazasz sie jak male dziecko...

Oh „D”, nie schlebiaj sobie... gdybym miał wyskoczyć tutaj z moimi „tekstami” to nie było by Ci zbytnio przyjemnie. Zresztą zapytaj Wilka on sam moĹźe Ci powiedzieć jak jest Amelka gdy chce kogoś dojechać swoimi „tekstami”.

Co do moich wypowiedzi... widać Ĺźe nie znacie mojego –jakĹźe chorego- poczucia czarnego humoru. Przyznaje mĂłj błąd. „D” ja nie mam do Ciebie Ĺźadnych pretensji wiec się nie przejmuj Amelką.

Co do qbka....hmmm mamie się bardzo spodobał, ale się postaram go odzyskać. Daj tylko znać kiedy będziesz u nas.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-03-2005 - 13:27
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-10-2003



Status: Offline
mam sobie nie schlebiac ?? przeciez to Ty dochodzisz do dziwnych wnioskow, po czym sam sobie zaprzeczasz... a tekst "zapytaj sie Wilka co moze zrobic Amelka" naprawde nie zadziala... Razz
I tak - pewnie ze nie znamy twojego poczucia humoru bo przeciez wielu ludzi widzialo Cie po raz pierwszy (np. ja)

a kto powiedzial ze sie przjmuje ? po prostu proboje wytlumaczyc cala sytuacje... Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits